küçük göstermekten bıktım

ferhunde001

Guru
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2008
1.729
3.070
merhaba kızlar. ben 19 yaşındayım. ama insanların beni 14-15 yaşında yeni liseye başlamış bi kız zannetmelerinden bıktım. sizin de böyle sorunlarınız var mı. boyum kilom normal yaşıtlarım gibi. 163 ve 52. geçen gün kazı-kazan alacaktım. adam bana sevgi ve şefkatle bakarak ' ama 18 yaşından küçüklere veremiyoruuuuuuz' dedi. girdiğim her ortamda küçük zannediliyorum ve sonra da 'ne olgun kız' diyorlar :S bi fikriniz var mı ne yapabilirim. sempatiksalakcinni

bende aynı snein gibiyim küçük gösteryiorum üstellik benimki daha zor benim boyum çok kısakafamçokkarıştı

önceleri bunu çok takardım senin yaşlarında özellikle şu an 24 yaşındayım ve yaş geçtikçe daha genç gösterme arzusu insanı deli ediyor. o yüzden şuan küçük gösteriyor olmamdan çok memnunum hatta mutluyum. herkes 35 yaşda krize girerken bize hala 25 misniz diyecekler :teytey: zaten bu yılların geçip gidecek kafana takma bence biz şanslıyız opuyorumnanaktan

evet o bakıma şanslıyız da işte. şu sıralar çok gıcık oluyo :S
bende yaşımı küçük gösterenlerdenim 28 yaşındayım 47 kiloyum 1.65 boy yaşımı duyunlar şok oluyo bii :))) bide evli olduğumu duyunca bi afallıyolar. :))))))) hep tepkiler aynı insanlardan ben seni 21 - 22 yaşındasın öğrenci sanmıştım gibi yorumlar işteee Bence çok güzel insanlardan böle tepki almak ben memnunum 40 lı yaşlarımda 35 falan göstercem bence çok güzel bi avantaj minyon olmak kaydirigubbakcemile3

aman canım ne güzel işte herkes öyle olsun istiyo ya zaten. tarzın nasıl? çocuk gibi giyiniyosan belki ondan olabilir. makyaj falan yapıyo musun?

aman canım ne güzel işte herkes öyle olsun istiyo ya zaten. tarzın nasıl? çocuk gibi giyiniyosan belki ondan olabilir. makyaj falan yapıyo musun?
öyle çocuk gibi giyinmiyorum canım makyajımı herzaman yaparım topuklu ayakkabı falan giyerim yanii azcık kokoşluk var :))))))))

üzülmeyin kızlar,hasatı ileride toplayacaksınız inşallah.Bakın Özgü Namal'a ,hiç 32 yaşında gibi duruyor mu?

bende 19 yaşındayım...161 boyum var
lise ve ilkokul aynı yerdeydi...
almanca öğretmeni bana ilkokul yan bina senin burda ne işin var demişti kaydirigubbakcemile3
herkez dumur tabi...ama benim sınıfım burası dedim inanmadı kıyafeti görünce anladı...
avantaj ki ne avantaj.. olduğun yaşı göstermemek gibisi var mı yaa zemuszemus

Vallahi bence yat kalk dua et, herkese o çocuksu masum güzellik nasip olmaz. Tadını çıkar 30 yaşına gelince de 25 gibi göstereceksin çünkü :KK66:

beni de hep küçük sanıyorlar, lise öğrencisi sanıyorlar ya kaydirigubbakcemile3
ama ben memnunum halimden :)

bende ünv 3. sınıftayım lisede zannediyorlar beni de boşver takma kafana bence böylesi daha güzel.yaşlanıpta ne yapcazzz-tatlicadiarzu-

Hehehee kızlar ben 3.sınıftayım dediğimde insanlar lise 3 oldugunu sanırlardı halbuki üniversite.. Su an 23 yasımdayım ve ilk defa topuklu bi ayakkabım oldu giyim tarzım ancak bu yaz değişti (konverslerden sıyrıldım, mavi kottan baska seyler de giyer oldum vs..) ama hala kimse 23 demiyor 18-19 derler hep
Bu durumdan birkaç sene önce ben de nefret ederdim şimdiyse hoşuma gidiyo

bnmde aynı problemim war 21 yaşımdayım belki normal görünüyorumdur ama eşimle gezindiğimz zaman(32 yaşında)kızı gibi duruyorum:)) sırf bu yüzden saçımı sarıya boyadım :KK1::KK1::KK1:

X