Küçük Düşün Büyük Olsun!

Bı yerden damlamaya başlattım çok şükür iki hesaptanda cogalir umarım 5 TL vardı hesapda 😍

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-01-11-56-54-17_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12~2.jpg
    Screenshot_2021-11-01-11-56-54-17_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12~2.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 55
An itibariyle 500 küsür mtv borcum oldu :S
Kız tleefonda bi anda bana kitledi ya.
Adam isinin ehli yeminle kocam diye demiyorm.
Taktik maktik yapmıyor bam bam bam kitliyor:KK14:
Kız kocan ödesin bıraka herşeyi sen ödüyon
Valla 😲😲😲😲enişte napar ya
Adam kesin altın yapıyor paraları🤭🤭🤭🤭

Kuru pisti.
Karnabahar attım o da pişiyor hadi pilavdan varken bi de mercimek yapım dedim çorba olsun.
Derken yine 345678 çeşit yemek oldu iyimi😶

Kurufasulye getirttikispirden Allahim lokum lokumm.
Yeminlebunlar kuruysa bizim yediklerimi ne.
Kilosu 30tl ama fasulye(marketdekiler nekadar hiç bilmiyorum)
Bi de hemencik pisti.
Her sene getirtirim artık bittikçe

Mutfak dolapları ve kapılar sil bizi diye bağırıyor
Hiç de halim yok yemekle havlu attım bugün
Kahve yapıp icicem.

Ebebek oda kokusu almıştım onu açtım.
Bazı kokular böyle bana iyi geliyor ruhumu okşuyor sanki.
Bu da o kokulardan.
Odaya yayildikca böyle bi misslik bi tatlıslik.
Bittikçe alınası koku.
Banyoyada alicam. Çok ferah

Kuru pisti.
Karnabahar attım o da pişiyor hadi pilavdan varken bi de mercimek yapım dedim çorba olsun.
Derken yine 345678 çeşit yemek oldu iyimi😶

Kurufasulye getirttikispirden Allahim lokum lokumm.
Yeminlebunlar kuruysa bizim yediklerimi ne.
Kilosu 30tl ama fasulye(marketdekiler nekadar hiç bilmiyorum)
Bi de hemencik pisti.
Her sene getirtirim artık bittikçe

Mutfak dolapları ve kapılar sil bizi diye bağırıyor
Hiç de halim yok yemekle havlu attım bugün
Kahve yapıp icicem.

Ebebek oda kokusu almıştım onu açtım.
Bazı kokular böyle bana iyi geliyor ruhumu okşuyor sanki.
Bu da o kokulardan.
Odaya yayildikca böyle bi misslik bi tatlıslik.
Bittikçe alınası koku.
Banyoyada alicam. Çok ferah
Teşekkür ederim cnm
Bizde yazları koydeyiz hala koydeyiz bu hafta şehire incez fasulye depoladik ful derin dondurucu ya ben sevmem pek ama güzel pişiyor şeker fasulye hem tazesi hem kuruş lezzetli oluyor iki ev birden temiz tutmak var bide 😀bende öyle en azından geçen hafta şehirdeki evi baştan sona temizledim burası da temiz giderken süpürür halıları rulo yaparım ancak acayip soğudu burası havalar belli etti Kendini
Bı tek sobada yemek yapması zevkli kışın burda o kadar 😀😅

Teşekkür ederim cnm
Bizde yazları koydeyiz hala koydeyiz bu hafta şehire incez fasulye depoladik ful derin dondurucu ya ben sevmem pek ama güzel pişiyor şeker fasulye hem tazesi hem kuruş lezzetli oluyor iki ev birden temiz tutmak var bide 😀bende öyle en azından geçen hafta şehirdeki evi baştan sona temizledim burası da temiz giderken süpürür halıları rulo yaparım ancak acayip soğudu burası havalar belli etti Kendini
Bı tek sobada yemek yapması zevkli kışın burda o kadar 😀😅
Bi de ekmek kizartirsin tereyağlı offf
Sobayı uzaktan seviyorum biri yaksın ben ekmek kizartim keyif yapım okadar🙈
Sobalı loca bungalowlar buldum bakım haftaya kahvaltıya gidersem ekmek kizarticam☺
O ekmek kizaracak😁

Bi de ekmek kizartirsin tereyağlı offf
Sobayı uzaktan seviyorum biri yaksın ben ekmek kizartim keyif yapım okadar🙈
Sobalı loca bungalowlar buldum bakım haftaya kahvaltıya gidersem ekmek kizarticam☺
O ekmek kizaracak😁
Evet çok güzel oluyor gerçekten bende yakmayi beceremiyorum zaten 😀

Burası d.gazi yakınca çok sıcak oluyor yaw.
Vallahi nankörüm eski ev ısınmıyor diye söyleniyordum simdide yanıyorum anacım diye söyleniyorum.
Askiliyla geziyorum evde.
Dusukde yanıyor kombide.
Kız hasta olmasın diye yakıyoruz yoksa yakmam.
Oğlan odasını asla yaktırmıyor o benden.
Bakalım Ne kadar fatura gelecek.
4 petek ve havlupan yanıyor
Ama arada bana daral geliyor kapatıyorum 3-5 saat cam acıyorum.

Ya bu ebebek urun iadesi gelip almıyor
Yarın 14gun dolacak.
Telefon. Söyledim ben iade oluşturdum ve siz gelip almıyorsunuz ben 14gun dolduğunda iade Red kabul etmiyorum bilginize dedim.
Yok öyle bisi olmaz siz merak etmeyin dediler.
50tl hediye bugün tanımlandı yarın götürüp mağazadan iade edip yerine oyuncak alacam kıza.
Bekliyoruz ne gelen var ne giden.

Dönüş yaptılar ilgilendile diyede şikayetimi kaldırmıştım yine yazıcam.

Kadının biride mamasandalyesi iadesi için kavga ediyordu mağazada
Bozdu kendini ebebek.

yedirenk79 yedirenk79 kayınpeder canmış, maşallah diyeyim. Allah kızlarıma nasip etsin böyle eli bol kayınpederi. Bereketli olsun canım.
cikolatasoslukek cikolatasoslukek geçmiş olsun. Birikimlerin de bereketli olsun. Bu gün bende 100 tl ayırdım yarın eşim internet hesabından dolar alsın diye, bundan sonra ayın 1'de ve 15 de 100 tl alış yapsın diye not bırakacagım. Metodun çok iyi bende böyle eşimle ortak hesabımızdan bu şekilde birikime ayırabildiğim kadar ayırıcam ama kendima ait birikimi asla söylemem.
Bu gün yine evi temizlemek ile güne başladım tuvaletler, banyolar, lavabolar ovuldu, ev komple elektrikli süpürge ile tutuldu, paspas çekildi salon hariç toz aldım, kendime de kişisel temizlik yaptım duşumu aldım, dışarı attım kendimi deterjan kokuları fena yaptı. Biraz yürüyüş yaptım hava çok güzeldi markete gittim 5 litre yag, 2 kilo şeker, 1 kutu 2 si birarada nescafe, ekmek atıştırmalık bisküvi, çikolata az aldım atıştırmalıkları hepsinden birer tane 137 tl tuttu. Eve geldim internet berbat hemen aradım yok evinizde hızınız iyi yok şöyle yok böyle, iyice tepem attı ben gibi bir kadını sinirlendirdiniz dedim hemen ekipi yolluyorum dedi. Geldi ekip şöyle internetiz iyi dedi gir bakalım dedim nereye dedi herhangi bir siteye dedim giremedi ama öyle çok konuşuyor ki bir susarsan ben de meramı anlatıcam dedim. Buyrun dedi öncelikle ben kocaman bir yalancıyı dedim estagfurullah dedi siz dedim buraya beni yalancı çıkarmaya gelmişsiniz. Allahım içimde benim sakladığım bir çirkef varmış iki adam sustu ve beni dinledi. Beni dinlemeniz için deliye bağlamam lazımmış dedim. Neyse yine de internet sağlıklı değil eşim kontrat bitince bakıcaz dedi.

Akşam için az az yemekler var sadece pirinç pilavı yaptım yemeklerin yanına. Yarın donduruya koymak için kuru patlıcan, kuru biber ve asma yapragı sarıcam akşam için de bir küçük tencere pişiririm. Kuru patlıcanı satın aldım bizim burada kurumuyor bakalım bu nasıl olucak. Yarının işini bugünden belirledim. İki makina çamaşır yıkadım astım. Alışveriş listesi hazırlıyorum. Geçen gün internetten 10 kilo çamaşır makinesi için stokluk deterjan aldım evde de var marta kadar beni götürür umarım. Kilere ve balkona marangoza ölçü aldırdık raf yaptırıcagız. Kızların ve benim kullanmadığımız bazı biblolar var odalardan topladım oyuncakları var, kavanoz, stokluk malzemelerimizi koymak için derli toplu olsun dedim.
Bizim beş yıl önce ektiğimiz zeytin ağaçlarında az da olsa zeytin var hafta sonu eşimle toplucaz. Eşim az çok hepsini zeytinyag yaptıralım diyor yag çok pahalı ne çıkarsa faydası olur eve dedi bana da iyi geldi en azından zeytinyagını satın almayız dedim.

yedirenk79 yedirenk79 kayınpeder canmış, maşallah diyeyim. Allah kızlarıma nasip etsin böyle eli bol kayınpederi. Bereketli olsun canım.
cikolatasoslukek cikolatasoslukek geçmiş olsun. Birikimlerin de bereketli olsun. Bu gün bende 100 tl ayırdım yarın eşim internet hesabından dolar alsın diye, bundan sonra ayın 1'de ve 15 de 100 tl alış yapsın diye not bırakacagım. Metodun çok iyi bende böyle eşimle ortak hesabımızdan bu şekilde birikime ayırabildiğim kadar ayırıcam ama kendima ait birikimi asla söylemem.
Bu gün yine evi temizlemek ile güne başladım tuvaletler, banyolar, lavabolar ovuldu, ev komple elektrikli süpürge ile tutuldu, paspas çekildi salon hariç toz aldım, kendime de kişisel temizlik yaptım duşumu aldım, dışarı attım kendimi deterjan kokuları fena yaptı. Biraz yürüyüş yaptım hava çok güzeldi markete gittim 5 litre yag, 2 kilo şeker, 1 kutu 2 si birarada nescafe, ekmek atıştırmalık bisküvi, çikolata az aldım atıştırmalıkları hepsinden birer tane 137 tl tuttu. Eve geldim internet berbat hemen aradım yok evinizde hızınız iyi yok şöyle yok böyle, iyice tepem attı ben gibi bir kadını sinirlendirdiniz dedim hemen ekipi yolluyorum dedi. Geldi ekip şöyle internetiz iyi dedi gir bakalım dedim nereye dedi herhangi bir siteye dedim giremedi ama öyle çok konuşuyor ki bir susarsan ben de meramı anlatıcam dedim. Buyrun dedi öncelikle ben kocaman bir yalancıyı dedim estagfurullah dedi siz dedim buraya beni yalancı çıkarmaya gelmişsiniz. Allahım içimde benim sakladığım bir çirkef varmış iki adam sustu ve beni dinledi. Beni dinlemeniz için deliye bağlamam lazımmış dedim. Neyse yine de internet sağlıklı değil eşim kontrat bitince bakıcaz dedi.
O sıkıntı bizdede oluyor abla malesef daha hizlisi için alt yapı yetersiz diyolar burdada

X