Küçük Düşün Büyük Olsun!

Gunaydin canlar
Petekleri açma zamanı geldi artık, salonda klimayı açıp oturduk yattigimiz odalar soğuk
Bugün Pazara gitmeyi düşünüyorum babam gelince kapalı pazar var burda Kızla arabada otoparkda bekliyorlar ben gidip rahatxa işimi görüyorum
Çaydanlık tavsiyesi vermediniz bana şu garibe bi el atın markaya karar versem modelde kararsız kalirim

Güle gule kullan canım iyi oluyor Tefal ben kullandım çeyizlik olanları kaç sene pahalı ddim en son başka marka granit aldım ozkent ama güzel cikti

Guzel görünüyor, cayi nasıl oluyor ?
Hangi marka bu Çaydanlık abla
Valla elime geçtikçe 3 5 atıyorum akşamları bozukluk varsa ondanda alıp atıyorum.
Sigara içmeyi biliyo ceza yemeyi de biliyo ben mi idare etcem hep .
Eski evimiz var (babamin) ben tamir ettirmistim çalışırken biraz arkadaşıma kiraya verdim 1 senedir ordan 300 geliyo o paramı da ayırcam artık haketmiyor hic

Ay buraya oms fabrika satış yeri geliyor benimde almak istediklerim var bakcam açılır yakinda

Iyi yapmışsın, aslinda gitmek gerek ben doğumdan 1 ay sonra gittim o kadar başka gitmedim
Canım etrafında çaydanlık tamir vs yapan bı yer varsa yaptırabilirsin benimki milyoncudan alınan bir modeldi yepyeni oluyor bende dibini tutturdum altı kararmıştı baya yeni oluyor
Öyle bildiğim bi yer yok canim aslinda kalaylansa yeni gibi olur dediğin gibi bi sorayım annem bilir belki
Biri geliyo bazen ayıp oluyo ya 2 seneyide geçti alayim artık bi tane

Aynen kadının bir güvencesi olmalı ne olursa olsun

Günaydın kızlar sabah 8 e geliyordu uyandım hemen hazırlanıp çıktım hastane yürüyerek 20 dakika sürüyor yürüdüm git gel zor buluyolar damarı çok inceymis ikinci hemşire buldu iki tüp verdim çıktım dönüşte oglus açma istiyodu iki simit bir açma 7.5 verdim geldim daha uyuyordu esim oglus evi az topladım çamaşır katladim bir makine bulaşık açtım mutfak toplayıp bir makine renkli açarım oglus forma giydi bı kaç gün onuda yıkarım aksa ne yapsam bilmiyorum buzlukta köfte vardı onları çıkarıp İzmir köfte yapabilirim

Aldığımız ev benim güvencem olcak insallah borcunu bitirebilirsek
Çünkü babamın üstüne yaptık
İyi yapmışsın canim ilersi ne getirir bilinmiyor Allah korusun hele mal edindiysen çok beyefendi görünen tipler bile mal paylaşımına giderek hak iddia edebiliyor onlar yapmasa akil veren tipler oluyor bizzat teyze kızımın oldu kız çalışıp yaptığı onca bileziği ve parayı ödediği kredileri söylemiyorum bile cirkeflesti eşi bosanmada malesef ve görgülü kültürlü biri derdim iş oraya gelince gerçek yüzler çıkıyor kyz şuan başka ev aldı ödüyor şuan

Benim bekarlikdan param vardı, 150 bin niye ortak edeyim onu , oda biriktirseymis elaleme yedirip gezdirmeyi bliyodu. Karı koca arasında böyle şeylerin lafı olmaması gerekir ama bana kocalikda yapmiyo ben napim.
Ortak tapu olcak dedim basta kabul etti sonra ona kredi çıkmadı babama çıkardı o zaman elden para alma durumu yokdu bende teyzem dedem filan baya elden topladım krediyi de daha az babama çektirdim faiz az olsun diye .
Yaptık biseuler Allah yardımcımız olsun onu ortak etmek istemiyodum zaten bnm altinlarim bu eve gitti bak vermiyolar bize.
Hakaretler saldirmalarda çabası.
Araba var onun üstüne. Dun diyoki yüksek model alırsam satarım anca. Satarsın dedim ilerde daha iyi ev alcam dedim gitcwm burdan

Gece 2 saatte bir kalkmaya devam sabahları gözlerim yanıyor uyanamıyorum. Gece uyanıp emme isi ne zaman bitcek
Aynı durum 6 aylık oldu kızım bazı bebekler hiç uyanmiyormuş açlıktan ziyade alışkanlık bende çalıştığım için çok zor oluyor ama izledim videolarını sabaha karşıtı uyanmadi ndan başlayıp yavaş yavas vermeyerek bırakılıyor izleyin isterseniz yöntemleri bizimki de doğduğunda beri 2 3 saatte bir uyanır

Önceden benim kızım da uyanmiyordu ,
Gece uyutunca sabah kalkiyordu, sabah bi emip uyurdu tekrar çok rahattı.
Uyanınca meme vermezsem vicdan yaparım o zamanda ya aciktiysa aç aç uyuttum diye

tr_lelli peynir olayina bence soyle bakmak lazim.peynirin yerini neyle doldurabiliriz ?
kahvalti icin dusunuyorum recel zaten seker onerilmiyor.zeytin yagli bir gida az miktarda onerilir .domates salatalik hormonsuz bulursak o da malum sadece yazin oluyor. simit falan zaten gluten vs
oglen sebze yesen hormon pestisit.dana eti yerine kuzu eti oneriliyor. kuzu etiyle bas olmaz cok pahali.
tavugu zaten koy tavugu bulmak lazim.onda da 4 5 tane yapmak lazim ki doyursun kucucuk.tanesi 30 35 bizim burda
o yuzden peynir candir der devam ederim

Ana bi an dedim serumla beslenin dicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…