Küçük göğüsler evlilikte sorun olur mu?

conconn

Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2012
6
0
Gecenlerde kuzenler toplandık oturuyorduk.. evlilikten mevzu acılmıstı malum konu Göğüslere geldı ee bendede yok baktı benımkıne ne o oyle ergenlık cagına gırmıs gıbı dedıı doktorlar bıle kucuk goguslulerın cınsellık hayatı olmaz dıyo dedı.. Kocan elını atıcak hıcbısey yok dedı hepsı bırden gulmeye basladi acayip üzüldüm aklımdan cıkmıyo..

kocan seni gerçekten seviyorsa, kuçuk goguslerin de, yagli kisimlarin da onun için baldan tatli olur merak etme sen
asil kuzenlerinin davranislari ergen gibi

gerçekten seni seven insan için (kendimden söylüyorum) küçük memelerin sorun olmaz aksine seni o halinle bile ne güzel sever, çok takılma boşver ya benim de öyle küçücük ezmeselerde şakalaştıkları, dalga geçtikleri oluyo bunun farkında olanların bende onlarla gülüyorum, şakalaşıyorum hak veriyorum çünkü acayip kabullendim artık :)

gerçekten seni seven insan için (kendimden söylüyorum) küçük memelerin sorun olmaz aksine seni o halinle bile ne güzel sever, çok takılma boşver ya benim de öyle küçücük ezmeselerde şakalaştıkları, dalga geçtikleri oluyo bunun farkında olanların bende onlarla gülüyorum, şakalaşıyorum hak veriyorum çünkü acayip kabullendim artık :)

Canim sen evlimiydinn :)

canım benimde küçük ,kuzenlerim kardeşlerim çok dalga geçerler evlenmeden önce bende çok üzülürdüm ama korktuğum gibi olmadı eşimin bir gün bile şikayet ettiğini duymadım küçük göğüslerime koca popoma rağmen beni çok sever kuyruğumdan ayrılmaz.

küçü gögüslere bayılann erkeklerde var. buyuk ve sarkıktansa hep genc kız gibi dik gögüslerin olucak mutlu ol.

benim konumu okuyup kendine şükredebilirsin benim küçük olsaydı asla ameliyat olmazdım dert etmezdim hem sarkmıycak ne güzel:)

şimdi sarkmasını engellemek için yöntemler araştırıyorum

Gecenlerde kuzenler toplandık oturuyorduk.. evlilikten mevzu acılmıstı malum konu Göğüslere geldı ee bendede yok baktı benımkıne ne o oyle ergenlık cagına gırmıs gıbı dedıı doktorlar bıle kucuk goguslulerın cınsellık hayatı olmaz dıyo dedı.. Kocan elını atıcak hıcbısey yok dedı hepsı bırden gulmeye basladi acayip üzüldüm aklımdan cıkmıyo..

Bnde gögüslermn kücük olmasından yakınıyorum. Bütün başlıkları okudum gögüs büyütmekle ilgili. Doğal yollardan büyütmeye çalışıyrm çörekotu yağı sürüyorum bkalm işe yarıckmı

ben bu sene evleniyorum memelerim de kucuk ama nisanlim bunu dert etmiyor dert eden benim:KK43: böyle ciftler de var anlayacagın:) moralini bozma hic canım

ya benim de çok aklıma takılıyo aslında :KK43: kuzenlerinde çok vicdansızmış ayrıca :KK43: :KK43:

ya benimde hem küçük hem uçları içine çökük hem de etrafında bir iki siayh tüy var acayip taktım bu ara kafama.
napmalıyım ne etmeliyim ya? zaten küçük bi de uçları yok :KK43:

Ne mal insanlar var ya cidden mallar yani hiç söylenecek söz mü onlar.
Merak ettim çok mu zayıfsınız ?

Canim benim benim göydumde kücük ve Ben cok mutsuzum ama esim hic bir zaman kücümsemedi hatta Ben diyoim amaliyatlan büyütüceme cok karsi zarali diye evet erkekller hoslanir büyük göyslerde ama onlar icin inana Bana okadar büyük bir Dert Degil:) icin rahat olsun bosver sen kimseyi takma

Canim zaten evlendikten sonra göğüslerin buyur. Göğüsler ellenince büyurlee çünkü hiç takma kafana yani :)

X