Küçük Düşün Büyük Olsun!

Öğretmen söyledi yazık ya dedi öğretmen vermiştir
Böyle saçmalık olamaz
Anne iştw

Devlet özel değilde vicdanı rahat eden etmeyen varsa ayrı
Bizim öğretmene iyi çok düşkün ders konusunda filan memnunum
Başkaları diğer sınıftakiler memnun değiller mesela
Kişiye bağlı diye düşünüyorum
Kimisi yeterli görmüyor öğretmeni
Mesela diyoki çocuk üçe gecti hiç kaydadeğer bişey yok ya çocuktan da kaynaklı olabilir
Annenin de büyük önemi var destek yani
Öğretmeni suçlamak olmak okulda öğrendiğiyle kalırsa geride kalıyor sen desteğin çok olmalı eve gelince
Benim annem hiç ders yaptırdığını hatırlamıyorum hemde
Hiç
Baby hatta bigün🥺🥺🥺
Annemi öğretmen çağırdı
Dediki bu çocuga ödev kim yaptırıyo
Annemin cevabı
Kendi yapıo geliyo🥺🥺🥺
İşte ne anlarsan anla

Eşim hiç ödev yaptırmaz herşeyi ben yaptırırım herşey le ben ilgileniyorum
Anne destek olması çok önemli
Ben babaya paslıyorm yalnız:)
1 leri ögreniyorlar boyama kagıdı gelmis.
Dedim ödev yapcagınız oturun yapın:)
Koci o konuda istekli ,boyama/yapıstırma islerini birlikte yapıyorlar.
Benle okuma isleri.
Sıkılıyo kitap okurken babası:S

Ben sleppy 3lü ıslak mendili 12 tl ye alıyorm(10.90 dı markette gecen ay)
Trndyolda 12 lisi 93 tl indirimde diye link atıyorlar.
4 paket alsam 48 tl?:)
Ben sözelciyim ama sayısalım bukadar kötü olamaz dimi kızlar:KK70:
Ben 3lü paket 12 tane sandım ilk,arkadas almıs yok 12li tekli paket cıktı dedi.

Selam
Oğlanın montun fermuari değişecekti
Onu verdim terziye.
Ordan pazara indim.
Elma, maydanoz, ıspanak aldım geldim.
Yürümek için iyi oldu severim yağmurda yürümeyi
Kiz uyuyordu annemede tembihlemistim Masallah hala uyuyor.
Kıza çorba yaptim
Azcik pilav var oğlana pilav tavuk ızgara yaparım.
Kizada ceviz rondolamam lazım.
Eriste yaparım peynirli kızda yer.
Kofte yapmıştım sulu kofte pişiririm galiba kızda seviyor.
Sadece bulaşık mak Boşaltıp doldurdum.
Evi süpürüp yemegide halletmem lazım.
Dizimde bitti.
Gonuldaginin son bolumunu izlememiştim ona bakarım bari

Getircimden 3kilo un 1 sut aldım yine 19tele
Geçen 2kilo unu 14.90 a almıştım marketten.
5 kilo daha alimde atim kenara savaş falan çıkar.
Ekmek bulamazsak pasta yapar yeriz.
Malum pogacasiz kurabiyesiz bizim ev düşünülemez.
Birazda tahinli cevizli kurabiyeden yapicam.
Hamurdan mayaladim

Bu sefer ki indirim ilgimi çekmiyor.
Bakmıyorum.
Sadece deterjan, pirinc, karadutozu ve kasar stogumu tamamladım.
Redoxon aldım oğlana icircem.
Her akşam balli muz, pekmez, ıhlamur falan veriyorum ama destek şart.

Ekmeğin 4tl olacağı konuşuluyor
Muz bimde 7kusurdu yerli ama güzeldi.

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba...

Birikim yapamııyorum diye gelmiyordum :KK43: Belki hatırlayanlar vardır , belki de unutulmuşumdur bayağı oldu gelmeyeli.. :oops:Olsun yine geldim umarım sık sık gelebilirim... Yeni gelmiş gibi tanıtayım kendimi ; 38 yaşındayım 6 yaşında bir kızım ve 15 aylık bir oğlum var.. Çalışmıyorum. Evdeyim. Olabildiğince çok ihtiyaç duymadıkça ev için bişeyler almamaya çalışıyorum. Genel harcamalarım gıda ve çocuklara kıyafet oluyor. Elimden geldiğince tasarruf yapmaya çalışıyorum ama şu zamanlarda devir tasarruf devrini de geçti Allah yardımcımız olsun gerçekten..
Şu indirimlerde bende diğerleri gibi önüme gelen her linki tıklayıp " onu mu alsam ? bunu mu alsam ? " diye baksaydım hayata dedim , kendimi sorguladım resmen :KK43: Ve kapattım tüm sayfaları ve hiçbir şey almamaya karar verdim. Bundan sonra yapacaklarım herşeyden arttırmak.. Arttırabildiğim kadar kenara koymayı düşünüyorum. onun için geldim. Şurda kenarda bana da yer var mı kızlar ???:KK22:

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba...

Birikim yapamııyorum diye gelmiyordum :KK43: Belki hatırlayanlar vardır , belki de unutulmuşumdur bayağı oldu gelmeyeli.. :oops:Olsun yine geldim umarım sık sık gelebilirim... Yeni gelmiş gibi tanıtayım kendimi ; 38 yaşındayım 6 yaşında bir kızım ve 15 aylık bir oğlum var.. Çalışmıyorum. Evdeyim. Olabildiğince çok ihtiyaç duymadıkça ev için bişeyler almamaya çalışıyorum. Genel harcamalarım gıda ve çocuklara kıyafet oluyor. Elimden geldiğince tasarruf yapmaya çalışıyorum ama şu zamanlarda devir tasarruf devrini de geçti Allah yardımcımız olsun gerçekten..
Şu indirimlerde bende diğerleri gibi önüme gelen her linki tıklayıp " onu mu alsam ? bunu mu alsam ? " diye baksaydım hayata dedim , kendimi sorguladım resmen :KK43: Ve kapattım tüm sayfaları ve hiçbir şey almamaya karar verdim. Bundan sonra yapacaklarım herşeyden arttırmak.. Arttırabildiğim kadar kenara koymayı düşünüyorum. onun için geldim. Şurda kenarda bana da yer var mı kızlar ???:KK22:
Hosgeldin anımsadım sanki seni.

İndirimler güzel aslında fiyat bazında karşılaştırinca
Mesela pirinçdi deterjandi falan alıp konulabilir.
Ama ayarı kaçıyor onunda.
Ya da nekadarlik alabiliriz ki en fazla 3 ay idare eder bizi.

Ufak indirimleride değerlendiriyorum ben (getir, hizlimarket, hepsiexpres gibi)
Anlık indirimler oluyor.
Yag stogumu böyle hallettim mesela.
Şimdi un ve şeker alicam bulduğumda.

Bende kenara para atamıyorum maalesef.
Olan altınlar değerleniyor Bi o var kar diyebileceğim.

Rossmandan canlı bildiriyorum indirim var😊
Le petir dus jelleri 7.99 incirli aldım 2 tane
Yedek sıvı sabun 6.99
Dis macunu 22
Colagen maske 8.99
Sleppy zeytinyaglı kekikli mendil 5.99😊
en yakin rossmana gitmek icin anama cocuklari iki saat kitlemem lazim annem bunu kabul eder mi bence etmez :rolleyes:

Ben sleppy 3lü ıslak mendili 12 tl ye alıyorm(10.90 dı markette gecen ay)
Trndyolda 12 lisi 93 tl indirimde diye link atıyorlar.
4 paket alsam 48 tl?:)
Ben sözelciyim ama sayısalım bukadar kötü olamaz dimi kızlar:KK70:
Ben 3lü paket 12 tane sandım ilk,arkadas almıs yok 12li tekli paket cıktı dedi.
Cogu şişirme fiyat zaten canım fenomenlere para yedirme uğruna yapiyolar bunu🤦

Getircimden 3kilo un 1 sut aldım yine 19tele
Geçen 2kilo unu 14.90 a almıştım marketten.
5 kilo daha alimde atim kenara savaş falan çıkar.
Ekmek bulamazsak pasta yapar yeriz.
Malum pogacasiz kurabiyesiz bizim ev düşünülemez.
Birazda tahinli cevizli kurabiyeden yapicam.
Hamurdan mayaladim

Bu sefer ki indirim ilgimi çekmiyor.
Bakmıyorum.
Sadece deterjan, pirinc, karadutozu ve kasar stogumu tamamladım.
Redoxon aldım oğlana icircem.
Her akşam balli muz, pekmez, ıhlamur falan veriyorum ama destek şart.

Ekmeğin 4tl olacağı konuşuluyor
Muz bimde 7kusurdu yerli ama güzeldi.
OMu eşimde söyledi kardeşimin eşi bakkallara flnnurun veriyor onlar diyomus iyice zivanadan çıktılar asgari ücret 5 bin olsa nolcakki ekmek bile 4 olunca

Rossmandan canlı bildiriyorum indirim var😊
Le petir dus jelleri 7.99 incirli aldım 2 tane
Yedek sıvı sabun 6.99
Dis macunu 22
Colagen maske 8.99
Sleppy zeytinyaglı kekikli mendil 5.99😊
Dus jeli iyiymiş bende o kokusunu sevmiştim karpuz ve portakallı şimdiki koku onunki daha güzelmiş bende önceki gün gratisten kendi markasini aldım vişneli güzel kokusu 7.9 fln di fiyatı kucuk

Selam kızlar oglusu bıraktım okula esim çıkmıştı ordan satisim olmuş kargoya a 101 e girdim bir ekmek birde 6 li keyif bardağı 17Tlburaya 2 kilo un olmuş 13 TL Onur'a baktım ordada öyle onurdan kıyma makarna 40 burası birde bime girdim 2 un orda 10.5 Muş aldım birer paket maya kabartma tozu vanilya aldım sigara böreklik yufka milföy 2 tanede kadife tatlısı 41 de buraya verdim butik tarzı mağaza var yukarda alt çamasır koymuş sepete 3 tane 10 TL aldım 3 adet 110 fln harcandı yine unu stokluk aldım herzaman yapmıyorum ama oğlana poğaça kek oluyo beslenmede krep flnda yapıyoruz gider yeni açtım iki kg olanı bu yedeğe yine zam gelcek diolar ekmeğe unda zam olur bı daha oglus bu ara milfoye sardı elimin altında olsun diye alıp attım buzluga

Bugün oruçluyum başim ağrımaya başladı az dinleniyorum namaz kılıp yemek işine gircem patlıcan almıştım pazardan musakka yapicam biraz pilav salata yeter yeni yoğurtta mayalamistim dün tatlimida aldım 🥳esim erken dönerse oglusu alıp gelirim cikmazsin bı daha ddi iyi olur denk gelirse

K kardespayi doktorcum e-devlet üzerinden görülmezmi acaba sgk varya içinde ordan bakabilirsin göz numaralarına annemin göz randevularına ordan bakıyoruz. Aklıma o geldi canım annem evde cam bir şey kırılınca nazar gitti derdi ama sizin ki pahalıya denk gelmiş canınız sağolsun mala gelsin diyelim.
Ruya Ruya seni hatırlıyorum anneciğini kaybettikten sonra pek yazamamıştın Allah rahmet eylesin hoş geldin. Çocuklarını da güle güle büyüt canım. Harcama yapmamak gibi bilgileri bizimle de paylaşırsan çok sevinirim. Zira ben ipin ucunu kaçırıyorum. Kocaman bir Hoşgeldin.
T thesekreter Allah kabul etsin canım. Harcamasız gün geçmiyor ben de markete gidip nakit vermiyorsam internetten harcıyorum o parayı aldıkların bereketli olsun.
babyloading87 babyloading87 baby bazen küçük bir yerde yaşamanın ayrıcalığını yaşıyorum burda Rossman yok. Ama aldıklarını güzel günlerde kullan.
tr_lelli tr_lelli ne güzel alıcaklarını indirimli almak bizim burda o dediğin hiç bir market yok. Bu alışveriş hususunda gerçekten büyük şehirde yaşamak isterdim bereketli olsun canım aldıkların.

X