Kulaklarım Kepçe çok rahatsız oluyorum

Tekrardan merhabalar hafta sonu iple kulak estetiği operasyonu geçirdim sonucunu gerçekten çok merakediyordum.Bursada ki çekirge kliniğinde Dr.Bülent Cihantimur tarafından operasyonum gerçekleşti ve doktorum sayesinde şuanda çok mutluyum.Çalışanların bana karşı olan ilgilisi ve yaklaşımı,çok konforlu olması ve operasyon sonrasında çok fazla ağrı hissetmemem,sadece 20 dk kadar sürmesi.Gerçekten bu yaşa kadar boşuna beklemişim böyle memnun kalcağımı bilseydim hemen yaptırırdım ama beklediğime deydi sanırım önemli olan doğru doktoru bulmak ve ben bulduğumu düşünüyorum.Bülent beye ve çalışanlarına gerçekten çok teşekkür ediyorum.

arkadaşlar bu ameliyatı ankarada olupta memnun olan varsa,bana doktor ismii önerebilirmisiniz acaba?
kafam çok karıştı...

arkadaşlar bu ameliyatı ankarada olupta memnun olan varsa,bana doktor ismii önerebilirmisiniz acaba?
kafam çok karıştı...

Merhaba iple kulak estetiği oldum ve çok memnun kaldım bursadaki özel klinikte oldum Opr.dr.Bülent Cihantimur doktorum Ankarada da şübesi var bursada çekirge kliniğinde bulunuyor kendisi ama bazı dönemler ankara şübesine gidip iple kulak estetiğini gerçekleştiriyor.İstersen sende ara ankara şübesini yardımcı olurlar bilgi almış olursun xxxxxxden ulaşabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
işlemi izledim.çok rahat kısa süreli ve kolay görünüyo.ancak bir süre sonra nüks etme ihtimali olduğu söyleniyor.yani ip gevşeyebilir.tekrar yaptırman gerekebilir falan dediler.sen ne zaman oldun acaba?çok kararsızım bu konuda

işlemi izledim.çok rahat kısa süreli ve kolay görünüyo.ancak bir süre sonra nüks etme ihtimali olduğu söyleniyor.yani ip gevşeyebilir.tekrar yaptırman gerekebilir falan dediler.sen ne zaman oldun acaba?çok kararsızım bu konuda

Evet doğru açılma riski oluyor fakat benim doktorum Bülent bey öncelikle muayene ediyor açılabilecek bir kulak yapısı varsa kişinin yani kıkırdak yapısı uygun değilse zaten yapmıyor kendiside tavsiye etmiyor.Tedavi için eğer uygunsan yapıyor tekrar açılma olursa bu sefer 2.müdahaleyi ücretsiz yapıyor.Yani garantili bir uygulama bu yüzden tercih ettim yaptırdım şuanda da herhangi bir sıkıntım yok :)

senin adına çok sevindim.bende bu çarşamba ankaraya gidiyorum.2 doktordan randevu aldım.görüşmede hangisi güven verirse ona olucam sanırım.umarım perembe günü kurtulmuş olurum.yardımın için çok sağol....

senin adına çok sevindim.bende bu çarşamba ankaraya gidiyorum.2 doktordan randevu aldım.görüşmede hangisi güven verirse ona olucam sanırım.umarım perembe günü kurtulmuş olurum.yardımın için çok sağol....

Teşekkürler sanada geçmiş olsun umarım istediğin gibi olur.Hangi doktordan randevu aldın cnm?

murat emiroğlu ve nebil erdoğan dan.ikisinede gidecem.hangisi daha güvenilir gelirse ona olmayı düşünüyorum.bitse şu iş bir an önce dekurtulsam:KK43:((

Evet doğru açılma riski oluyor fakat benim doktorum Bülent bey öncelikle muayene ediyor açılabilecek bir kulak yapısı varsa kişinin yani kıkırdak yapısı uygun değilse zaten yapmıyor kendiside tavsiye etmiyor.Tedavi için eğer uygunsan yapıyor tekrar açılma olursa bu sefer 2.müdahaleyi ücretsiz yapıyor.Yani garantili bir uygulama bu yüzden tercih ettim yaptırdım şuanda da herhangi bir sıkıntım yok :)

merhaba nameless85 ameliyat olalı bayağı olmuş acaba kulaklarında bir açılma oldu mu cevap verirsen çok yardımcı olacaksın teşekkürler...

Merhaba kızlar ben de kepçe kulaklıyım. İnatçı bir kişiliğim olduğu için küçüklükten beri saçlarımı at kuyruğu yaparım ya da aşağıdan toplarım yani kulaklarımı kapatmaya çalışmadım hiç. Herkes beni böyle görsün böyle tanısın istedim çünkü diğer şekilde sürekli ya farkederse korkusu oluyor insanda ve sürekli stres altında kendim olamam gibi geliyor. İlkokulda dalga geçerlerdi bende ağlardım ama en son 6.sınıftayken bir çocuk "sen sus kepçe" demişti, ondan sonra kimse bir şey demedi ama haklısınız insanı çok üzüyor bu yorumlar. Artık insanlar ben söyleyene kadar kulağımın kepçe olduğunu farketmediklerini söylüyorlar bu nedenle ben de söylemiyorum özellikle.. hatta bir kuzenim 1-2 ay önce farketti kepçe kulaklı olduğumu o kadar yani. Kendinizi kısıtlamayın bence olduğunuz gibi sevin kendinizi. Zaten karşımızdaki insana kusurlu olduğumuz izlenimini veren bizim kendimize olan güvensizliğimiz ve bunun tavırlarımıza yansıması. Dünyanın en güzel kadını edalarında dolaşan ve insanların gerçekten beğendiği insanlara bakarsanız onların da kusurları olduğunu görürsünüz,önemli olan kusurlarımızı sosyal yaşamımızla aramızda bir duvar gibi dikmemek. Ayrıca bugüne kadar hiçbir erkek kulaklarıma bakmadı ve ben ne kadar kulaklarımı ortaya çıkarsam onlar beni güzel buldular ve bunu dile getirdiler bence siz kusurlarınızı (fiziksel) görmezseniz başkaları da görmez. :)

Tekrardan merhabalar hafta sonu iple kulak estetiği operasyonu geçirdim sonucunu gerçekten çok merakediyordum.Bursada ki çekirge kliniğinde Dr.Bülent Cihantimur tarafından operasyonum gerçekleşti ve doktorum sayesinde şuanda çok mutluyum.Çalışanların bana karşı olan ilgilisi ve yaklaşımı,çok konforlu olması ve operasyon sonrasında çok fazla ağrı hissetmemem,sadece 20 dk kadar sürmesi.Gerçekten bu yaşa kadar boşuna beklemişim böyle memnun kalcağımı bilseydim hemen yaptırırdım ama beklediğime deydi sanırım önemli olan doğru doktoru bulmak ve ben bulduğumu düşünüyorum.Bülent beye ve çalışanlarına gerçekten çok teşekkür ediyorum.

şuan kulakların nasıl uzun süre olmuş açılma falan oluyormu birde aylar geçsede yatarken geceleri ağrı oluyormu?

merhaba. bende bu operasyonu yaptrmayı düşünüyorum. siz yaptıralı üzerinden 1.5 yıl geçmiş sanırım her hangi bi açılma oldu mu ya da ağrıların çok oldumu ? merak ediyorum operasyon sonrasını bilgilendirirseniz çok sevinirim :)

Merhabalar ben kepçe kulak ameliyatı olacagım fakat fazla bilgim yok ameliyatı olmayı çok istiyorum istanbulda devlet hastanesınde olabilirmiyim

X