Makyaj Ürünleri Küçük Gözlerde Makyaj Nasıl Olmalı...???

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

emilia

Emina
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
900
3
Arkadaşlar Benim gözlerim küçük,ve göz kapağımda düşük kaşlarım düz bir türlü makyaj beceremiyorum, Eyeliner çekemiyorum bikere denemiştim sanki far sürmüş gibi olmuştu,ne gölgelendirme yapabiliyorum anca siyah kalem çekebiliyorum, Yardımcı olursanız sevinirim

gzünün içine asla kalem çekme. kirpik diplerinden dışarı taşırarak fırça yardımıyla sür canım eye liner'ı..gözün içine beyaz kalem sürebilirsin buda gözleri büyük gösterir.

kas altina aydinlatici bir renk sur ve acik renk farlar tercih et canim, pembe, yavru agzi gibi ten rengine yakin ve hafif sedefli renkler kullan. gozunun ustune eyeliner cekme bence cunku gozunun ust cizgisini kaslarina daha da yaklasmis gosterir... acik ve canli renkler kullanmaya calis, cok golgeli renkler kullanirsan daha kucuk gosterir. bir de goz pinarina acik renk far uygulayabilirsin...

bencede gözünün içine beyaz yada çok açık gri tonlarında sür çevresine siyah sür canım daha büyük gösterecektir

bende bunu çok mrk ediyodum çok saolun kızlar yardımlarınız için yakında süper makyaj yapıcam kknın makyaj ustası bayanları sayesindee...

açık tonlarda far kullanmalısınız mutlaka.
gözün içine kesinlikle siyah kalem sürmeyin.
kaşların altına, kavis olan yere beyaz far kullanın.

göz makyajı topiğine bir resim koyarsanız, daha net öneriler gelebilir.

ben eyeliner çekiorum üstüne de altına da ama bi fırçayla buğulandırıorum aynı bihterin makyajı gibi oluo görenler bayılıozemuszemus

küçük gözler için genel görüş göz içine siyah kalem çekmemekte birleşiyor doğrudur ama benimde çok iri değildir gözlerim ama yine de göz içime siyah kalem çekip daha sonra alt kirpik dibine siyah far sürüp dağıtıyorum ve bol rimel kullanıyorum daha büyük görünüyor gözlerim. eğer gözlerininizin bir fotosunu koyarsanız daha detaylı önerilerde bulunalım:)

benimde gözlerim kucuk bi de gulunce kayboluyolarkaydirigubbakcemile3ben lik once icine suruyorum sonra kiprik diplerime onude yayiyorum fircamla cok guzel oluyo ustede aynisini yapiyorum valla rimel surmeye bile gerek kalmiyo

Bende de aynı sorun var kızlar, ve ben hep siyah kalemi içine çekiyorum.. Heme değiştirmeliyim sitilimi.. opuyorumnanaktan

tatlım bende birşey diyim sana . .

göz üstüne madem eyeliner çekemiyorsun ama aslında o da çekilir ince çek madem gözlerin küçük

yada siyah kalem çek

göz altına da içine beyaz kalem çek gözlerin büyük görünücektir

ben hadisenin makyajnda görmüştüm ve gördüğümden beri hep onu yaparım günlük makyaj olarak . .

bide hafif ruj süper ötesi oluyoo . .

bi dene eğer beğenmezsen bi daha yapmazsın

ama garantisini veriyorum tatlımm

hadi bakalımm .. . yaptıktan sonra yaz ama kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…