kucuk melegimin hikayesi

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
hepinize merhaba teyzeleri,yanliz basima bebek baktigim icin ancak yazabiliyorum,21 temmuzda saat dortte acti kucuk melegim melihim gozlerini acti dunyaya,gece burada yazisiyorduk ne sanci ne bisey,devamli korktugumu anlatiyordum,kk dan ciktim wcye gittim nisanim gelmisti,once anlamadim cunku pembe degil beyazdi ama farkli biseydi,hemen arastirdim internette bazilarinda olabilirmis,hafif bi heyecan basladi bende,esim gece calisiyor isten geldi 2de hafif karnim agriyor nisan gibi bisey geldi dedim oda hazirlik sancilarina mi benziyor dedi ayniydi,evimi topladim heryeri ne olur ne olmaz diye kalbim pit pit,yattim uyuyamadim benim melegim devamli hareket halinde tabi 5 kadar oturdum,uykum geldi yattim,yedi bucukta siddetli karin agrisiyla uyandim wcye gidiyorum devamli bakiyorum leke varmi diye hic birsey yok,sancilarim 10 dkk bir vuruyor bana ilk saatte bir vuracak suyun gelecek dedikleri icin bekliyorum diyorum normal sancilar,zaman gectikce sancilar siklasti 3 dkk ya indi,esim ebemizi arada burada ebe ilgilendigi icin,eve geldi acilmam 5 cm olmus hemen hastaneye gittik,o an anladimki artik gelme vakti geldi,hastanede hemen odamiza aldilar hic beklemedim,sancilar vurdukca ben cigliklar icindeyim,odama ebe yardimcisi geldi nefesimi kontrol etmemi edemezsem sancilarimin cok sisddetli olacagini soyledi,karsimda o nefes alip veriyordu aynisini uyguladim,sonra dus yapmak istermisin dediler evt dedi acayip rahatladim dusta,sonra kuveti dolduralim icine yat isterdmisin dediler sicak suyun icine yattim sanirim iki saat kaldim o arayi hatirlamiyorum fazla sadece arada sancilarin vurup nefes almip vermemi nefesimi duzenlememi soyleyen kizin gozlerini hatirliyorum bide ellerimi siki siki tutan benimle birlikte yuzunde garip bir aci olan canim esimin gozlerini,suyum o ara geldi,ciktim yataga aldilar baktilar 9 cm olmus hazir artik doguma, dediler,ve dogum basladi o anki sancilarimi size anlatamam,hersey iyi ikinmam ve sancilaim kendiliginden geldigi icin ne igne nede baska bir sey uyguladilar,bi ara nefesimi kontrol edemedim o an olucem zannettim ama hemen toparladim allaha sukurki,ve 16 05 te 3780 gr canim melegim oglum dogdu hemen o haliyle kucagima attilar o an agliyordum canim ogluma baktim hemen bu benimmi dedim,esim bu bizimmi diyordu basimda,fazla uzattim galiba kizlar,bizim hikayemizde bu
hepinize sevgilerr:1hug::1hug::1hug:

• Konu Sahibi EU1
allah analı babalı büyütsün.hayırlı olsun canım.

• Konu Sahibi EU1
allah analı babalı saglıkla buyutmeyı nasıp etsın canım
sıcak suyun ıyı geldıgını duymustum ama kuvette beklemek ıyı fıkır sanırım

• Konu Sahibi EU1
tebrikler canim .. bütün acilarina ragmen kolay bir dogumun olmus..
darisi dogurmayanlarin basina .. mcx

• Konu Sahibi EU1
canım allahım analı babalı büyütsün yavrunuzu..

• Konu Sahibi EU1
canim benim ne guzel kavustun sonunda melegine darisi bizlerin basina isallah yerime op melegini cnm hayirli ugurlu olsun allah anali babaki buyutsun isalahhhhhhhhhhhhhhh

• Konu Sahibi EU1
allah analı babalı büüyütsün canımm..güzel bir doğum olmuş..baştan ınsan nekadar acı çeksede bebişini kucaklayınca hepsını unutuyorr...nice güzel günleree...

allah analı babalı büyütsün cnm bütün acılar unutuluyo ben ilk doğurduğumda bir daha doğurmam demiştim ama unuttum şimdi o acıları :)))

allah analı babalı büyütsün darısı başımıza

canim benimm allah sizlere bagislasin kücük melegini..bu arada daha göstermedin bana haberin olsun..

canım çok tebrik ederim,hayırlı olsun,güle güle büyütün inşallah
tek başına bakmak çok zordur,Allah yardımcın olsun, kolay gelsin arkadaşım

hepinize cok tesekkur ederim dua ve dilekleriniz icin,allah hepimizin yardimcisi olsunnn,,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…