Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ben hiç çıkamam çocuksuz zaten ona göre yapıyoruz tatil planımızı da çocuğa en uygun yerler olsun diye. Geçen eşim de dedi kızım eğlensin mutlu olsun yeter seneye bir aksilik olmazsa yeri belirledik. Çocuk için çok iyi bir yer. Nasip olursa gideriz. Yarına umutla bakamaz olduk.
Eşimin patronunun oğlunun üçüz çocuğu var 3 yaşında şuan. Tatile götürmüyorlar. Zaten bakıcı da var. Tabi üç çocukla zor ama en azından bir birini bir diğerini götürseler keşke.
Ben tek çocukluyken kızı babaanneme bırakıp 1_ 2 günlüğüne şehir dışına gittiğim çok oldu 😃
Şimdi 2 çocuk nereye gidersem genelde yanımdalar.
Ama oğlum biraz daha büyüsün var çocuksuz en azından 2 3 günlük tatile ihtiyacımız.
Hem ruhumuz hem bedenimiz için gerekli bence.
Ama son senelerde çocuklarla ilgili haberlerden sonra nasıl olur, bırakabilir miyim hiç bilmiyorum 😞

Bugün sabah diyetisyene kontrolumuz vardı gittik ona. Ordan da çilek mobilyaya uğradım. Çocuklara karyola yatak alacaktım netten beğenmiştim onları aldım. Birde gardırop da aldım 9700 TL.
birde orada aracı çektiler 300 tl de çekici ve cezası ile birlikte bu günün bize maliyeti öğlen olmadan 10 bin TL 😱😱

Mobilyalar 8 taksitle aldım seneye yaza kadar öderiz. Canları sagolsun 🙏🥰

Bugün sabah diyetisyene kontrolumuz vardı gittik ona. Ordan da çilek mobilyaya uğradım. Çocuklara karyola yatak alacaktım netten beğenmiştim onları aldım. Birde gardırop da aldım 9700 TL.
birde orada aracı çektiler 300 tl de çekici ve cezası ile birlikte bu günün bize maliyeti öğlen olmadan 10 bin TL 😱😱

Güle güle kullanın:KK200:

Bide trenyol yemek falan olayını influcerlar pompalıyr bize,evde yemek var bi bakıyosn hamburger vs linki insanın canı cekiyor haliyle.
Gecen kücük evli kadın paylasıyor iicimden dedim,sen Mersinde trendyol yemek nerden söyledin acaba:KK70:
Kıymalı patatesden baska yemek yemiyor trendyoldan söylüyormus:KK70:
Günlük millete verir talkımı,kendi yutar salkmı brifingimi verdiğime göre dagılabilirz:KK45:
Soran olursa cok iktisatlı kadın,hanlar apartmanlar dikmis dersiniz:KK59::KK70:
Artık küçük evli deme kuzu oda aldı büyük evi akıllılar linkleri kaydira dursun ben hiç tiklamiyorum insanlar arastirmiyolar malesef bide homm iyi para verdi diyolar🤦

Sürgü kapı duvarın içinde oluyor city ondanmı diyorsun.o zor. Onlara bayılıyorum ama. Kardeşimin evinde var. Hiç kapı kalabalığı yok :)
tr_lelli tr_lelli söylediğinde olabilir. Görüntüyü bozmazsa. Aslında açık hoş duruyor arkadaşların evinde görüyorum. Camın kenarına berjer hemen açık kısmın orada hoş duruyor. Mutfakta da masa ohh. Eşim dün diyor evin eşyalarını değiştiririz. Arabadan vazgeçtim en azından eşyaları yenileyelim dedi. Doğru eskidi çoğu. Bir borca sokmak da lazım diğilmiii😝😂
Kuzu ben ust kati amerikan kullanicam.
Koltuklara gundelik ortu ortucem kiz ztn malum hep bisi dokuyor carsaf bisi atarim.
Bir de davlumbazin cekis gucu guclu bisi alicam.
(gerci balikti kizartmaydi alt katda yapma imkanim olacK benim)
Ama yemeklerimi ust katta yaparim diye dusunuyorum cami acinca ve davlumbazi acinca bence koku sinmez.

Duvarin icine yapilanlar uğraşırım benim dediklerim sunlar
Screenshot_20210811-140611_Chrome.jpg Screenshot_20210811-140545_Chrome.jpg

Hergün sanal söylediğinizi farkettin mi?:)
Sanal market güzel ama cok aldıırıyor insana.
Markete gidince tasıyabileceğin kadar alıyosn,sanalda atıyorsun sepete herseyi ona dikkat et:)
Evt esimde oyle diyor ama marketde cogu seyi tasiyamiyorum esime soylesem o en pahali marketden aliyor
Boyle parca parca aliyorum.

Ge güle kullanın aldıklarınızi

Gule gule kullanin

Çok sagolun güle güle kullansın kuzucuklarım 😊
Kızın bebeklik yatağı büyüyen besik almistim odasını hazırlarken büyüdükçe büyüyen yatağa çevirdik kaç senedir de öyle kullanıyor. Artık çok ses yapıyor gacir gucur sesten cocok yatakta dönmüyor bile. Şimdi kardeşi de odasında o uyanmasın diye kaç gündür koltukta yatıyor, ablalık işte.
Onun açıldı artık, oğlana daha vardi zaman besiginde en az 1 sene daha yatardi büyük bayagi beşiği ama olmuşken ikisinin de olsun dedik.

Ben yine olagan sanal siparisimi yaptim

1kg Cay, 1koli yumurta, 15li gezen tavuk yumurtasi, 2tane 6'li soda, 2pkt dondurma, cekirdek, kiza 3tane devam sutu, 1tane domestos(1tldusmustu), 3kg patates, yogurt, kahve.

Cay, 6li magnum, 2 pkt soda 56tl indirimli
Çaylar asiri pahali ya
30tl asagi cay yok. Sodalar bedavaya geldi 10.90 onlarinda 6lisi

Digerlerinide 20tl indirimle aldim 91tl geldi
150tl gitti yani.

Bu ara dışarıdan siparisler haric gidip bir yerde bisi yedigimiz yok.
Sehir disinada ciktigimiz yok.
Bogaza faturalara ve taksitlere gidiyor paralar.

Çok sagolun güle güle kullansın kuzucuklarım 😊
Kızın bebeklik yatağı büyüyen besik almistim odasını hazırlarken büyüdükçe büyüyen yatağa çevirdik kaç senedir de öyle kullanıyor. Artık çok ses yapıyor gacir gucur sesten cocok yatakta dönmüyor bile. Şimdi kardeşi de odasında o uyanmasın diye kaç gündür koltukta yatıyor, ablalık işte.
Onun açıldı artık, oğlana daha vardi zaman besiginde en az 1 sene daha yatardi büyük bayagi beşiği ama olmuşken ikisinin de olsun dedik.
O yataklardan biz hic memnun kalmadik.
Oglan okula basladigi sene degismistim baza almistim.
Ortasi coktu buyuyen yatagin ki oylede aman aman cok yatmamisti.
Bazasi ve odasi 10sene oldu 3 defa da sokuldu kuruldu hala gayet iyi.
Bi 10 sene daha goturur gibi.
Ben pisman olmustum.

Artık küçük evli deme kuzu oda aldı büyük evi akıllılar linkleri kaydira dursun ben hiç tiklamiyorum insanlar arastirmiyolar malesef bide homm iyi para verdi diyolar🤦
Homma gecenlere parami verdiler nedir
Hepsi bisi aldi.
Kadin resmen sicradi bence ev alma imkani yoktu onun (kagit yapti eve kanpeleri yuzletti falan ev alacak olsa masraf yapmazdi)
Bir de esya almadim diyip duruyo sponsor ariyo
Onlarida belese getirecek

Hepsi bisi aldi.
Kadin resmen sicradi bence ev alma imkani yoktu onun (kagit yapti eve kanpeleri yuzletti falan ev alacak olsa masraf yapmazdi)
Öyle diyolar canım farmasi tayfası birden homm a girdi hep transfer ücreti almışlar hatta eşini fln alt üyesi yaptı onada ayrı kazandırıyor diyolar

Hepsi bisi aldi.
Oda ayrı bişe zevkli biri olsa neyse eşiyle koltuk fln bakıyor Trendyol dan alcam bazı şeyleri demiş geçen sponsor arıyor bencede baksın Tülay a kadın mobilya dese hemen buluyo bir sponsor kaç kez değişti esyasi

Güle güle kullansın kuzulaaar 😍

Evt esimde oyle diyor ama marketde cogu seyi tasiyamiyorum esime soylesem o en pahali marketden aliyor
Boyle parca parca aliyorum.
Aynen sanaldan alınca, çocukla taşıma derdi de olmuyor benim için. Bir de çocukla markete gitmek de zor oluyor.anne bundan alalım şundan alalım yedirmek istemediğim şeyleri alıyor, herşeye de dokunuyor. dokunma diye diye market yapmak da ayrı bir dert en temizi sanal market.

X