Küçük Düşün Büyük Olsun!

Aminn her okudugumda dua ediyorm hayırla sonuclansın isin diye.
Okadr kafaya takıyorki insan biliyorum
Hayırlı kapılar acılsın ins

İyi akşamlar kızlar,
Bugün arkadaş illa gel havuza gel arayıp durdu. Dün de demişti bakarız demiştim.
İndim havuza bugün. Sonra otururken çiçek sepetinden aradılar iki arkadaş hediye almış. Sonra bir saat geçti bir baktım arkadaş telefonla çekiyor arkamı döndüm pasta mum sürpriz yaptılar.
Sonra birara eve geçtim kızı alıp evi toparladım işlerimi yaptım. İndik sonra yine. Saat 18:00 de geldik hala havuzda uyuyacağım diyordu eşim taşınmayı düşünüyordu vazgeçiyor. Havuzsuz evde ne yaparsınız yaz günü kız gözünü açtı havuz gördü diyor
Neyse gelirken bebek arabasında uyudu 18:15 te bakalım gece ne olacak
Markete uğradım kıza zaten yemek vermiştim. Bize de patates aldım kızarttım cajun baharatlı. Birayla iki keyif yapalım kız uyurken dedik.
markette 13 tl harcadım. Domates patates kız meyveli yoğurt istedi onu aldım. Ekmek aldım.
Gelinde duş aldım kıza banyo yaptıramadım uyuyunca. Kirlileri attım makinaya astım. Şimdi de oturduk eşim de müzik açtı. Kız uyurken iyi oluyor bacımlar., :)

tşk ederim cnm
200 tl +20 de yol veriyorum
çok menun kaldım
sende en azındna kapı +cam+ dolap sildirsen rahat edersin
Aynen pencereler çok kötü. Bakılacak gibi değil. ya bir gün esecek yapacağım kız uyurken.ya eşimle girişeceğiz yine ya da kadını çağırıp halkettirecsğim.

Afganı Türkü insan olmayan insan olmuyor malesef. Hergün tecavüz haberi gerçekten hayattan soğutuyorlar..

Aynı düşünüyorun Allah sonumuzu hayır etsin ama yol yol değil. Her anlamda çöküşteyiz

Evi satın alıyorlar canım. Yani bizim sitede arap var çoğu ev alıyor. Zaten parası olan savaştan kaçıp başka ülkeye gidiyor. Parası olmayan ölüyor.
Benim karşı daireyi bir tane Türk gelip bakıp alamadı arap aldı, çünkü para onlarda malesef.,
Kötü birşeylerini görmedim karşı dairedekinin ama kızdığım konu kendi halkımıza yetemezken neden başka ülkenin halkına yetmeye çalışıyoruz. Hem de fazlasıyla. Arap geliyor evi alıyor orada oturan Türk kiracıya çıkman lazım diyor. Kendi ülkemizde sığınma gibiyiz. Çok acı

Hayırlı olsun kuzum

Çocuğu bahane et canım yikiycam uyuycam konusamiyorum fln de densiz insanlar ben çok sevdiğim kişiyle bile okadar uzatmam bı ablamla konuşuyorum ddigin dakkalar kadar oda ablam uzakta anlatacağı şeyler oluyor haftada bir bazen hoparlör e alıp işimide yapıyorum hatta

Kız delirtiyor beni Alya anne anne diyo kadın hala kapamıyo

Günaydın
Kız sabah 7 de uyandı. Çok şükür saat 5 te uyanır diye bekliyordum. Sadece gece su içmeye ve çiş için uyandı. Kahvaltı yaptırdım. Ben yapmadım. Kahvaltı sonrası aç aç bir de onun kapışmasını yaşadık
Diyorum biraz konuşalım otur anneyle vakit geçir. Yine diyor tamam anne bir tane izleyeyim ya da mutfakta oturup izlerim senin yanında izlerim, anne lütfeeen diyor Neyse biraz açtım şimdi. Yemek hazırlayacağım öğlen havuza götürürüm.
işlerimi hallederim bu arada.,
Hiç aman biraz izledin de ben de kafamı dinleyeyim diyemiyorum. Sanki çok bağımlısı olacak gibi geliyor. Ondan korkuyorum.

İnsanın yemek yapası gelmiyor. Mutfak hamam oluyor. Bir de bizim difriz girince mutfağa daha da sıcak oldu.
Geçen eşim diyor odadan mutfağa açsakmı klima gelince mutfakta serin olur. Evi aldığımızda odadan mutfağa kapı büyüklüğünde açık geçiş yeri vardı biz kapattırdık. Odada yemek kokusu istememiştim. 3+1 olsa olabilir de mesela ailelerimizden biri gelince bu odada uyuma olmaz O anlamda da iyi olurdu.
Mutfakta sigara içilir odaya gelir kokusu. Ne yapsam bilemedim.

mutfağa açık olan daireler böyle

Eklentiler

• 8C200D0A-C131-4D15-BAFD-BCFB184E4352.jpeg
    109,5 KB · Görüntüleme: 114
Kız delirtiyor beni Alya anne anne diyo kadın hala kapamıyo
Gunduz ise ben esim ariyor israrla onemli bisi var sanirim kapatmam lazim diyorum boyle uzatanlara.
Aksam ztn pek konusmam.
Bakmiyorum telf. Gormedim diyorum.
Eskiden olsa ayy kirilir mi ne dusunur falan filan hemen geri donerdim simdi umursamiyorum.

Benim arkadaslar mesela hep uzun konusur 1saat 1.5saat esim evdeyse soyleniyo dunyayimi kurtarcaksiniz allasen diyo

Ben uzun konusmam aslinda ama onlar konustukca laf lafi aciyor.
Bakma bence sonra duymamisim dersin.

Ben de bırakamazdım nasıl bırakıyor insanlar şaşkınım

Actirip katlanan kapı koydurabilirsiniz.

Sürgü kapı yaptır şimdi öyle yapıyolar

Gunayss cociklarimla ayaktayım yine
Oglanda gruba katildi sicakdan uyuyamiyor.
Biri su biberonu elinde su ister biri açım der.
Oturdum bi cay ictim gunler aylar sonra ilk defa oturup tek basima sabah cay ictim cok heycanli
Esimin pesine agladi kiz huy edindi.

Aksam aldik lunapark gibi bir yer var yakin semtde orman icinde oraya goturduk.
Ama ne yok para
Bunuda huy edindi esim parasiz cikiyoruz evden.
Tam iceri girdik esim bana sende para var mi diyo baktim 20tl var.
5 jeton aldik 15tl
Cay icsek rehin kalicaz dedim.
Ormanda oyle yuruduk biraz geldik.
Sabah yine parasini unutmus geri geldi.
Cuzdan tasimiyo paralar orda burda.

50tl aldim (aksam 15tl gitti faiziyle almam lazimdi)
Cay az kalmis, dondurma falanda alicam bugun bi hepsiexpres yaparim yine.

Ben ay oldu markete gitmedim ya.
Neguzel böyle fena alistim.

En iyisi bence de ben de öyle yapıyorum
Zaten akşam uzun uzun konuşmam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…