Küçük Düşün Büyük Olsun!

Hayirli cumalar kizlar selam.

Erbaslari bu sabahda mini pizzalarimla ugurladim. (buzluk ganimetleri)
Kizda kahvaltisini yapti corbada icti uykuya geciste.
Uyudu uyucak insallah
Hava atistiriyor kendime yumurta hasliyorum planim balkonda kahvalti yapmak sakin sakin tabi kızın uyumasi lazım once.
Salondan ciktigim an basliyo yaygaraya.

Oglanin yan şubede 2kisi pozitifmis.
Başladık daha ilk günlerden.
Eve girer girmeZ cocugu banyoya sokuyorum.
Hic dikkat ettigini dusunmuyorum ediyorum diyor ama.
Kizida öpüyorlar 😑

Nolcak böyle bilmiyorum.

Evi toparladim oda oda.
Supur sil toz al kaldi.

Tabiki yemegim yine yok.
Hep gunu kotarmaya calistigimdan ertesi güne yemeksiz kalıyorum yine.

Guvec alicam canim epeydir etli guvec yemegi istiyor boyle bol patlican biber sogan falan.
Kucukleri 30tlmis. Esime dicem gelirken alsin yarin yapim.

Sutu kaynattim yogurt mayalancak.
Kiza da lor yaptim.
Kaymak almisti annemler bu sabah kaymak bal da yedirdim.

Utuaninca yemeye de bisiler hazirlamam lazim.

Sabah uzum bulmus masanin uzerinde.
Aldi eline yemedide goturdu tabagina koydu.
Catali batirdi catalla yedi uzumu😂😂
Bukadar da kibar olma kizim avucla üzüm yiyen baban abin var senin
Sana kalmaz bu kibarlikla.

Merhaba Kızlar,
Düğüne son 9 gün
Fotoğraf çekimini düğün sonrasında kapadokyada yapmaya karar verdik.
Davetiyeler dağıtıldı, düğüne gelecekler çıkartıldı.
Düğün parasını hazır ettik.
Yatak için annem alez ve yatak örtüsü hediye almış.
Evde büyük işler kalmadı, yarın saç provası var. Birazda gerginliğim artmaya başladı.

MEvsim geçişlerine dikkat etmek lazım hızlı çarpar. Tabi birde Coronaya..

Selam kızlar
Esim çıktı 9.30 gibi uyandım ben 8.30 tü gecede uyuyamadım hemen kitabımı bitirdim gece etraf topladım gece çamaşır toplamistim katla kaldır yaptım dün kardesimle pazara gittim oglusa bir eşofman 25 TL idi 4 çorap 10 TL karşılığında Z kardeşim saolsun bir eşofman aldı iki de dışarda giymelik var bu sene idare ederiz okul için evde giymelik iki üç tane daha var yeter sebze meyve kendime bir atlet derken 70 harcamisim iki çeşit meyve iki çeşit sebze var pazar pahalı 1 kilodan az fazla fasulyem var bir pisirimlik ayırdım gerisini oglusu bırakıp domatesle kavurcam kışlık 2 poşet atarım buzluğa 🤗

Sil süpür yaptım koltuk altlarını çekip sildim banyo ovaladim bulaşık toplayıp bir makine renkli açıp astım yağmur yağıyor ara ara içeri astım artık mecbur çamaşırlık artık habire açık olur 🤗beslenmesinde patates kızartma haşlama yaziyor haşlama yemiyor benimki kızartma koycam yaptım soğusun beslenme hazirliycam kuzuyu okula bırakıp sağlık ocagina çıkarım daha eski evin orda kaydım alacağım buraya ordan a101 yakın uğrarim yumurta fln alınacak

Oglusu okula bıraktım a101 yaptım sağlık ocağına gittim e nabizdan yapın yada ilçe sağlığa gidin ddiler yer değişimi için kapasite dolu buranın yine bakın ddi kız🤦🤦 off markete girdim hemen karşısında zaten filtre kahve şehriye makarna bir paket lazanya aldığım marka vardı uygun güzelde tadı süt 10 gezen tavuk yumurtası birde borel marka spreyli dezenfektan buldum oğlusun çantaya atcam öğretiyim sıkmasinı da 45 verdim bir az poşete yine🤪geldim taze fasulye ayikladim domatesle sote yaptım soğusun iki poşet olarak atcam buzluğa dahada koymam yerde yok zaten biber doğrayıp atarım bide yeter

Selam kızlar
1 aydır ev alma telaşesi içindeydik
Tapusunu aldık bugün 🙏
Cok fazla borç oldu ama içim kuş gibi hafif ödenir gider diyorum kötü hissetmiyorum
Bi yola çıktık Allah utandırmasın, paylaşmak istedim sizlerle 🌸
Hayırlı olsun canım güle güle kullanın evinizi kolayca odensin borcunuzu

Selam kızlar
1 aydır ev alma telaşesi içindeydik
Tapusunu aldık bugün 🙏
Cok fazla borç oldu ama içim kuş gibi hafif ödenir gider diyorum kötü hissetmiyorum
Bi yola çıktık Allah utandırmasın, paylaşmak istedim sizlerle 🌸
Masallah Allah sağlıkla huzurla oturmayı nasip etsin tabi ki borç ödenir biter inşallah biz doğru dürüst birikim yokken aldık 2 senesi bitti bile şükür tahmin ettogo nden daha rahat bile oldu çok şükür ödeniyor inşallah

Slm gızlar yettim
Bdvden yemisim ban🥴
Neyse olur öyle.
Yattık geldik😵
Dün kız ilaclarla topladı biraz sükür kusmamız yok.
Sabah koci kahvaltıya corbacıya götürmüs cocuumu😵😅
Biz hastayken bile duramıyorz evde
Tavuk suyu corba icmis pek sevmis
Biizm meshur bi corbacımız var yarın da beni götürceklermis🤣
Kardesim bugun kıza süpriz eve oyuncak yıgdı🙈
Kapı caldı migros sanal geldi poset poset oyuncak 1 koli bez 1 koli ıslak mendil prima,2 kgdan fazla muz yollamıs 600 küsürdu valla fis🤦🏻‍♀️
Kızım dedim ne gerek var Alya gömü bulmus gibi cöktü baslarına hepsini actırdı😂
6 ay oyuncak yok kızım sana dedim😅
Ben de is cıkısı markete ugradım 55 tl;organic yumurta,muz(kardesimden haberim olsa almazdım ev muz doldu😆)yerfıstıgı,browni ıslak kek🙈
Tatlı istiyor canımız,koci de aranıyor ıslak kek aldım browni🙆🏻‍♀️
Yapacak halim yok valla tatlı falan.
Kıza corba vardı,bide kıymalı yumurta yaptık yedik.
Uyudu sükür🌺
Ben de kahve bastım,browni gömüyorm😵

Benim kız da bugün hastalandı.
Okulda öğlen yemeğini yememiş, karım ağrıyor demiş sabah öğretmenine ama sonra geçmiş. Yemek de cani istememiş herhalde midesi bulanıyordu diye yemek istemedi.
Ben çıkışta okuldan alıp etüt merkezine bıraktım. Orda yemeğe oturdu, ordakini beğenmeyince beslenmesini açtım birkaç lokma yedi önce yemek istemedi bende birkaç kaşık ye sonra bırak dedim ve birden çeşme gibi kustu bayagi da kustu 🥺 sonra temizleyip toparlandı çıktık ordan eve getirirken tam kapı girişinde de bir fasıl kustu. Üstünü değiştirip duş aldırıp biraz uyudu dinlendi. Bende o ara markete gidip yiyebilecegi şeylerden aldım.Kalktı biraz mantı yaptim yedi. Ödevi vardı onu yaptı. Şimdi daha iyi.
Oğlan da 1 haftadır 2 tabak makarna yemedi. Başka birsey sokmadı ağzına.kac gündür aç geziyor. Aklına geldikçe sürpriz yumurta istiyor sadece. Bugün Oğlum da 1 haftadan sonra ilk çorbasını yedi bizde bir bayram havasi..
Çocuklar hasta olmasın da 24 saat yaramazlık yapıp evi dagitsinlar..
Off cok gecmis olsun ya😓

Hayırlı olsun canım güle güle kullanın evinizi kolayca odensin borcunuzu

Masallah Allah sağlıkla huzurla oturmayı nasip etsin tabi ki borç ödenir biter inşallah biz doğru dürüst birikim yokken aldık 2 senesi bitti bile şükür tahmin ettogo nden daha rahat bile oldu çok şükür ödeniyor inşallah
Cok teşekkür ederim 🌸
Insallah borçları biraz kolaylayip gideriz bian önce 😊 çok mutluyum hayal geliyordu hep inanamıyorum hâlâ

Slm gızlar yettim
Bdvden yemisim ban🥴
Neyse olur öyle.
Yattık geldik😵
Dün kız ilaclarla topladı biraz sükür kusmamız yok.
Sabah koci kahvaltıya corbacıya götürmüs cocuumu😵😅
Biz hastayken bile duramıyorz evde
Tavuk suyu corba icmis pek sevmis
Biizm meshur bi corbacımız var yarın da beni götürceklermis🤣
Kardesim bugun kıza süpriz eve oyuncak yıgdı🙈
Kapı caldı migros sanal geldi poset poset oyuncak 1 koli bez 1 koli ıslak mendil prima,2 kgdan fazla muz yollamıs 600 küsürdu valla fis🤦🏻‍♀️
Kızım dedim ne gerek var Alya gömü bulmus gibi cöktü baslarına hepsini actırdı😂
6 ay oyuncak yok kızım sana dedim😅
Ben de is cıkısı markete ugradım 55 tl;organic yumurta,muz(kardesimden haberim olsa almazdım ev muz doldu😆)yerfıstıgı,browni ıslak kek🙈
Tatlı istiyor canımız,koci de aranıyor ıslak kek aldım browni🙆🏻‍♀️
Yapacak halim yok valla tatlı falan.
Kıza corba vardı,bide kıymalı yumurta yaptık yedik.
Uyudu sükür🌺
Ben de kahve bastım,browni gömüyorm😵
Geçmiş olsun bol bol muz yer Alya🤭🤭 ay bende bu ara tatlı yapmıyorum bı şekilde evde kek vs saolsun esim yigiyor bende yapmıyorum hazır kg vermişken yemiyim diye🤣

Selam kızlar esim oglusu uyutcak inşallah ugrasiyor illa onunla uyuycakmis anaokulunda kirpi yapmış bugün kuzum 🤭resim atmış öğretmenimiz çok sevdik oglus okuldayken dışarı çıktım bozukluklar vardı butunledim 170 çıktı üzerine ekledim 0.5 aldım bayadir almiyordum kardeşim abla dursun arkadaşının düğünü var Ekim sonu gibi bana verirsin ben sana veririm parasını ddi cikamiyrum ben ddi ben kendim için aldım para olursa ay başı onun içinde koyarım kenara alip

İyi geceler kızlar arkadaşlar aksam mesaj attı künefe yemeye gidelim diye Duru yu yıkadık çıkmayalim dedik
kahveye geldiler çay kahve 12 ye geliyordu gittiler değişiklik oldu bize de
h.sonu geldi şükür mutfak dolaplarım yapıldı onları yerlestirecegim bebek odası sözde yaptık ama hep gıda vs vardı Orası da toparlanmis olur yersizlikten oraya tikmistik herşeyi sadece kapakları degistik birde karşı boş duvara ekstra dolap yaptırdık dahauyguna gelmiş oldu

X