Küçük Düşün Büyük Olsun!

Cogunu kullanamadan son kullanma tsrihi gececek cop olacak. Yazik gunah ya..

Oo suoer vermissin. Bende 80 ile basladim. Hedefim 65. Boyum uzun 65 ideal kilom ama bakalim inebilirmiyim. Benim esimde seninki gibi abur cuburcu. Alinca bende dayanamiyorum. Aldirmiyorum artik bakalim o da nezamana kadar sabretcek. Ben ekmegi kestim. Pilav makarns da cok az aliyorum tabagima. Bol salata yogurt yiyorum her ogunumde. Spor yapiyorum ee bi de emziriyorum artik vermen lazim😂

Akljmda olsun bunlar sagol canim. Bende asla saclarim acik is yapamam hemen ter basar. Ondanda kestiriyim diyorum. Sacim uzunda sanki sekilmi veriyorum. Hep topuz geziyorum.
Ekmeği kahvaltıda kızarmış 1-2 dilim yiyorum. Aralıklı oruç diyeti güzel tavsiye ederim. Ama yürüyüşsüz asla veremiyorum

Babam burda bilinen bir devlet vakıf Hastanesi'nde yattı 2012 flndi o zmn çok rahatsızdı altına kaçırma sıkıntısı çekti yanına ziyarete gidiyordum annem isteyene mis alt bezi istedim 1 tane verdi ddim biraz verin annem çıkamıyor odadan sizide gormuyilar hik mik etti ddim cebinizde mi ödüyorsunuz doktora söyleyeceğim islancak yatak yoksa ddim lutfetti 5 6 tane verdi sanki alıp saticas😒😒
Aynen vermiyolar kpderde yasadık bizde😣

Günaydınlarr
Karpuzuncekirdegi Karpuzuncekirdegi basınız saolsun cnm😓
Rabbim sabırlar versin🙏🏻
Bugun yogun birgün bizi bekliyor
Kızı fotograf cekimine götürcem
Kargom var g.dolapsdan onu vercem
Ana kız günümüz,dısarda biseyler yer döneriz🥰
Kıza kahvaltı ettirim,kahvaltıya değisik biseyler yapayım
Aksama dolma yapacagım sadece
Dün benimkiler acık yer bulamamıs cig köfte allp gelmisleer🙄🤣
Kızın Allahtan vardı yemegi,bizde cigköfte yedik😁

Selam canlar uyandım Sabah esimin tel sesine 7.bucuktu saat uyuyamadım yatttim öle🤣🤣kalktım az mutfağı topladım çanta yaptım akşamdan piknik gibi yapcas ormanda biseler koydum eksik bı börek kizartcam kardeşim çıkınca ariycak öyle yaparım onu sıcak olsun kahve içip az nette takılıyorum oglusta babasıyla uykuda

Vla en guzeli boyle tül. Foşur foşur yikiosun surekli. Ben oyumu tülden yana kullaniyorum🙂

Cocuklarin kacar aylikti unuttum canm. Benim buyugu 3 yaş kucuk 4.5aylik.
Ilk 3 ay oturup agladigim, sabrimin tastigi sinirlendjgim okadar cok zaman oldu ki. Yavas yavas yoluna giriyor sanirim.
Buyugun mumkun oldugunca duzeni bozulmamali onceden sen uyutuyorduysan gene sen uyut,gene sen yedir. Her firsatta kucagina al. Ben bebegi emzir yatir yapardim hep sonra oglumla ilgilenirdim. Bebek yanimizda besiginde takilirdi.

Ben duzeni bozmamaya calistim, hala her aksam ben buyugu uyutuyorum. Esimde kucugu uyutuyor o arada,uyutamasada oyaliyor mesela.
2 yaş var canım aralarında aramızda uyurdu hep beraber yatağa giderdik şimdi ben tek başıma yatıyorum onlar da oğlumun yatağında yatıyor
Ama ilgim tabi bölündü küçük sürekli meme istiyor bu da benim elimi tutuyor gidelim oynayalım diyor

2 yaş var canım aralarında aramızda uyurdu hep beraber yatağa giderdik şimdi ben tek başıma yatıyorum onlar da oğlumun yatağında yatıyor
Ama ilgim tabi bölündü küçük sürekli meme istiyor bu da benim elimi tutuyor gidelim oynayalım diyor
Oglunun uyku zamani bebegi karnini diyurup babaya biraksan oglunu sen uyutsan mesela.
Uzun suruyirmu uyumasi bilmiyorum tabi.
Benjm buyygumde cok sabirsiz, bebegi uyutuyorum gelip bagiriyor cagiriyor mesela. Evde yalnizsam ona cizgifilm aciyorum. Bebegi uyuyup geliyorum hemen onla oyun oynuyorum. Oyle boyle idare edecez. 2 sene sonra duzelir diyorlar, 2 seneye ne kaldi ki sunun surasinda 🤪

Ekmeği kahvaltıda kızarmış 1-2 dilim yiyorum. Aralıklı oruç diyeti güzel tavsiye ederim. Ama yürüyüşsüz asla veremiyorum

Bende kshvsltida 2 dilim tam bugday yiyorum. Aralikli oruca dayanabilirmiyim bilmiyorum gune cok erken basliyorum 7, 7.30 arasi. Emzirmesem dayanirimda emzirirken zor olur biraz.

Iste en cok bu kafami yoruyordu.
Bir de ben ust kat alt kat yetişemem ki.
En iyisi 2 ayda 1 at mak. Yika.
Benim 4.kat o ev.
Karsima direk gelen bir kat yok evlerin catilari var.
Bir sure kullanirim sonra bakarim artik.
Net olcu alimda siparis vericem.

Masallah ne güzel kolaylamissin sen isleri
Valla yardım bekliyorum ben.
Annem yerlessinde gelip kiza bakacak beyaz esyalari silicem
Dolaplarin ustlerini, iclerini silerim
Cikmadanda mutfak dolabını banyolari silerim.
Boyaci gircek buraya zaten pesine bi vileda yapar cikarim.
Bacım yakın olsak gelirdim yardıma kolaylardık çabucak
Benim bebeler kendi kendine oynuyorlar
Benimde oğlanın yarın doğum günü
🥳🥳🥳🥳
Ufak bir pasta alıp kutlamayı düşünüyoruz evde kendimizce
Pazartesi 4 yaş aşısı var inş ateş yapmaz

Bende kshvsltida 2 dilim tam bugday yiyorum. Aralikli oruca dayanabilirmiyim bilmiyorum gune cok erken basliyorum 7, 7.30 arasi. Emzirmesem dayanirimda emzirirken zor olur biraz.
Emziren biri için diyet çok zor. Heleki erken kalkan için daha da zor. O zaman en doğrusu kilo aldıracak şeyleri azaltmak.

Bacım yakın olsak gelirdim yardıma kolaylardık çabucak
Benim bebeler kendi kendine oynuyorlar
Benimde oğlanın yarın doğum günü
🥳🥳🥳🥳
Ufak bir pasta alıp kutlamayı düşünüyoruz evde kendimizce
Pazartesi 4 yaş aşısı var inş ateş yapmaz
Aaaa 4 yaş aşısımı varmış. Varmış da bizmi bilmiyormuşuz. İyiki yazdın citl aklımda bulunsun. Gerçi aile hekimi hemşiresi arıyor ama bakalım. Daha var 4 yaşa.
inşallah ateş yapmaz kuzucuğuna. Haber verirsin bize ☺️

Aaaa 4 yaş aşısımı varmış. Varmış da bizmi bilmiyormuşuz. İyiki yazdın citl aklımda bulunsun. Gerçi aile hekimi hemşiresi arıyor ama bakalım. Daha var 4 yaşa.
inşallah ateş yapmaz kuzucuğuna. Haber verirsin bize ☺️
Bende komşudan duydum
Bu ilkokul 1 sınıf asısı artık 4 yaşında vuruluyormuş hemşire dedi
Gecen sordum komşu asırdan geliyoruz deyince öyle öğrendim

Selam kızlar
Dün akşam iş çıkışımda babam aradı müsaitsen et alıp gelcem beraber yiyelim dedi buyrun gelin dedim. Biz tatile gidicez diye arabanın bakımlarını yaptırmış sonrasında da et alayım akşam kızımla keyif yapayım demiş. Ben ete dokunamıyorum diye de yağlatmış soslatmış getirmiş canını yediğim :) çatalla dokunmadan dizdim tepsiye attım fırına hepberaber yedik.. eşim bu gece burda kalın sabah beraber yumurta salatası yiyelim dedi. Babamda çok sever olur dedi burda kaldılar hepberaber kahvaltı yaptık gittiler.. sonrasında biraz ütü yaptım.. bu hafta esnek çalışmadayım evdeyim güzel Bi temizlik yapmam lazım.. aslında bugün dışarı çıkmak istiyordum ama eşim ders çalışıyor artık haftaiçi maaşı alınca hem gezer hem alışveriş yaparım
Son dönemin popüler mutfak alışverişi konularından sonra 3 aydır mutfak masrafını hesaplıyorum bu ay iyi gittik sanırım bakalım salı günü hesap kitap yaparım :)

Slm bacımlar
Saat 7 den beri 12 saattir ayaktayım💆🏻‍♀️
7 de kalktı Alya
10.30 a kadr zor tuttum evde😣
Atta gitcez bugun dedim demez olaydım🤣
Atta da atta cıktık evden sabahın köründe
Alyanın vesikalıgını cektirdik.
Ordan gectik markete 60 tl markette bıraıktm;38 i beyaz sarap😎😃🙈
Eldiven,züber,süt,cöp poseti
Ordan kahve icip haftalık pastamızı yiyip eve döndük burası da 50 tl
Fotografcıya 40 tl verdim
Eve geldik Alya banyo sonra yatıs
2 saat uyudu
Bende aksm icin dolma yptm,tek tek salonun perdeleri attım,bittikce astm kız uyurkem
2 cam sildim alya kalktı
Dolma yedirdim,oyun faslı.
Koci geldi aldı sükür🤤
Ekmek almaya gittiler,balkonu yıkadım
Oturdm artk
Gelince yemek yeriz sonra dinlenirim ins🙌🏻

Selam kızlar
Bugün çok mu yoruldum yoksa tansiyonum mu düştü anlamadım yemekten sonra bi ağırlık çöktü
Kız sağolsun gündüz uykusunda 10 dk da bir uyandığı için anca yemek yapıp çamaşır yıkadım
Sabah kızı arabasına koydum yürüyüşe gittik arkadaşıma uğradım uzun zaman sonra iyi geldi

Geldik 9 u geçiyordu geldin hemen bir makine çamaşır açtım piknikte kullandığım örtü kiyafet yıkandı asilcak bir makine bulaşık açtım getirdigim kap kacak doldurdum duş aldim yeşilçay içtim yorulmusum oglusu uyuttum yoruldu oda baya çamaşır asar yatarım bende günün harcamasi 15 a101 den cips browni çekirdek aldim otopark ücreti vardı mesire alanında 10 TL verdim başka harcamam yok gelirken eşim pasta almış kardeşime 80 ona vermiş güzeldi keyifli geçti d günü hediyeleri beğendi kardeşim çok🥰🥰

Havalar cok guzel gidiyor ama ppazartesi soguyacak ve yagmur gelecekmis. Al sana hastalik havasi. Yarin piknige gidelim diyorum aydosa. Ama esim arabayi tamire goturcekmks sabah. Isi erken biterse gideriz. Evde bunaldik valla, insanlardan uzak bi masa bulur otururz dedim. Herkes cafelerde gezmelerde..
Biz yakınız galiba🙈

X