Küfür eden erkek

Suyahapsettim19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2022
183
79
37
2 yıllıl ilişki iki olgun insanız, yapısı gereği hiç bir şeye tahammülü olmayan , alıngan , elestiri kabul etmeyen tuhaf bir tip.Tuhaf diyorum çünkü bana ilk kez denk geldi böyle bir adam.Fazla mesajlaşamıyoruz ve sürekli telefonla yada başka nedenlerle bölündüğü için sohbetimiz , inan artık içimden yazmak gelmiyor çünkü sürekli bir sekilde yarım kaliyor gibi bir sitemde bulundum.O zaman s... ol git dedi içinden gelmiyorsa defolup gidersin dedi.Ve baya bir şeyler saydırdı bu adam bir gun önce seni seviyorum demek ki bu duyguyu sana saklamısım diye aglayan adam bir gün sonra sadece bu sebepten nasıl bu kadar çıldirdi.İstesem küfürlerine ve hakareerine aynı şekilde bende sana karsilik verebilirim.ama brn kendime yakistiramiyorum cirkinleşmeyi dedim ve her yerden sildim attim cunku bir kez daha yapti özür diledi affettim.Bu kez bu saygisizligini kalfiramadim çok çok üzüldüm 10 gün oldu hâlâ ne bir özür ne bir adım attı.Kendime o kadar kızıyorum ki buna izin verip böyle bir adamı hayatima aldigim icin.Ama kahretsin ki sevdim.

iki olgun değil tek olgun insansınız. şiddet sadece fiziksel olmaz. küfür de bir şiddettir. Bir kere affetmişsiniz bu sizin hatanız bir daha aynı hatayı tekrarlamayın.

Adamın karakteri bu değiştiremezsiniz ki? Kaldı ki böyle bir adamı nasıl sevebilirsiniz?
Bu adamla evlendiniz baba oldu. Allah'ın her g9nğ size çocuklara küfür edecek. Kendi başınızı yaktığınız yetmeyecek o çocukların da başını yakacaksınız

Böylesi adam ilerde siddet e uygular böyle kaba sapa adamlarin neyini seviyorsunuz Allah askina ne guzel atmissin hayatimdan neyin özürünü bekliyorsun

Verilmiş sadakanız varmış. Bence kendinize hiç barışmak için hafifletici sebepler aramayın. Bugün öfkesini küfür ile gösteren yarın fiziksel boyutta şiddete başvurabilir

Özür dilese yine affedecek misiniz ? Ne anlamı kalacak o zaman kurtulmuşsunuz boşverin

Ben 38 bu küfürbaz haydo 48
Yasiniz olgun olunmasi gereken yaslar ama adam yasinin kalibinin adami degil
O herseye tahammulsuz alingan sinirli tiplerin karakteri "pasif agresif" yani ya ani tepkiler kufurler kiyamet ya da alingan kusen. Pek iyi yanları yoktur cok var bu nazli tiplerden. Yol verin gitsin kim ceker bunu ki cekmemisler hala bekar kendisi isteyip uzman destegi almasi lazim yoksa bi cacik olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…