Küçük Düşün Büyük Olsun!

Kesin olmıyor benim anannemde öyle masallah kafa hep hinliğe calısıyor ama seni beni gömer Allah uzun ömür versinde:KK70:
Sen olaya gel.
Konuşmadığım eltimin 3 çocuğu var
2si erkek bebek kiz
Erkekler ilkokul ve ortaokula gidiyor.
Okula gitmişler okulda demişler ki sınıfta pozitif var herkes evine.
Eltim zekasına çocukları almış büyük eltime gelmis kaynanamda buyukde.
Akla bak😟
Senin çocuğunun sinifinda pozitif cikiyo okul yok diyorlar gidin eve sen geziyorsun çocuklarla.
Böylede zekaozurluler .
Eltim sinir olmuş morali bozuktu.
Niye demedin diye kızdı kızı annesine.
Dedim o salağın düşüncesizligi bu kadin nasil git desin.
Ki demez eltim.
Ben olsam ama sana gez dememişler evinize gidin demişler derdim.
Valla kimseye yanaşmadan 1 saat falan oturup kaçtım.
Yoldada eşime anlattım valla beyinsiz bunlar dedi.

Böyle yapiyo annesine benziyor olsun napcan diyo eşime.
Yani bana benzemesi çok vahim bir durum gibi söylüyor.
Olsun sağlıklı diyor eşimi teselli ediyor sanki.
Rabbım emanet vermiş bize eli ayağı düzgün sağlıklı çok şükür anasına benzemiş babasına teyzesine bla bla şukursuz ve şuursuz insanlar.
Laf sokmaya fırsatı olmadı o fırsatı vermedim.
Yalnız kalmadım onunla.
Yüzünde bakmadım.

Anneannem için baş sağlığı verdi deden nasıl dedi.
Bilmiyormuş dedemde vefat etti sırası gelen gidiyor dedim subliminal mesajimida verdim kesti sesini.
Allah ıslah etsin ne diyeyim
Kvdemi hamileyken aramıstık,cinsiyet belli oldu diye
Kız dedik olsun dedi kadın:ruh:
Sanırsın sadrazam soyu devam etcek de ,saraya kız dogurmusum:KK70:
Olsun ne la:S
Cahill cahil konusuyorlar iste bosver.

Sen olaya gel.
Konuşmadığım eltimin 3 çocuğu var
2si erkek bebek kiz
Erkekler ilkokul ve ortaokula gidiyor.
Okula gitmişler okulda demişler ki sınıfta pozitif var herkes evine.
Eltim zekasına çocukları almış büyük eltime gelmis kaynanamda buyukde.
Akla bak😟
Senin çocuğunun sinifinda pozitif cikiyo okul yok diyorlar gidin eve sen geziyorsun çocuklarla.
Böylede zekaozurluler .
Eltim sinir olmuş morali bozuktu.
Niye demedin diye kızdı kızı annesine.
Dedim o salağın düşüncesizligi bu kadin nasil git desin.
Ki demez eltim.
Ben olsam ama sana gez dememişler evinize gidin demişler derdim.
Valla kimseye yanaşmadan 1 saat falan oturup kaçtım.
Yoldada eşime anlattım valla beyinsiz bunlar dedi.
Allahım bitmez iste bu kafalarla bizde hastalıklar:KK11:

Selammm paraları dr.cuguma baydım geldim.
Ayy çok tatlış bir ekip ama yakın olsam arada gider kahve icerdim☺
Dedim batti balık yan gider çek şu senin yerel markete arabayı(semtimizin gözde marketi herkesin AA ordan mı aliyormus/alıyorsun dediği marketlerden)
Patlıcan, dolmalık biber, mandalina, kıza 2 avokado, roka, küçük yogurt bir de bebe bisk. Tam 115tl verdik.
Bugün kocalara acimama günü ilan ediyorum vurun abalıya😁

Dr. Dvit vermişti bana d3k2 o da 94tela.
Günde 1 damla 400gun yetiyormuş bakalım bakalım bu etkili dedi.
Dvit. Yerlerde benim cildimden sebep güneşlenmek vs yasak bana.
Bir de işlem görüyorum bugün özellikle lellicim bu yaz güzel korunuyorsun bak şapka gözlük ne bulursan dedi.
Bu yaz önemli dedi.
Yani Bi 94tl daha dvit takviye de demis olabilir.

Ocak ayı içinde başka bir damla verdi yine cildime o da 169tl.

Birine beddua edeceksiniz cildinden edin anacım
Çok pahalı ve öyle hemen düzelecek şey de değil.

Eşimle gelirken yoldan araba beğeniyoruz trafikde😅
Bizim araba 320bine falan çıkmış değeri sıfır almıştık.
Alicam 500-550binlik Bi araba diyor.
Al la dedim 500binlik arabaya binecek kadar da saanim olsun azcık dedim🤣
Bilenzigimide gerdim dün bütün kem gözleri aldım üzerime geldim.

Selam kızlar,
Kaç gündür gelemedik. Birara moralim bozuktu.ekonomik konular haberler vs beni biraz yıpratıyor. Çok şükür bir evim var arabamız var. Belki de çoooo çoook şükretmek gerekiyr. Bilmiyorum. Bir de daha kötü olanları düşününce insan üzülmeden edemiyor. Eee tabi çocuğumuza da neler yaşatmayı ve neler vermeyi hayal ederken,veremeyince bir de ona insan üzülüyor. Neyse yine de çok şükür çocuğumuz var. Sağlığımız yerinde.
İki gün önce sitede sular kesildi. Neden, tabiki yönetim borcu ödememiş. Bu yönetimden nefret ettim. Biz borcumuzu gününde ödüyoruz. Onların ödememesinin sıkıntısını biz yaşıyoruz. Sanırım seçimlerden sonra başka yönetim gelecek kayyum atanacak ve bize 3-5 para Ödeme çıkacak. O da can sıkıcı. Bayağı haberlerde çıktı bu konu dün. Bakalım inşallah düzelir
Bugün sabah arkadaş kahvaltıya çağırdı. Çocuklar vakit geçirsin diye. İyi oldu. Eve dönmek istemedi ela. Eşim gelmişti döndük eve. Kıza somon almış. Bize de karides midye yapacağız. Hiç aç değilim de. Bu hafta diyeti de saldım keyifsizlikten. Pazartesi başlarım artık.

Kvdemi hamileyken aramıstık,cinsiyet belli oldu diye
Kız dedik olsun dedi kadın:ruh:
Sanırsın sadrazam soyu devam etcek de ,saraya kız dogurmusum:KK70:
Olsun ne la:S
Cahill cahil konusuyorlar iste bosver.
Benim oğlana hamileyken cinsiyeti belli kaynanam kız kız oğlan değil deyip durdu
Kızının hiç yok doğurmadı bile işte Allah akıl fikir versin ne dryim

İyi aksamlar
Maas yattı paraları suladık geldik
Kk 765 tl gelmis onu yatırdım ilk
Kızı 15.00 de bana bıraktı koci,birlikte avmye gittik
Ne zamandır markete gitmedik (marrkete arabasına binmeye gidiyor cocuum🤣)
Migros 100tl;yesil elma,kereviz,yogurt,elma sirkesi,dondurulmus sogan,2 tane starbucks latte(bunlarda 1 alana 1 bedava,4 tanem oldu)1,5 kg ariel renkli(stoklık)kutu süt,ıslak havlu 3lü.
Ordan sevdiğimiz bir pastane var,Alya önünden gecerken baktm camdan bakıyo,alalım mı pasta ister misin dedim?isterim dedi kuzum tekli pasta 30 tl😏
Kasada bide cikolata tutturdu suna 22 tl verdim icinde 10 gr faln cikolata var galiba😣
52 tl de pastane tuttu.

Eklentiler

• 1296FDFE-9CD6-4D6C-BEC0-CFE17D0AA9C9.jpeg
    1296FDFE-9CD6-4D6C-BEC0-CFE17D0AA9C9.jpeg
    75,4 KB · Görüntüleme: 146
Aksma yemek yapmadım kendime ,cigköfte var,kereviz yaptım gelince
Alyaya boronez makarna yaptm,köfte yemiyor bari kıymalı soslu yesin makarnayı.
2 tabak yedi.
Pastanın yarısına yakını yedi,cikolatayı unuttu bile göstermedim😅
Olan benim 22 tlye oldu iste🙈
Gündğz koci uyutamamıs yıkadım yemek öncesi,bayıldı erkenden🧿🧿
Benimde dizim var iyi denk geldi😆
Tepsimi alırım izlerken yerim.
Cayı da tembel isi,liptonun demlik sallamalarından aldım😂
Cay tiryakisi olmadıgımdan bana yetiyor.kupaya döküyorsn,üzerine sıcak su,tozu dibe cökünce hazır😆

İyi aksamlar
Migros 100tl;yesil elma,kereviz,yogurt,elma sirkesi,dondurulmus sogan,2 tane starbucks latte(bunlarda 1 alana 1 bedava,4 tanem oldu)1,5 kg ariel renkli(stoklık)kutu süt,ıslak havlu 3lü.
Ordan sevdiğimiz bir pastane var,Alya önünden gecerken baktm camdan bakıyo,alalım mı pasta ister misin dedim?isterim dedi kuzum tekli pasta 30 tl😏
Kasada bide cikolata tutturdu suna 22 tl verdim icinde 10 gr faln cikolata var galiba😣
52 tl de pastane tuttu.
Bereketli olsun canım ya özellikle kasa onune koyuyolar benim oglanda yapardı alır gibi yapar bazen almazdım hatırlamıyordu bile sonra

İyi aksamlar
52 tl de pastane tuttu.
Süsleyip pusleyip çocukları kandırıyorlar işte

Bizde ıhlamur faslindayiz.
Bugün montsuz çıktım.
Bizim ev sıcak ya montda giysem altına kısakol giyip cikiyorum sonra pert.
Kemiklerim ağrıyor şuan.
Montun yok mu dediler doktorun oraya girincede kapıdan yoo dedim.
Ama ciddi üşümüyordum.
Bi de markete indim öyle incecik trikoyla
Hep sonradan çıkıyor zaten göğsüm bile ağrıyor.

Kızı babaya pasladim uzandım az.
Dayımı aricaktim napiyo diye unuttum geç oldu şimdi ararsam adam bisi oldu sanar

Bugun binaya dilenci girmiş belli suriyeli dedim nasıl girdin sen açtılar kapiyi dedi.
Söylendim kendi kendime yani hani kimo diyin diye (hırsızlar kol geziyor) 5tl verdim.
Anneme söyleniyorum dilenci girmiş bisi sıkar bisi olur Allah muhafaza bu insanlar hiç mi kimo demiyor neden koymuşlar o kamerayı falan diye.
Annem kiz dilencimiymis o ben açtım kapıyı dedi.
Kiz ne bilim kolunda çantası falan birine geldi yanlış bastı sandım diyo
Anneme soyleniyormusum sabah beri🤣😂
Neyse yabancıya gitmedi

Selam canlar
Gittik geldik annemlere kocalar gelmefi kız kardeşim getirdi bizide katmer yaptık yedik baya temizlik yaptık annem de pazar vardı çıktım annem çıkmadı bı iki şey o istedi 25 ona kendime patlican karnı bahar çeri domates pentinin ince taytlardan vardı termal dökmusler 15 ti ondan yarım kg zeytin 75 civarı harcamisim toplamda bu hafta sebze almam artık çok aldım bu ara idare edeceğim bir kaç gun

Şimdi googleden de yorumlarına baktım 8 ay sonrası hafta 1 defa olarak verilebilirmis.(dr. Yorumu)
Kızım alerjik bir bebek değil şükür
Ama yinede gozlemlicem.
Ben haftada 1 vericem.
Bebek yumurta diye yedi sabah katı şekilde verdim.
Çiğ falan vermem. Yağda da vermem.
Belki muhallebisine falan katıp pisirebilirim ama.
Benim kuzenim kullanıyordu. Ben de istedim. Çok faydalıymış. Ama herşeyi yemediği için malesef yediremedim.
Kefir bile içmiyor

Cumamız mübarek olsun kızlar. Dün kız arkadaşlarım geldi çok güzel bir sohbet oldu günüm güzel geçti akşam yemegine de dünden kalan börek poğaça ve tarçınlı-cevizli kurabiye, kadayıflı muhallebili çay saati yaptık iyi gitti hepsi. Eşim işten gelince bankaya babamın maaşını çekmeye gittik, ordan kasaba gittik babamlar için kıyma-et siparişlerini aldık. Sonra bizim için toptancıya gittik bir kasa maden suyu ve 1 kilo peynir aldık fiyatlar iyice uçmuş kasiyer bizi tanıyor espirili şekilde bu günkü yeni fiyatlarımızı nasıl buldunuz dedi bizde aynı tebessümle harika dedik 64 tl ödedik.
Sonra babamlara gittik annemde-babamda çok üzgün duruyorlardı ne oldu hastamısınız dedim annem aglamaya başladı beni bir korku sardı anne ne oldu dedim babamın aile apartmanı kızkardeşim alt katta oturuyor annem babam ortada en üst kattada erkek kardeşim oturuyor kız kardeşim eşinden ayrıldı wallfle dükkanında günlük yevmiye alıyor 100 tl evine hırsız girmiş cebinde 950 tl varmış onu almışlar sigara paketinde de üç tane de sigarası varmış paketi almış imitasyon küpelerini almışlar evi de dağıtmışlar babam yeni tadilat yaptırdı kardeşimin evine çok üzüldüm. Babamla anneme hemen söyledim benim birikmişim var biraz dedim 1000 tl vereyim babam o çok kızım 500 ver 500 de ben koyarım üstüne veririm dedi. Ama benim verdiğimi bilmesin dedim yaklaşık on yıldır görüşmüyoruz ama hep dualarımdadır. Neyse babamın de eli sıkışık çünkü tadilat onlara bayagı pahalıya geldi maliyetler yüksek ama evi çok güzel olduğunu söyledi annem. İyi ki annem-babam var elleri hep üzerinde hepimizin ama kızkardeşimin durumu tabi çok farklı ona daha çok yapmaları lazım. Neyse kızlar hırsızlık çok artmış annem-babam bana aman dikkat et diye diye yolcu ettiler çok yazdım kusura bakmayın.
Geçmiş olsun canım. Allah daha beterinden korusun.

Aksma yemek yapmadım kendime ,cigköfte var,kereviz yaptım gelince
Alyaya boronez makarna yaptm,köfte yemiyor bari kıymalı soslu yesin makarnayı.
2 tabak yedi.
Pastanın yarısına yakını yedi,cikolatayı unuttu bile göstermedim😅
Olan benim 22 tlye oldu iste🙈
Gündğz koci uyutamamıs yıkadım yemek öncesi,bayıldı erkenden🧿🧿
Benimde dizim var iyi denk geldi😆
Tepsimi alırım izlerken yerim.
Cayı da tembel isi,liptonun demlik sallamalarından aldım😂
Cay tiryakisi olmadıgımdan bana yetiyor.kupaya döküyorsn,üzerine sıcak su,tozu dibe cökünce hazır😆
İleri yaşlarda o çikolatayı alınan şeyleri hiiiç unutmuyof🙄😁😬

İyi aksamlar
52 tl de pastane tuttu.
Ayyy benim bile hoşuma gitti😂

İyi geceler kızlar,
Uyku saatim geldi😂 size selam vereyim dedim yeniden.
Akşam yemeğe eşimle midye tava ve karides güveç yaptık. Kıza da somon balığı.
Az midye yedirdim.ilki tamam anne tadına bakayım diyerekti. Birkaçı da çaktırmadan attım.en son farkettti çıkardı ağzından.,
Çok şükür balık seviyor.
Yemekten sonra Ela topkek deyip duruyordu. Kırmızı kadife cupcake yaptım.
Ela uyuyunca da la case de papel İzledik.

X