Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Kullandığımız kapatıcı-fondöten-pudraların resimlerini paylaşalım mı?

$DSCF2675.jpg

Bende flormar kullanıyorum çok güzel kapatıyor . Sürdükten sonrada sünger yardımıyla yaydırıyorum sonuç mükemmel :))

Sakın vazgeçme al derim. Hem de üçünü de! Öyle daha iyi olur :KK34:
Valla akşam oldu ama bende akma-uçma-yağlanma-sivilce yapma-rengi gitme falan olmadı hala aynıyım :81:
Bi tek burun çevrem biraz yağlandı, o da normal tabi çünkü normalde olsa ben o yağı 2-3 defa kuru mendille almıştım :KK66:

Canm şu anda hayretler içerisindeyim :KK53:
Hayatımda bu kadar ... bi cilde sahip olmamıştım ve anlatamıyorum o kadar inanılmaz ki :KK52:
Neyse, size göstermek için aşamaların resmini çektim ama çıkmayınca sildim. Size anlatmaya çalışıyorum aşağıda...

Neyse, bu ara cildim çok kötüydü. Kızarıklıklar, yaralar, sivilceler ne deseniz vardı..
Nemlendiricimi sürdükten sonra kapatıcıyı -sadece lekelerin ve sivilcelerin üstüne hafifçe- uyguladım ve sonuç sadece kapatıcıda bile harika, ayrıca çok doğal duruyor ve fondöten falan sürmeden böylece okula gidebilirim.

Ve sonra fondöteni uyguladım, ki asıl beni hayretler içinde bırakan o. Sürüp dağıttığım anda o kadar güzel kapattı ki tek leke bile görünmüyor, ama çok hafif ve yumuşak bi his bıraktı, ayrıca çok mat kesinlikle parlamıyor ve rahatsız edici hiç değil. Çoooooooooooooook doğal, büyüteçle baksanız bile fondöten olduğunu anlamazsınız valla bayıldım (utanmasam reklamını yapıcam :KK70::KK70:)

Pudra ise şöyle ki: Fondöten çok hafif bi bronzluk veriyor, pudra eğer o bronzluğu ortadan kaldırıyor eğer istemiyorsanız. Ama ben bronz halini de pudralı halini de çok sevdim. Ya bayıldım yaaa tek kelimeyle bayıldım, artık ömür boyu bu ürünleri kullanırım heralde. Ayrıca ürünler çokkkkk hafif, orada olduğunu bile hissettirmiyor ama kapatıcılığa 10 puan veriyorum, doğallığa 10 puan! Özellikle de fondötene. Neyse, açıklayamıyorum valla koşun gidin alın deneyin görün :KK9::KK9::KK9:

Bunu duyduguma sevindim. Flormarın pudrasını almayı düşünüyordum, fikir edindiğim iyi oldu. Önümüz yaz, bol bol güneş kremi kullanacagım, parlaklığını alsın diye pudra almayı düşünüyordum. Bunu bir deniyım bari. Fotografta baya beyaz görünüyor normalde de öyle mi? Çok beyaz bir pudraya ihtiyacım var benim. Numarası kaç onun?

Bunu duyduguma sevindim. Flormarın pudrasını almayı düşünüyordum, fikir edindiğim iyi oldu. Önümüz yaz, bol bol güneş kremi kullanacagım, parlaklığını alsın diye pudra almayı düşünüyordum. Bunu bir deniyım bari. Fotografta baya beyaz görünüyor normalde de öyle mi? Çok beyaz bir pudraya ihtiyacım var benim. Numarası kaç onun?

Evet kullanımın için uygun olur canım. Fotoğraftaki tona çok yakın evet, beyaza en yakın rengi bu zaten, alt tonu da somon rengi. Neredeyse aynı açıklıkta tonları da var bu pudranın ama onların alt tonu turuncu veya pembe olduğu için beyaza daha uzaklar. Yani en uygunu somon ve beyaza çok yakın, evet. Hatta çok yoğun uygularsan bembeyaz olursun şüphesiz :KK1:
İnt.deki görünümü böyle ama hiç şüphen olmasın alttaki karenin içindeki tonun aynısı ama biraz daha açık görünüm veriyor. Numarası 197, ben sana bunu al derim tatlm

37213_buyuk.jpg

Kızlar dün akşam ürünlerin uçma-akma-kapatıcılığını yitirme gibi şeyler yapmadığını yazmıştım. Bugün sabah okula gitmeden ürünleri kullandım ve eve geldiğimde sabahki görüntümden bişi yitirmemiştim, yani bundan emin olmuş oldum. Ayrıca fondötenin ambalajı çok güzel, çok seviyorum aşağıdaki gibi:

mat_touch__b.jpg

Ayrıca ben önceleri Loreal True Match almayı düşünmüştüm ama gittiğim yerde bulamadım. Sonra öğrendim ki kapaklı olduğu için içindeki pudra zamanla uçuyor, fondöten de renk değiştiriyor aklınızda bulunsun kızlar bi blogda okumuştum ürünlerinizi fısfıslı veya tüplü alın :KK34:
Ay kesinlikle öneriyorum ya, gerçekten çok memnun kaldım kesinlikle ve kesinlikle biterse yenisini alıcam :KK19:

Ben Loreal True Match kullanıyorum suansa o kadar güzelki kıyamıyorum harcamaya hemen bitcek diye devamlı kullanmıyorum, zamanla uçma felan yok ben çok memnunum sadece fakat fiyatı 40 Tl
felan diye başka düşünmüştüm.. En azından günlük kullanım için başka olabilir diye..

Yoksa ışıkta felan çok güzel ve doğal duruyor acıkcası..

Canm ben de önce True Match almaya gitmiştim ama dediğim gibi gittiğim yerde sadece Flormar'ın ürünleri vardı, çok da uygun olunca dayanamadım aldım :KK69:
True Match'i kullandığını öğrenince şöylece bi araştırma yapmıştım, hiç kötü yorum görmedim nerdeyse, o yüzden onu almaya karar vermiştim. Harika bi ürün olduğundan eminim canım ama ne biliyim sen de okusaydın aynı yazıyı sen de öyle düşünürdün sanırım, yine de dikkatli kullan kapağını çok açık tutma :93:
Bence kullan kullan, her gün kullan. Hem ne kadar kullanırsan kullan bitmiycek biliyosun :KK60: En önemlisi kendini güzel hissetmek canım, her gün kullan :KK69:

Canm hangi ürünü, fondöten mi, hangisi? Bi de oda senin odan mıı dekorasyon beyaz galiba hoşuma gitti resimlerde :KK1:

Evet oda bnm tşkkrler :) Fondaten bu . Çok süper kapatıyo hem göz çevresinede rahatlıkla sürebiliyosun elimle yaydırmıyorum ben kızarıyor yüzüm çünkü o yüzden sünger kullanıyorum :)

Canm ben de önce True Match almaya gitmiştim ama dediğim gibi gittiğim yerde sadece Flormar'ın ürünleri vardı, çok da uygun olunca dayanamadım aldım :KK69:
True Match'i kullandığını öğrenince şöylece bi araştırma yapmıştım, hiç kötü yorum görmedim nerdeyse, o yüzden onu almaya karar vermiştim. Harika bi ürün olduğundan eminim canım ama ne biliyim sen de okusaydın aynı yazıyı sen de öyle düşünürdün sanırım, yine de dikkatli kullan kapağını çok açık tutma :93:
Bence kullan kullan, her gün kullan. Hem ne kadar kullanırsan kullan bitmiycek biliyosun :KK60: En önemlisi kendini güzel hissetmek canım, her gün kullan :KK69:

cnm loreal için söylediklerin doğru:) loreal true match kullanıyorum uçucu evet kalıcı değil:)

Canım senden numarasını bekliyoruz ambalajı afilliymiş, sadece fondoten mi yoksa fontdoten ve pudra olark mı?

Bilgilendirirsen sevinirim canım. :)

Tatlım pek numaradan anlamam açıkçası denk geldi aldım tavsiye üzerine ama ' Flormar Ture Color Stick ' adı .. S-8 de numarası bu numara ten rengine göre değişiyor tabi . Bi araştır ıstersen internetten bu isimle . umarım yardımcı olabilmişimdir :KK34:

Kızlar şehir dışındaydım bunları çok uygun fiyata buldum denemek için hemen atladım tabi :KK16:
Hepsi Flormar, sırayla Mat Touch Foundation, Perfect Coverage Concealer (göz altı kapatıcısıymış ama ben lekeleri kapatma amacıyla aldım inş. olur), ve Pretty Compact :KK61:
Daha kullanmadım ama yorumlar genelde iyi, hatta Flormar'ın kendi sitesinde Mat Touch fondötenine yazılan yorumlar çok iyi, siz ne diyosunuz kızlar? :97:

24032011222.jpg

bnde flormar mat kullanıorum gayeet memnunum :)) pudra kullanmıorumm :KK76:

Evet oda bnm tşkkrler :) Fondaten bu . Çok süper kapatıyo hem göz çevresinede rahatlıkla sürebiliyosun elimle yaydırmıyorum ben kızarıyor yüzüm çünkü o yüzden sünger kullanıyorum :)

Hmm sünger iyi fikirmiş yeni sünger alırsam deniycem canm :81:

bnde flormar mat kullanıorum gayeet memnunum :)) pudra kullanmıorumm :KK76:

Evet canm pudrasız kapatıcısız rahatlıkla kullanılabilir ama bu 3 gündür falan cildim çok kötü, o yüzden işimi sağlama alıyorum. Ayrıca verdiği hafif bronzluk ve kapatıcılığı çok iyi dimi, sende de benimki gibi doğal duruyo mu?? :KK69:

cnm estee lauder double wear alcam:) denedim harika bişey flormarda orta düzey günlük kullanım için ideal cildi çok güzel yaptığı yadsınamaz kullanmıştım da bir ara:)

Evet canm doğrusun double weari duymuştum..
Haa dün noldu biliyomusunuz herkes yüzün değişmiş sanki, ay süper olmuşsun, yüzün bebek yüzü gibi olmuş falan dedi ama saçımın şeklinden falan sandılar kimse fondötenden olduğunu anlamadı, hatta yüzümde fondöten olduğunu bile anlamadılar :KK66::KK64::KK69:

Son düzenleme:
X