Küçük Düşün Büyük Olsun!

Günooo güllerin gülleri
Ayy özledimmm ya
Kıs gelsin oturam evimde kk ya girem vallaBu ne be
Ordan oraya ordan oraya
Cmrtsi is günümdü canım cıktı yine
Pazar kocinin ayakkabıları degistirelim diye avm yaptık,12 binlik oldum
Notebook bakıyoruz ne zamndır,babalar gününe alcktım bi türlü begenemedi.
Pazar 5 saat avmde kitledi bizi aldık sonunda.
Bakıyo kart kesilsin öyle alırız diyo,dönüyo alsak mı diyo.
Neyime güveniyosam sowumı yaptım ben vercm tmm deidm ckmdmd
Ben adam olmam arkadaslar
Hayır ayakkabı bonus olarak bana kacmıs oldu gecmis olsun.
Yetti mi?Yetmezzz
Yemek molası verdik pc bakarken,yemege de atladım ödedim sanırsın sabancılara gelin gittim kimeyse havam
Öyle iste sögüslenmis olrak geri döndük
Kocam da hakkını yemiyim kızla kendine mc donalsdan dondurma alarak hakkını verdii fkfkkfmc
Bu kadar acılma reis bogulursın dedim fkfkkf
Kıza yaz okuluna havlu lazım maasta artk
Yine ben yine ben yine been alcm tabi

artik her seyin fiyat dengesi sacmalamis .tek kisilik pastaya 270 lira dediler tamam guzel yer de cus dedim artik .evden cikmayacagim bu ara sinirim bozuluyor firsatcilik da cok var
zaten fırsatçılığı v enflasyonu en çok bu yeme içme tetikliyormuş
kafalarına göre artış

astarı yüzünü geçtiği bir dönemden geçiyoruz
asıl son çeyrek yani kışa dogru daha çok zam olacak gibi görünüyor

bende kıyafetleri biraz eledim ama atılacak çok
hem giymiyor hem tutuyorum
işine yarayacak birisine vermek istiyorum
öyle de birisi yok
artık kimse takım giymiyor
bakalım ne olacak

sen yaşamayı seviyorsun
hayattan tat almak istiyorsun
çıkmışken hakkını vermişsin işte :)

günaydın kızlar
ben ofiste bilgisayar başında olduğum için
fırsat buldukça yazıyorum
bugün sıfır faiz 3 taksit 20.000 tl çekeceğim
arabanın bakımı için. en azından 3 taksitle öderiz
topluca ödemiş olmayız dedik.
umarım bugün işlemler sonuçlanır.

akşam kayınvalidem yemeğe çağırdı
yemek derdim yok
zaten yemekte yoktu :)

oğlanı eşim işe götürüyor
bakalım yaz dönemi nasıl geçecek
biraz ben biraz o öyle düşündük
umarım sıkıntısız geçer

bu ara şekerim çok oynak
kilo aldım veremiyorum
acil düzene sokmam lazım

dün akşam kalan son posta ütüyü de yaptım
çamaşır ütü tam bir iş yükü
inanın tatile gitmek istemiyorum
git hazırla gel topla
bildiğin yorgunluk :)

zaten üzerimde bir bıkkınlık var
sıkışmış gibi hissediyorum

eşime dedim akşam bir ortalığı toplayalım
düzenli oluyor o zaman
hafta sonu bize kalıyor

bu hafta sonu programım da yok
görümcem çağırdı sadece
akşam gelin abla diye
ama önce dinlenmek istiyorum
sonra duruma göre bakarız

aslında masaja gitsem çok iyi olacak
satın aldığım 4 seansım var

cuma akşam da düğün var
para takmayı düşünüyorum
bir ödüncüm yok
ama ne kadar taksam bilmiyorum

Bayram yorgunluğunu atamadım hala üzerimde bir ağırlık ve yorgunluk var. Yazlığa taşınabildik eşim burdan gidip geliyor kızlar hafta sonu geliyor artık büyükler başlarının çarelerine bakıyorlar. Ama araba bizde biraz bize tripliler ama babaları da işe araba ile gidip gelebilir neyse ben biraz dinlenicem. Burası da serin değil öğleden sonra klima ile oturabiliyorum. Akşam sahile gittik eşimle sandalyelerimizi masamızı alıp biraz serindi iyi geldi. Bundan sonra çıkarız artık daha denize girmedik eşim ve ben kızlar giriyor. İnanın hiç sevmediğim de arkadaşları geliyor sahile burdamısınız diyorlar ya gelin ya da gelelim diyorlar kızlar sahile gidiyorlar hepsi birlikte bize geliyorlar sonra duş faslı bazen yemek yiyorlar bazen yemeden çıkıyorlar banyolar ev dağılıyor kızlarıma da kızamıyorum temizlik bana kalıyor. Bayram çok zordu kurban ve çok gezmek istemedim bu bayram sadece annem-babam ve halama gittim buraya geçmemize rağmen daha fazla misafir ağırladım iki misafirimizi de eşimle birlikte mangala kalın dedik sevdiğimiz saydığımız nadir insanlardan bizde yemek yiyince onlar da bizi davet ederler. Güzel vakit geçirdik kızlarım da yardım etti. Dün de eşimin yegeni geldi bayramda gelememişlerdi her bayram gibi kendi misafirlerini de getirmişler gelene hiç lafım yok evsahibi getiriyor hep böyle yapıyorlar insanın zekası ile dalga geçiyorlar resmen yenge sende tanıyorsun hayır tanımıyorum dedim çünkü misafirinde beni ilk defa gördü dedim kadında onaylayınca sesini çıkarmadı. Kahve yaptım içtiler az oturacağız dediler bahçede olan meyve ağaçlarından şeftali ve ham kayısı kopardılar baktım yiyorlar poşet verdim kendinize toplayın dedim ben toplasam az koydum çok koydum muhabbeti olur diye kalkalım deyip kalkmıyorlar çay demleyeyim dedim istemediler bayağı oturdular kalktılar giderken küçük kızı diyor ben ablamla kaçar gelirim sana Allahım dedim bir geldiler mi 10-14 gün kalıyorlar anne baba asla aramıyor inanın yalnız kalıp dinlenmek o kadar çok istiyorum ki bu insanlarla uğraşacak halim yok.

Çenem düştü ama size yazmasam içim rahat etmiyor. Ben kızkardeşlerim ile 15 yıl oldu görüşmüyorum. Benim küçüğüm eşinden ayrılan barışmak istedi ben istemiyorum ama eşim dedi Nazenin hasta psikolojik olarak bak sen de reddedersen kendi kendine kalınca daha da hastalığı artar sen yapabildiğin kadar yap dedi soru sorunca cevap veriyorum asla ben ona birşey sormuyorum ama nasıl iyi davranıyor o öyle yapınca daha çok üzüldüm. Annemle babamla aile apartmanı var babamın bir dairesinde o iki oğluyla yaşıyor annem babam karşılıyor bütün ihtiyaçlarını neyse annem babam o bana yaklaştıkça bana bakıyorlar yeter ki cevap vereyim diye. Bunca yıldan sonra geldi benden özür diledi ama nasıl özür dilemek, özür dileme dedim her zaman ki gibi sakin bir ses tonumla ben sana kırgın değilim dedim, o da bana diyor ben de sana kırgın değilim az önce özür dileyen o değilmiş gibi Allahım dedim sağlık sıhhat ver iyi olsun çocuklarının başında dursun diye dua ettim. Ama kızlarım asla affetmiyoruz dedi kızlarımdan da özür diledi siz bilirsiniz dedim birşey sorunca cevap verin diyebildim. Bunca yıl biz anneme babama ziyarete gidince bizi görünce hemen evine gider yüzümüze bakmazdı, kızım asla demiş sarılmış eski güzel günlerin hatrına teyzem demiş ben sizi çok seviyorum demiş ben de o sırada onu öyle görünce gözlerimle kızıma mesaj yolladım kızımda tamam dedi. Kızlarıma müdahale etmek istemiyorum ama iyi de değil.Neyse kafanızı şişirdim yazdım rahatladım. Hakkınızı helal edin.

insan bazen tarafsız kişilere anlatınca rahatlıyor
herkes kendi yaşadığını bilir

kardeş de olsa insan bir zaman sonra
tahammülü kalmıyor
umarım aranızdaki buzlar erir ve orta yolu bulursunuz

valla iyi niyetin kullanılmasına tahammülüm yok
herkes farklı farklı da olsa bu tip durumlar yaşıyor
ben evimin kendi sığınağım olduğunu düşünüyorum
özel alanıma herkes hoyratça girsin istemiyorum
iyim olur kötüm olur
ne kadar uzak o kadar iyi

bende halen yol yorgunluğunu atamadım
sersem gibi çalışıyorum

artik her seyin fiyat dengesi sacmalamis .tek kisilik pastaya 270 lira dediler tamam guzel yer de cus dedim artik .evden cikmayacagim bu ara sinirim bozuluyor firsatcilik da cok var
Hersey çok pahalı cidden
Ben de ücretsiz izin almayım çalışayım diyorum.Esim ise git diyordu doğum öncesi.Kararsiz kaldım ama bol bol harcamaya da aliskinim, maaş yatmasa üzülürüm galiba zaten 9 da başlayıp 16.30 da cikicam işten cumartesi pazar tatil gideyim mi diyorum bakalım hayırlısı.

Ben çalışmıştım
Üstelik süt iznimi ben toplu hafta da bit gün kullanmak istedim izin vermediler.
Benden önce ve sonra herkes öyle kullandı

Evet biraz nefes alıyorsun
Yani değişik bir ortama gitmiş oluyorsun
Ama gece uymayınca bebek
Sabah enkaz gibi kalkıyorsun
Ben ücretsiz almadığıma pişman oldum

ben 2.5 yil calismadim evde durmak da zor ama yine firsatim olsa yine calismam o aylarda .tabi borc vs varsa sartlar degisir hayat pahali cidden

ben 2.5 yil calismadim evde durmak da zor ama yine firsatim olsa yine calismam o aylarda .tabi borc vs varsa sartlar degisir hayat pahali cidden
Çok borcum da yok aslında birikimden ödeyebilirim ,zaten maaşım kesilinceye kadar bir kaç kredim bitecek
Kalanı da birikimden karşılarım
Ben de gitmem diye düşünüyordum ama kararsız kaldım hayirlisi

Ben de kararsızım
Aslında şimdi işyerinde yetkili pozisyonundayım.
Ücretsiz izin almazsam aynı pozisyonda başlayabiliyorum yerim korunuyor
Ücretsiz izin alırsam yerim değişir asistan olabilirim maaşım 7 -8 bin azalır.
O kadar emek verdim yetkililiği kaybetmeyim diyorum.
Gerçi başlarım yetkili olarak belki bir süre sonra gene asistan yaparlar belli de olmaz hiç birseyin garantisi yok

Bazen de diyorum gitmeyim
Baslayinca kredide değil operasyonda başlarım asistan olarak kafam rahat olur onca musteri ile uğraşmam arayan soran hedef vs bunaldım cidden.Maasim az olur kafam rahat olur.

Gerçi bu ay sonu sistemler degisecekmis
Bi belli olsun ona göre karar vereyim
Bakalım yeni sistemde beni nereye verecekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…