Küçük Düşün Büyük Olsun!

Sömürüp geldik de
Abla baya zengin galiba kız ama eli boş maşallah
Hemen parayı euro yapar baby

Çok aşırı harcıyor galiba

Nerde bizde öyle kaynana sömürüyor anca bizimki de
Durumları iyi sükür
Ama eli cok acıktır.
Senin dolabını bos görsün,kasla göz arasında gider yapar gelir.
Yanındaki elemanlara kadar bayram seyran düsünür
Benim patronun durumu ondan kat kat iyi,sineğin yagını hesaplarlar.
Alısverisi sevio,ickim yok kumarım yok karısmayın alısverisime diyo

Birilerinden istemek zor.
Yani ben yapamam insanlar yanlış anlar diye.
Ama onu tanıyanlar biliyorlar onlara soylicez.
1kisiyle olacak şey değil.
Benim mesela maaşım yok Bi gelirim yok.
Ne verirsem neticede eşimin verdiklerinde falan alıyorum.
Para mevzularda topa girmek istemiyorum.

Ahh ahh biliyorsunuz alyanın mama sponsoruydu teyzesi.
Nasıl ilac gibi gelir o iki paket yokken insana.
Allah kesesine bereket versin kardesinin de cnm.

Günaydınlar
Hayırlı cumalar
Bugun marmara bölgesinde cok lodos olacakmıs.
Sabahtan bütün camasırları topladım.
Balkonumda manzara varmıs bee
Sabah ofislik market yaptım 30 tl;kahve,1 paket sallama siyah cay,kücük kutu süt,labne.
Dolabımız var iyi oluyor peynir falan atınca.
Kız gözünü actı kahvaltuya mı gidiyorz baba diyo:)
Anasının gızı diyo adam
Pazar calısmazsa kahvaltıya götürcekmis bizi hadi bakalım dedim.
Alyanın paradan tabi 5-10 bisy atcam kenara,kalanla yılbası konspti alcaz:)
Ben ona verilen paranın tamamını kenara atamıyorm,cocuga illa icinden bisey almam lazımmıs gibi geliyor(kenara atılanları babasına kaptırdıgımızdan)
Stciker siparis verdim 59 tl yılbası konsptli,balkon camına yapıstırcaz salonda.
Alez almam lazım tabi acil,lcwye falan bakcm bugun bulabilirsem,kargo beklememis olurum.
Bide mop almamız lazım ama maas yatsın öyle artık.
Su fısfıslılardan istiyorm pratik olsun

Şimdi googleden de yorumlarına baktım 8 ay sonrası hafta 1 defa olarak verilebilirmis.(dr. Yorumu)
Kızım alerjik bir bebek değil şükür
Ama yinede gozlemlicem.
Ben haftada 1 vericem.
Bebek yumurta diye yedi sabah katı şekilde verdim.
Çiğ falan vermem. Yağda da vermem.
Belki muhallebisine falan katıp pisirebilirim ama.

Ben 34 yasındayım marketten gecerken bakamayrum onlara:)
Bana sanki yencek biseymis gibi gelmiyo ya.
Kendim yemediğimden aman denemedim kıza da hic:)(ana gibi ana)
Protein bakımından normal yumurtadan daha fazla protein varmış.
Kızım sevdi ama haftada 1 2tane şeklinde vericem ben.
Çok güzel yorumlarda var etkisi anlamında.

Ben çok memnunum
Annemde aldık
Elti kızı da aldı.
Evi supuruyorum kiz uyuyunca hemen 2 fis siliyorum(uyanikken ben silcem diye tutturuyor)
En son dalının yumusaticisindan koymuştum azcık suyuna ayy ev nasıl bebek bebek koktu.

Bende alcm maasta.
kırıldı mopum:S

Protein bakımından normal yumurtadan daha fazla protein varmış.
Kızım sevdi ama haftada 1 2tane şeklinde vericem ben.
Çok güzel yorumlarda var etkisi anlamında.
Sifa olsunnn kuzuya.
Yediyse masallah.
Bizimki normal yumurtayı zor yediriyorz:S
Omleti okulda yiyomus ben takla atıyorm.
Cinss anam cinsss:S

Cumamız mübarek olsun kızlar. Dün kız arkadaşlarım geldi çok güzel bir sohbet oldu günüm güzel geçti akşam yemegine de dünden kalan börek poğaça ve tarçınlı-cevizli kurabiye, kadayıflı muhallebili çay saati yaptık iyi gitti hepsi. Eşim işten gelince bankaya babamın maaşını çekmeye gittik, ordan kasaba gittik babamlar için kıyma-et siparişlerini aldık. Sonra bizim için toptancıya gittik bir kasa maden suyu ve 1 kilo peynir aldık fiyatlar iyice uçmuş kasiyer bizi tanıyor espirili şekilde bu günkü yeni fiyatlarımızı nasıl buldunuz dedi bizde aynı tebessümle harika dedik 64 tl ödedik.
Sonra babamlara gittik annemde-babamda çok üzgün duruyorlardı ne oldu hastamısınız dedim annem aglamaya başladı beni bir korku sardı anne ne oldu dedim babamın aile apartmanı kızkardeşim alt katta oturuyor annem babam ortada en üst kattada erkek kardeşim oturuyor kız kardeşim eşinden ayrıldı wallfle dükkanında günlük yevmiye alıyor 100 tl evine hırsız girmiş cebinde 950 tl varmış onu almışlar sigara paketinde de üç tane de sigarası varmış paketi almış imitasyon küpelerini almışlar evi de dağıtmışlar babam yeni tadilat yaptırdı kardeşimin evine çok üzüldüm. Babamla anneme hemen söyledim benim birikmişim var biraz dedim 1000 tl vereyim babam o çok kızım 500 ver 500 de ben koyarım üstüne veririm dedi. Ama benim verdiğimi bilmesin dedim yaklaşık on yıldır görüşmüyoruz ama hep dualarımdadır. Neyse babamın de eli sıkışık çünkü tadilat onlara bayagı pahalıya geldi maliyetler yüksek ama evi çok güzel olduğunu söyledi annem. İyi ki annem-babam var elleri hep üzerinde hepimizin ama kızkardeşimin durumu tabi çok farklı ona daha çok yapmaları lazım. Neyse kızlar hırsızlık çok artmış annem-babam bana aman dikkat et diye diye yolcu ettiler çok yazdım kusura bakmayın.

Ahh cok gecmis olsn abla.
Allah yardımcısı olsun..

Eksikler bitmiyor saolsun banada kaynimin işyeri var elide bol Allah için oglusa haslik veriyor gidince çoğu zaman verir bana harca der istediğin gibi biraz atıyorum kenara ama illa harcıyorum oglusada rahatsız oluyorum yoksa

Gecmis olsun abla Allah canıma zeval vermesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…