Küçük Düşün Büyük Olsun!

Valla benim oğlumda kardeş istemem diyordu düne kadar 2 haftadır kardeşim olsa şöyle yaparım böyle yaparım diyor🤣🤣babasına diyor kardeşim olsun ona mama yedirvem onu güldürcem bende bı kardeşi olsun istiyorum ne yalan soyliyim 🐱kısmet artik

Esim daha gelmedi biz oglusla yedik tatlı için eşimi bekliyorum o yememisti geçen ekmek kadayıfı bize patates kızartması yapmadım pilav turşu köfte ayran yedik namaz kılıp mutfak topladım kız kardeşim bu yakındaki kardesime gelmişti ev almıştı kiracısıyla uğraştı yeni kıraci için emlakciyla konuşmaya gitti haftaya kiraya verilir ddi bakalım burayada uğrayacak benim borç için para çekmişti onun ödemesi son gün pazartesi bu ay cektimiz için çabuk geldi ona odiycem ilk taksiti esim ödeme bekledi almadı henüz p tesi gelmesse kız mağdur olmasın 900 TL nerdeyse kendi zulamdam vercem esim ödeme alsın alıp koycam yerine

Evde okumadığım 2 kişisel gelişim kitabı var ama elim gitmiyor.
Canım uzun soluklu bisi okumak istiyor.
Bu ara çok övülüyor piraye - seyir okuyan var mı?
Ben okudum. Ben çok fazla psikolojik gerek bilimsel gerek psikolojik kitap.okumuş biriyim eve çok bilimsel mükemmel bir kitap değil ama farkındalık yaratmak adına insanı düşünmeye sevk etmek adına bence çok iyi. Hem de sıkmıyor, roman gibi olduğu için. Bence okuu😊

Ben okudum. Ben çok fazla psikolojik gerek bilimsel gerek psikolojik kitap.okumuş biriyim eve çok bilimsel mükemmel bir kitap değil ama farkındalık yaratmak adına insanı düşünmeye sevk etmek adına bence çok iyi. Hem de sıkmıyor, roman gibi olduğu için. Bence okuu😊
Kitap sitelerinde yorumlar inişli cikisliydi.
Ben begenmeyince kafadan devamını okumak istemiyorum.

Selamm
2 akşamdır midemde bir siskinlik ve kasılma var.
Acile gitmemek direndim resmen.
Ağrı yok acı yok ama kasiliyor ve şişiyor
Usuttum gibi düşünüyorum çünkü 2 gündür ciddi üşüyorum.
Ayaklarım ısınmıyor bakım devam ederse gidicem.

Bugün yağmurda dışarıda çıktım Bi de banyo yapmıştım
A101 e 138tl bıraktım. Gercekden artık zamları konuşmim diyorum ama ne yana dönsem pahalı
Iyiki bileziği aldirmisim diyorum 9bin kusurdu 12 bine çıktı valla fiyatı.

Ay ne sorcam size elti oğlu evlencek ya
Eltimin kızı yenge şubatın bilmem kaçında kına var he diyo.
Kızı gorim gorim meraklısı dilim hatta aman uzak olsun o da yapısmasın mümkünse.
Ama onlar defalarca bir araya geldiler banada diyebilirlerdi dimi yenge sende gelsene görürsün tanışırsınız hem.
Aynı yabancı gibi kınayı söylüyor bana.
Tuhaf geldi.
Artık cidden mesafemi koycam.
Belli ettim zaten dünde.
Hiç de göremedik nazar değer diyemi saklıyorsunuz napiyorsunuz dedim.
Uzakda oturuyor bizde bir kaç defa gördük falan dedi (o evine davet etmiş yani benide davet edebilirdi) gitmek istemiyorum.
Nikahına giderim olur biter dedim eşime.
Bahanemde şey küçük eltim falan giderse ben gitmicem dedim eşime bir araya gelmek istemiyorum dedim
Ztn eşimde tavırlı erkenden kimseye danismadan kafalarına göre iş yapıyorlar diye .
ZorlamaZ haksızmiyim.

Selamm
2 akşamdır midemde bir siskinlik ve kasılma var.
Acile gitmemek direndim resmen.
Ağrı yok acı yok ama kasiliyor ve şişiyor
Usuttum gibi düşünüyorum çünkü 2 gündür ciddi üşüyorum.
Ayaklarım ısınmıyor bakım devam ederse gidicem.

Bugün yağmurda dışarıda çıktım Bi de banyo yapmıştım
A101 e 138tl bıraktım. Gercekden artık zamları konuşmim diyorum ama ne yana dönsem pahalı
Iyiki bileziği aldirmisim diyorum 9bin kusurdu 12 bine çıktı valla fiyatı.

Ay ne sorcam size elti oğlu evlencek ya
Eltimin kızı yenge şubatın bilmem kaçında kına var he diyo.
Kızı gorim gorim meraklısı dilim hatta aman uzak olsun o da yapısmasın mümkünse.
Ama onlar defalarca bir araya geldiler banada diyebilirlerdi dimi yenge sende gelsene görürsün tanışırsınız hem.
Aynı yabancı gibi kınayı söylüyor bana.
Tuhaf geldi.
Artık cidden mesafemi koycam.
Belli ettim zaten dünde.
Hiç de göremedik nazar değer diyemi saklıyorsunuz napiyorsunuz dedim.
Uzakda oturuyor bizde bir kaç defa gördük falan dedi (o evine davet etmiş yani benide davet edebilirdi) gitmek istemiyorum.
Nikahına giderim olur biter dedim eşime.
Bahanemde şey küçük eltim falan giderse ben gitmicem dedim eşime bir araya gelmek istemiyorum dedim
Ztn eşimde tavırlı erkenden kimseye danismadan kafalarına göre iş yapıyorlar diye .
ZorlamaZ haksızmiyim.
Valla senin bu tayfa yiyim iciyim sende eglenek bende modunda çağırabilir di geldiğinde aklına esince sana direk gelecek kadar samimi geliyor ona cagirmakmi aklına gelmemis 😒ay bı yandanda iyi ama ne kadar samimi olsan sana iş çıkartiyor

Günaydın kızlar

2 gndür içim sıkım sıkım sıkılıyor 😔 Sebebi yok ama depresyondamıyım neyim ?? Akşam geçiştirdim yemeği kayınvalidem aradı makarna yaparken Sinir oldum iyice..

eşimin teyzesinin kızı doğum yaptı öğlen aradım haber verdim kaynanama akşamına , “ şunu şunu alın gidin siz. İsterseniz çocukları bana bırakın “ deid. Bende beraber gidelim dedim. “ yok siz pastaneden de ekler falan alın gidin “ dedi sinirlendim “siz alın ben parasını veririm “ diyo
Şimdiye kdr aldığım hiç birşeyin parasını kabul etmedim ki ben !
Dedim “gideceksen gelip alırız seni , gelmiyorsan ben ekler falan almam ! “
Eşim gitti aldı kayınvalidemi evinden ... bilmem parasını kim verdi eklerin ! Sormadım da..

Bende hurma , incir , kayısı , kuru üzümden hoşaf gibi şerbet yapıp blendr çektim. Süsledim yanına da anason ve rezene koydum azcık götürdüm hastaneye..

Poğaç yoğurucam şimdi ama üstümden tır geçmiş gibi
😓

Günaydın kızlar

2 gndür içim sıkım sıkım sıkılıyor 😔 Sebebi yok ama depresyondamıyım neyim ?? Akşam geçiştirdim yemeği kayınvalidem aradı makarna yaparken Sinir oldum iyice..

eşimin teyzesinin kızı doğum yaptı öğlen aradım haber verdim kaynanama akşamına , “ şunu şunu alın gidin siz. İsterseniz çocukları bana bırakın “ deid. Bende beraber gidelim dedim. “ yok siz pastaneden de ekler falan alın gidin “ dedi sinirlendim “siz alın ben parasını veririm “ diyo
Şimdiye kdr aldığım hiç birşeyin parasını kabul etmedim ki ben !
Dedim “gideceksen gelip alırız seni , gelmiyorsan ben ekler falan almam ! “
Eşim gitti aldı kayınvalidemi evinden ... bilmem parasını kim verdi eklerin ! Sormadım da..

Bende hurma , incir , kayısı , kuru üzümden hoşaf gibi şerbet yapıp blendr çektim. Süsledim yanına da anason ve rezene koydum azcık götürdüm hastaneye..

Poğaç yoğurucam şimdi ama üstümden tır geçmiş gibi
😓
İCinden geliyorsa alırsın canım niye zorluyor siz alın diye bunsikinti işi banada oluyor ülkenin halide üzüyor ve çok düşündürüyor beni bol bol zikir çekip ferahliyorum

Valla senin bu tayfa yiyim iciyim sende eglenek bende modunda çağırabilir di geldiğinde aklına esince sana direk gelecek kadar samimi geliyor ona cagirmakmi aklına gelmemis 😒ay bı yandanda iyi ama ne kadar samimi olsan sana iş çıkartiyor
Hayır yani düğünleri olacak anlatıyorlar vs ama hiç görmedim
El gibi nikaha cagiriyorlar tuhaf.
Artık bende ztn sabır tahammül minnet duygusu yok.
Söylüyorum lafımı.
Onlar el gibi çağırırsa bende el gibi giderim.
İçimden geliyordu ya bisiler alacaktım almicamda.
Gider arkadaşıma alirimda bari ihtiyacı var ona gitsin.
Yüzsüzlükte zirve bunlar diyorum ya genetik demek.

İCinden geliyorsa alırsın canım niye zorluyor siz alın diye bunsikinti işi banada oluyor ülkenin halide üzüyor ve çok düşündürüyor beni bol bol zikir çekip ferahliyorum
Valla ya bende önemsiyordum
Ama baktım sadece ben önemsiyorum.
Yani ben niye düşünüyorum dedim banane.
Bende artik almicam.
Sevdiklerime alır geçerim.

Pazarda 100tl gitti şaka gibi.
40tl olmus pijama kıza aldım.
Karnabahar, muşmula, elma, kıza avokado, yeşillik aldım.
100tl ekmeğine kan doğradim geldim.

Kiz dün gece yine 3 de uyudu.
Sabah çocuğum kendi kalkmış gitmis kursa üzüldüm.
Düzenim şaştı midemde iyi değil..
Sabah uyanamadım.
Onun dönüşüne uyandık 10 30 da
Hemen kahvalti hazırladım
Pazara gittim geldim.
Kız uyusada yemek yapsam.

Su midemden dr. Gidicemde endoskopiden korkuyorum bayiltiyorlar mi devlette. Bilgisi olan var mı?1

Selam kızlar esim dün akşam geldi haşat olmuş yardım etti kardeşimin eşine oglusa AVM oyun yvar sözümüz vardı ben getirdim kahvaltıya milföy istemişti yaptım bir makine açtım yine aşıp çıktım kurumuslar vardı hafif nemliler koydum katlayıp kurusunlar bulaşık açtım namaz kılıp çıktım zaten çok yakın AVM mız

Pazarda 100tl gitti şaka gibi.
40tl olmus pijama kıza aldım.
Karnabahar, muşmula, elma, kıza avokado, yeşillik aldım.
100tl ekmeğine kan doğradim geldim.

Kiz dün gece yine 3 de uyudu.
Sabah çocuğum kendi kalkmış gitmis kursa üzüldüm.
Düzenim şaştı midemde iyi değil..
Sabah uyanamadım.
Onun dönüşüne uyandık 10 30 da
Hemen kahvalti hazırladım
Pazara gittim geldim.
Kız uyusada yemek yapsam.

Su midemden dr. Gidicemde endoskopiden korkuyorum bayiltiyorlar mi devlette. Bilgisi olan var mı?1
En son arkadaş olmustu sprey gibi biseyle yaptılar demiş bayiltmadan ama sor yinede canım baya oldu o gideli

Sorma yaa emrivaki yapınca sinir oluyorum.. Bişey alın gidin dese neyse sipariş veriyıor açık açık sonra da öderim diyor.. Ödeyeceksen al kendin :KK43:

Ahh ne zamandır bıraktım bende başlasam ne iyi olcak.. haftaya başlayayım en iyisi ferahlamaya çok iht,yacım var

En son arkadaş olmustu sprey gibi biseyle yaptılar demiş bayiltmadan ama sor yinede canım baya oldu o gideli
Boğaza sprey sıkıp boğazı uyusturuyorlar diyorlardı ama birisi artık sersemlestiriyorlar dedi yarı baygın oluyormuşun.
Acaba doğrumu bilemedim sorucam.
Belki yaptıran vardır yakin bir zamanda.

Eve geldik oglus kelle çorbası diyor dünden beri fileye girdik AVM deki kelle çorbalık hazır satılıyor iki kahve türk kahveleri nolmus öyle 3 lira zam hep 8.5 aldığım 11.5 olmuş cips turp 46 ödedik kelleyi terbiyeli yaptım pisti sayılır akşamı kılar yanına salata dünden az kıyma var kavrulmuş yarım kg kıymadan köfte sabahki milföyler içinde kavurmystum 4 tane oglusa köfte ayırdım buzluğa berketli oldu valla artık böyle fiyatlar aldı gidiyor kılı kırk yarcas🤦

Gece uyumayan köfte uyuyor saatlerdir.
Ispanak çorbası yaptım.
Kereviz patatesli köfteli falan yemek yaptım kıza kaktirmaca oldu.
Eriste yaptım.
Tavuk aticam fritoze eşim gelince.
Daha bisi yapamam.
Ama en azından kızın yemekler yarınada yeter.
Onun yemeği olunca isim kolayliyor.
Evi supuremedim Bi o kaldı.
Camasir asıp duruyorum
Ne ara birikiyor bukadar anlamıyorum.

Sabahtan beri sadece 1 tane kuru hurma yedim.
Midem fena

Eve geldik oglus kelle çorbası diyor dünden beri fileye girdik AVM deki kelle çorbalık hazır satılıyor iki kahve türk kahveleri nolmus öyle 3 lira zam hep 8.5 aldığım 11.5 olmuş cips turp 46 ödedik kelleyi terbiyeli yaptım pisti sayılır akşamı kılar yanına salata dünden az kıyma var kavrulmuş yarım kg kıymadan köfte sabahki milföyler içinde kavurmystum 4 tane oglusa köfte ayırdım buzluğa berketli oldu valla artık böyle fiyatlar aldı gidiyor kılı kırk yarcas🤦
Masallah ona
Benim oğlan seviyor inşallah kızda sever kelle paça falan.

X