Küçük göğüsler evlilikte sorun olur mu?

erkekler genelde sevgilisi/eşi hangi tip göğüslere sahipse en çok onları severler. senin eşin de en çok seninkileri sevecek, şüphen olmasın.

merhabalar yaşım 28 göğüslerim küçük ama asıl sorun göğüs uçlarım küçük erkeklerdeki gibi. küçük göğüslere çözüm olabiliyor ama göğüs uçları?
neden böyle bilmiyorum pkos den olabileceğini düşünüyorum. çok az kadının böyle sanırım.
eğer evlenirsem eşim gördüğünde rahatsızlık duyar mı özellikle ilişkiye girerken?
kimseye anlatmadım estetik de yaptırmak istemem.

Gecenlerde kuzenler toplandık oturuyorduk.. evlilikten mevzu acılmıstı malum konu Göğüslere geldı ee bendede yok baktı benımkıne ne o oyle ergenlık cagına gırmıs gıbı dedıı doktorlar bıle kucuk goguslulerın cınsellık hayatı olmaz dıyo dedı.. Kocan elını atıcak hıcbısey yok dedı hepsı bırden gulmeye basladi acayip üzüldüm aklımdan cıkmıyo..
Bende de kucuk hıc sorun olmadı aksıne.ben ınsanları anlamıyorum goguslerının buyuk yada kucuk olması senın secımın deyıl bunla nıye dalga gecıyorlar.cınsel hayat gayet ıyı oluyor merak etme.avrupada kadınlarda gogus yok derecede bos ver takma.evlendıkden sonra buyuyorlar

X