Küfür eden erkek

Bende kesinlikle destek alması gerektigini dusunuyorum olmaz olmaz bir cacik okmaz

Bazen ben ve benim gibi kadınların bu nedenle bazı kötü şeyleri hak ettiğini düşünüyorum . Akıllanmıyoruzzz
Sadece akıllanmıyoruz değil.eee köyde oxford vardı da biz mi okumadık.müge anlıya da bir kadın demişti ya iyisi vardı da ben mi varmadım.zevk alan da var bu durumlardan ama bir kısmı da yokluktan maalesef.

Evet ayrildim canim sildim numarasini falan sanırım egolarim devreye giriyor bazen pisman olup özür dilesin bende kabul etmemeyim diyorum bazen de boşver kurtuldun iste diyorum öyle karisik hisler iste
Iyi yapmışsın :) ben de gecende konu acmistim benim gorustugum de 45 46 idi ama kafa yapisi ergen ben şöyle adamim da sen beni anlamiyorsun modunda bi de tavir yapip yazmadi çünkü o kadin ruhundan anlayan adam bense onun pesinden kosmaliyim! Bu adamlara birseyler oldu hadi 20li yastakiler cocuk anladik da bizim akranlar da nazli erkek olup çıktılar

Evet affetsem artarak devam edecek ama insan bi pisman olsun istiyor gereksizce
tamamen sessiz kalırsan pişman olup tekrar yazma ihtimali var
yazdığında da sen ona cevap vermezsin oda umduğunu bulamaz avcunu yalar
ama yazdığında cevap vermemen lazımki en çok yaptığımız hata zaten giden sevgili bize bi süre sonra yazdığında cevap vermemiz oluyor

Buna benzer bir özellikten geçen sene ben de rahatsızdım, üstelik nişanlımdı. Küfür etmese de tahammülü olmayan, alıngan, eleştiri kabul etmeyen, hesapçı, bir sorun olduğunda hemen küsen, surat asan, duvar ören bir tipti. Nişan attığım gün hayatında ilk defa direkt bana olmasa da benim de içinde bulunduğum bir duruma çok ağır küfür etti ve ben o gün nişan attım. Böyle insanlar çok yorar, ayrıca içine küfür hakaret girdi mi zaten o ilişkide saygı da bitmiş demektir. Çok yorulursunuz, o yüzden yine de ne kadar erken biterse o kadar iyi. Umarım kararınızda dirayetli durur, barışmazsınız.

Evlenseniz bunu binle çarpin baştan dönmek daha iyi

Harbiden bu andropozlulara noldu ya

İnan bunun için sabırsizlikla bekliyorum:)

Harbiden bu andropozlulara noldu ya
Andropoz mu yoksa annelerinin minik oglusu diye pispislandiklarindan mi bilmiyorum.
Benim.son konustugum adam evlenmis cocugu da var, bir kadini mutlu etmeyi bilirim iste herkes beni şöyle tanir diye atip tutuyordu ama sonunda cocuk gibi trip atti küstü yazmadi cok da tin yani

Yarın öbür gün, pişmanım affet derse ve affederseniz yine aynısı olur. Sonra da pişkin pişkin "ben sana s.... ol git dedim, sen yine benimlesin" der, kendi yaptıklarını görmeden!

Küsen adamdan nefret geliyor birak kendi haline sende üstlerine dusunce bir yerleri kalkiyor

Oldukca yorucu oluyor evet vazgeçmeyi bilmek gerek böyle tiplerden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…