Küçük meleğin ilk kalp atışı

Brokoli

MUSTAFA❤️YİĞİT
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2008
3.424
0
37
29 aralık 2008 pazartesi ilk bebeğim ve ilk defa o küçüçük kalp atışını dinledim ozaman kadar hiç bir şey hissetmiyordum meraktan başka içimde hiç bişi yoktu o sesi duyduğumda merak heycan sevinç bütün duyguları bi arada yaşadım ve o an dedim ki evet benim bebeğim bana ait bi bebek hızlı hızlı atıyordu kalbi dünya ya gelmeyede hızlı hızlı hazırlanıyor şimdi onu kucağıma almayı merak içinde bekliyorum.Ağzını burnunu herşeyini merak ediyorum.Hayatıma anlam veren meleğim SAĞLIKLA GEL.... ALLAH isteyen herkese versin ve bu özel güzel duyguları herkese yaşatmayı nasip etsin...Peki sen senin duyguların neydi ilk kalp atışının sesini duyunca annesi.....allahım nazarlardan saklasın bütün BEBEKLERİ....a.s.:CüvCüv:

bugün 06 01 2009 içinde bir canlı taşımak beslemek büyütmek yeni öğrendim çok farklı allahım onu nazarlardan koru sağlıklı olsun yarabbim 8 haftalık şuan 2 hafta geriden gidiyo bebeğime bişey olmasın sağlıklı olsun yarabbim dr kalp atışının zayıf olduğunu söylüyor başlardada boş gebelik olduğunu söylemişti dualar ediyorum allahım koru yarabbim onu bana tutun bende kal bebişim.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…