Kulaklarım Kepçe çok rahatsız oluyorum

arkadaşlar bu operasyonu geçiren ve başarılı sonuç alanlar lütfen yardımcı olsun.
dr bulmakta zorlanıyorum.
lütfen cevap verin.
qcazz@hotmail.com

arkadaslar aynı sorun bendede var sole saclarımı ıstedıgım gıbı toplayıp dolasamıorum sankı herkes kulaklarıma bakıyomus gıbı hıssedıorum mafoldumben estetık yaptırmayı bende dusunuyorum aılem geregı yok falan desede acayıp takıgım bu konuyo ama karar veremıyorum herkes baska seyler soyluyo ılerıde sorunlar olabılecegını falan eger bu operasyonu yaptıran varsa ardımcı olsun lutfennn senağlama senağlama

arkadaslar bu ameliyatı özel yerlere bir sürü para verip yaptırtmanıza gerek yok..ben ankarada ikamet ediyorum bu konuyu çokça araştırdım ankara hastanesi ve bunun gibi bir çok devlet hastanesi bu ameliyatı ücretsiz yapıyor bilginize....şimdilik ankara hastanesinden doç.dr.ahmet terzioğluyla görüşmeye gideceğim kendisi yurt dışında suan bu ameliyatı olursam bilgi vermeye devam ederm hoşçakalınnn:gitme:

özel muayenehanede ameliyat oldum ben geçen yaz,3milyardı,2buçuğa anlaştık doktorla.annem kredi çekti sırf benim için.o ameliyat olmamı çok istiyordu,bi türlü cesaret edemiyorduk.bi süre morarık kulaklarla gezdim,hatta hala kulaklarımın arka kısımlarından dikişler gözüküyomuş ama hiç sorun diil.saçımı toplayıp çıkıyorum.bu sene gittiğim düğünlerde ilk defa yanlardan saçlarımı düşürmeden rahat rahat ttopuz yaptırabildim.annemden ve doktorumdan Allah razı olsun valla.hani kulağınız duysun yeter diyosunuz,saçını açık kullan olsun diyosunuz.bir noktadan sonra olmuyo.sıcakta herkes ensesi açık gezerken ben cayır cayır yanıyodum.sonra denizde kulaklarım meydana çıkıyodu.bi rüzgar esince yürürken rüzgarla resmen kavga ediyodum.insanlarda sinir.Allah böyle yaratmış demiyolar,pıspıspıs konuşup gülüşüyolar.şimdi hepsine oh olsunkaydirigubbakcemile3

bu kulak olayı gerçekten büyük sorun.
rüzgarda kafa önde, denizde eller hep saçta,
toplayamazsınız hele benim gibi düz saçlıysanız salıkken bile acaba kulağım çıkıyormu diye düşünmekten kendinizi de alamazsınız.

boğaziçi tıp merkeziyle görüştüm 1400 fiyat verdiler kampanyalıymış.
sonbaharda yaptırmayı düşünüyorum.
yaptıran arkadaşlarında düşüncelerini yazmasını bekliyoruz lütfen.kaydirigubbakcemile5

arkadaşlar bu operasyonu geçiren ve başarılı sonuç alanlar lütfen yardımcı olsun.
dr bulmakta zorlanıyorum.
lütfen cevap verin.
qcazz@hotmail.com

benim ikiz kız kardeşlerim var 1 hafta falan oldu kepçe kulak ameliyatı olalı ilk gün biraz ağrıları oldu ama şu anda çok ta memnunlar. :)

benim ikiz kız kardeşlerim var 1 hafta falan oldu kepçe kulak ameliyatı olalı ilk gün biraz ağrıları oldu ama şu anda çok ta memnunlar. :)

yaa çok sevindim memnun olduklarına.
nerede yaptırdılar? klinik mi yoksa özel hastane falan mı? birde fiyatını yazarsanız seviniri.

teşekkürler.:1rolleyes:

merhaba gecmıs olsun
duydugum kadarıyla bu kulak operasyonları kıkırdak da kesıldıgı ıcın
omur boyu acı verıyormus
yanı kıkırdak ıyılesmıyormus ve uyurken yatarken kulagın ustune donersen
hep acırmıs
bu dogru mu canım?
bır de kulagın neresınden kestıler? arkasından mı?
benım bıldıgıme ucgen gıbı bır parca cıkarılıyor ama ne kadar dogru bılemem
oyle duymustum

arkadaşlar bu ameliyatı youtube'dan izlemiştim kulağın tam arkasından üçgen bi parça kesiyorlar kıkırdaktanda biraz kesiyolarlar sonra dikiyorlar zor bi ameliyat değil ama özen gösterilmesi gerekiyo görünümün güzel olması için....bende bu ameliyatı olmak istiyorum ankarada bu ameliyatı olup doktorundan çok memnun kalan varsa bilgisini almak isterim...kaydirigubbakcemile

Allah öyle yaratmış diye kandırmayın kimseyi siz hangi bebeğin doğar doğmaz kepçe kulaklı olduğunu gördünüz ki Benim sol kulağım yamuk biraz Konya da yaptırabileceğim bi yer var mı bilmiyorum da sırf onun için ank gitmeyi düşünüyorum ama otobüsle git gel zor olur gibi of amannn -tatlicadiarzu-

bnmde malesef kulaklarım kepçe allh başka dert vermesın ama artık dlga geçilmesınden çok sıkıldım amelıyat olmuş bırısı bizi bilgidırse saçlarımı toplamayı çok sevıorum ama sadece evde mumkun olabılıo bnm için yorumlarınızı takıp edecegım ltfen bılgılendırın :CüvCüv:

cnm bandanalar var ya onu kullan düğünde de saç modelin değişik bişi olsun o zman belli olmas dagınık topuz fln yaptr
üzme kendınııı

arkadaşlar bende 17 ekimde ameliyat oluyorum kulaklarımdan. çok heyecanlıyım.
boğaziçi tıp merkeziyle görüşmeye gittim. dr kendinden çok emin. çok doğal olacak ve kesinlikle açılma gibi bir riskin olmayacak dedi.
güzel yapacağız dedi. biz cm cm ölcüp bakıp ikisini de aynı oranlarda yapmaya çalışıyoruz demişti.
sabırsızlıkla bekliyorum ameliyat gününü. çok sıkıldım artık saçımı toplayamamaktan vs.

sonunda oldum ameliyatı :)
bugün gittik lokal anesteziyle oldu.
hiçbirşey hissetmiyorsunuz ama doktorun kulakla oynadığını ve neler yaptığını anlayabiliyorsunuz.
iki saat sürdü ameliyat. sohbet ede ede bitirdik.
biraz sıkıcı bir sürec ama çok merak ediyorum kulaklarımın şuanki halini.
yardımcı kadın güzel oldu dedi ama tabi görmeden yorum yapamıyorum.
pazartesi kontrole gideceğim.
bu gece ağrıdan uyuyamayacağım gibi.
yatınca acıyor çünkü.
darısı olmak isteyenlerin başına kaydirigubbakcemile5

Şimdi nasıl oldun biraz bilgi verir misin ?

Bende 22 ocakta olacağım inş.. Gün aldım boğaziçi tıp merkezinden...

inşallah istediğiniz gibi olur arkadaşlar.bende olmak istiyorum bu ameliyatı..geçen sene karar vermiştim ama sonra boş ver deyip vazgeçmiştim ama bazılarının imalı laflarına artık dayanamıyorum.Allah izin verirse en kısa zamanda bende olmak istiyorum.sanırım kartal devlet hastanesinde olucam

Ameliyatının üzerinden yıllar geçen var mı? Ne durumdalar şu an?

hanımlar merhaba ben siteye yeni katıldım. kızım 3 gün önce kepçe kulaktan ameliyat oldu bugün bandajları açıldı ve sonuç mükemmel 1 hafta saç bandanası takıcak haftaya kontrolü var ameliyat sonrası hafif ağrıları oldu 2. gün ağrıları bitti yanlız kulaklarını görünce alışmakta zorlandı yıllardır kocaman kulaktan şimdi ufak kulağa geçiş zor oldu sanırım.ameliyat basit bir operasyon densede 2 saat sürüyor ameliyathane kapısında bekleyene allah sabır versin ben bayılacaktım:))istanbulda olupta doktor arayan varsa (sultangazi bahat hospıtal K.B.B operatör Ali bey) yapıyor bu ameliyatı

Bende yıllardır kulak ameliyatı olmaktan çekindim.İple yapan bir doktor varmış pansuman yapılmasına gerek olmuyormuş çabuk iyileşiliyormuş bu yüzden karar verdim bu hafta randevu aldım.Ameliyat olanlar deneyimlerini paylaşabilirlermi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…