Küçük Düşün Büyük Olsun!

Günaydınn
Sabah babası gitti diye bi dramaquen e bagladı Alya🤦🏻‍♀️
1 saat agladı
Kahvaltıyı falan annem yaptırdı ben cıkınca
20 tl marketten kahve,kefir shot,yerfıstıgı,soda aldım.
71 tl lcw den kıza kot tulum aldım kkdan.
Trendyoldan cekildi mi lcw ya😓
11 tl yapmıs kargoyu kendi sitesinde.
Orda en azından 50 tl üzeri kargo olmuyordu😓
Aksma kuru fasulye yapcm cacıkla yeter.
lcw artık sadece kendi sitesinden ve uygulamasından satış yapacakmış kızlar, aklınızda bulunsun.

Slm bacımlar
Eve geldim kzıı yıkadım hemen.
Biseyler atıstırdık
Yemek dünden az kuru var(bonfileli🤦🏻‍♀️)
Bana dün kuruya bonfile attırdı adam ya
Kusbası etim yok,kıymada olmaz dedim.
Bonfile yok mu ondan at biraz dedi🤦🏻‍♀️
Kuruyu haslanmıs alıyorm,soganı dogranmıs alıyorm,yemekle ugrasmayayım cabyk olsunn diye,bonfie mühürle,dogra ugrastım 😅🤦🏻‍♀️
Yemek yok az kuru var dedim,kıymalı yumurta istedi gelince yapar🙆🏻‍♀️
Alyanın gecen yazdan tenteli simidi vardı,Alya korktu onlardan oturmuyor denizde.
GArdropsa yükledim
Bi kadın msj atmıs bugun kargoya verirseniz alıorm die bak bak pasama bak😂
Sartlı surtlu alck bide
Veremem üzgünüm dedim
Hayır belki calısıyrom ,tenteyle mi gezcem yanımda satılır kargolarım diye😣😄
Evdeyken de saat olmus 16.00 isi gücü bırakıp tente mi kargolucak millet🤦🏻‍♀️
Hemen lazımsa napsin kuzu tatili gelmiş bellimi🤣🤣🤣

Kiza kiymali tarhana corbasi yaptim yedi.
Aiy 3ogun ver yer ben ona hamileyken burnuma kokmustu tarhana aldirmistim hemen yapip icmistim.
Ondan mi kizda cok seviyo bilmem.

1poset daha cop cikardim.
1posetde kizin verilceklerden ayikladim.

Pusete binesi geldi kizin salona getirdim biniyo iniyo bisiler yapiyo.
Mutfak dolaplarinin icini siliyorum.
Tabi bir anda silemem simdilik boşalttığım ust 2 rafi sildim.
Sirayla silicim.
Ay benim kız da böyle , en sevdiği kıymalı tarhana çorbası. Yemek yemediği zamanlarda bile getir içer yani. Ben de küçükken kışları her gün tarhana çorbası içerdim ve hiç hasta olmazdım. Komşular tarhana çocuğu derdi bana 😂 ne zaman tarhana içmeyi bıraktım grip olmaya başladım. Çok faydalı aman içsinler 😍

bölümü değişince amiri de değişti.
Durmadan gelip gelip çalışan eşime laf söylüyor Muş.
1 2.
Dedim ezdirme kendini gerekirse bir üstüne şikayet etmelisin,
Sonuçta işini yapana mobing uygulamaya hiç hakkı yok.
babyloading87 babyloading87 kuzum tabiki önce sağlık ama iş huzuru da önemli....
Günaydın günaydın kızlar
bu sabah 6 gibi uyandım ,arkadaşım mesaj attı erkenci sin yürüyüş e gidelim diye.
Aradığım iş benimde.
Salonu topladım, kendime kahve yaptım,giyindim onu bekliyorum 😂
İyicene yeşillendi buralar.
Kahvem bile gülümsüyor ken ben neden Somurtayım 😂
Gülümse canım canını sıkmaya değmiyor hastalık olup çıkıyor bizden
benim koca dokunsan aglicak modda bu arada.telefonumu seviyordum daha calisirdi o yeni aldigim boyle olcak mi falan diye geziyor evde.aha dedim ideal koca telefondan vazgecemeyen adam benden hic vazgecemez
Hahaa🤣🤣çok güldüm canım geçmiş olsun teller pahalı inşallah tamir olur

Selam kizlar yazamadım arkadsima kahvaltıya gittim taksiyle gidin ddi esim yakın semtte 50 oraya verdim😒 kahvaltı edip yakında fabrika satışı yapan bı züccaciye var hafif defolu markalı tava tencere fln satiyi benim kızartma tavan kötüydü ona bakındım kalmamış ama granit aldım bundada kızartma oluyor ddi kayın valide ne lazımmış 30 cm sanırım büyük aldım kendim bir kızartma demiycrm güzel olursa ona tekrar alacağım yada arkadaşa sipariş ederim ona yakın yer kendime 22 cm sahan aldım odaccok güzeldi 60 ona büyüğüne 75 verdim 135 oraya bıraktık çocuklarla zor oluyor valla onun çocuk baya yaramaz🤣 orda bilinen büyük milyoncu var oray girdik kasiklik tahta kaşık çocuklara iki kamyon takı standı küçük üçlü Tatlı kasesi 71 verdik gelirken eşim aradı pasta istedi iki küçük pasta 27 açım ddi ekmek oglusa çikolata kıyma 30 da öyle gitti batmisim bugün🤦🤦marketi ve tavaları nakit aldım dönüşte minibüsle geldik iş çıkışa kalmadım boştu şükür

Selamm iyi geceler, iyi uykular
Benim yazma okuma mesaim başladı. Kızı uyutuyorum.
Bugün kardeşimle çarşıya gödelim kızlarla dedik. Yeğenim okula gitmedi. Dün gece kardeşimde kalmıştım sabah bahçede kahvaltı yaptık. Sonra çıktık. Çarşı da mağazaya girdik. Ayy burnumdan getird benim kız. Bebek arabasız halimiz içler acısı. Fırfır fırfır yerinde durmuyor. Ne bulsa sepete atıyor. Elimi bırakıyor illa yeğenimin yanına gidecekmiş. Neyse birkaç toka kolye yüzük aldık. Kardeşim ödedi sağolsun. Tek başıma çıktığım da o kadar olmuyor söz dinliyor. Oradan kuzene geçecektik. Kuruyemiş aldık 65 tl ödedim. Gittik çay vs. Diğer kardeşim de geldi. Sonra kızların uykuları geldi tabi sabah ikisi de erken kalkmıştı. Çıktık oradan. Ayakkabıcıya uğradım ayakkabı vermişti kardeşim ona ayakkabı içine tabanlık aldım 10 tl ödedim. Sonra eşim buranın sucuğunu istedi bir de inegöl köfte istedi. Kıza da köfte aldım. Eşimim kartı bendeydi 220 tl tuttu onu karttran çektim. Geldik uyuttuk biz de uyuduk., Annemle gelin de içli köfte yapmışlar. Benim kız yemez ona köfte pişirdim. Uyandırdım. Yemek yedik. Sonra komşu çağırmıştı akşam da ona geçtik.
Kalabalık vardı bugün hep bayağı yoruldu kafam :) neyse yarın eve gideceğim. Annem de diyor alıştık kötü olacağız. Valla dedim ben de öyle oluyorum her gelişimde. Ama evimin sakinliğini bazen arıyorum. Bir de insanın kendi evi düzeni. Kız da son günlerde iyice basıyor çığlığı zorluyor beni.

Baby başka türlü birikim yapmıyorlar bırak borca dalsınlar öder senin maaşına güvenecek değilya
En azından yatırım olur
Ben diyorum al arabayı
Sonra altın alalım diyorum birikim
Kendi harclıklarımdanda euro alcam ufak ufak onu böyle sıkıştırmak iyi oluyo
KV gidince kendini kaybediyor paralar harcıyo
Dün kıydım vallahi bitane alacgıma iki tane aldım çocuklara herşey aldım
Benim komşu derdi ki
Sen almazsan yemezsen başkası yiyo derdi Gercekten de öyle
Çok doğru demiş. Yiyen bulunur :)

Çok teşekkürler. Silence a baktım güzelmiş ve bu yıl yenilenmiş tamamen, bütçenin az üstü gibi ama değerlendirilebilir yine de, kızların diğer dediklerini de yazdım bakalım seçeceğiz😊 5 gece için 7000 civarı ayırdım en fazla ama böyle 5 yıldızlı kendini kanıtlamış oteller 15000 den başlıyor😡
hepinize çook teşekkürler 😍😍😍
Aaa yenilediyse daha iyidir bence. Nereden öğrendin yenilediğini. Gerçekten gidip memnun kaldığım otellerden biriydi. Düşünebiliriz listeye ben de yazayım :) hem anıları tazeleriz 😅

Ay benim kız da böyle , en sevdiği kıymalı tarhana çorbası. Yemek yemediği zamanlarda bile getir içer yani. Ben de küçükken kışları her gün tarhana çorbası içerdim ve hiç hasta olmazdım. Komşular tarhana çocuğu derdi bana 😂 ne zaman tarhana içmeyi bıraktım grip olmaya başladım. Çok faydalı aman içsinler 😍
Benim kız ve yeğenlerim de çok sever. Yemek ne yapayım sorusunun cevabı tarhana çorbası oluyor. Anneannemin tarhana çorbası ama😅

İki gündür hapşuruk burnumda sızı boğaz batması. Koku almam da gidiyor yavaş yavaş. Ihlamur içtim. Kıza da içirdim. Zencefil limon kaynattım. Covit değilimdir diye düşünüyorum. Zaten benim soğuk algınlığında standart olan şeyler.
Ama buradaki herkes de eskisi gibi dikkat etmiyor. Marketten gelenler dezenfekte edilmiyor. Ama covit olan yok şükür. Eşim de bugün diyor covit olmuş olmayasınız. Ayy dedim şomağzını açma😅
Geçen evde geçirdiğimizin aynısı dedim.
Buranın havasına alışkın değil bünyemiz. Kızla bende başladı. Bugün yeğenimin de burnu akmaya başladı. Kardeşimin de aynı. Bizden onlara geçti.
oysa buradakiler akşam çocuklar kısa kollu şort bahçede ben kıza hırka giydiriyorum. Yine de onlarda bişey yok bizde var. Çünkü bünyeleri alışkın buranın havasına.

Valiz hazırladım. Kardeşim kıza koca çanta kıyafet verdi tabi sığmadı valize. Bir kısmını burada bıraktım. Temmuzda bir aksilik olmazsa gelirsek o zaman götürürüm. Bir valiz bir çanta var ne de çok şey getirmişim🙄😅 tabi kardeşimin vereceğini bilsem getirmezdim de ama hep böyle oluyor. Giydirmediğim ve giymediğin kaç kıyafet çıkıyor :)

ya bizimkine aldigimiz kacinci kablo sinir stres sahibi olmustuk .valla 4 bine aldik bizde kartin ekstresi bize bakiyor biz ona :confused:
Güle güle kullanın bacım
Telefonlar 3 seneden sonra patlıyor
Eylülde 5.senesi daha 2 ay önce 400 tl baydım format atıldı benim tele.
Klavye ben gidiyorm bisey istiyo musun diyo🤦🏻‍♀️
Yazarken senkronı tutturamıyor💆🏻‍♀️
Takılıyor ins bu seneyi cıkarırız😣

İki gündür hapşuruk burnumda sızı boğaz batması. Koku almam da gidiyor yavaş yavaş. Ihlamur içtim. Kıza da içirdim. Zencefil limon kaynattım. Covit değilimdir diye düşünüyorum. Zaten benim soğuk algınlığında standart olan şeyler.
Ama buradaki herkes de eskisi gibi dikkat etmiyor. Marketten gelenler dezenfekte edilmiyor. Ama covit olan yok şükür. Eşim de bugün diyor covit olmuş olmayasınız. Ayy dedim şomağzını açma😅
Geçen evde geçirdiğimizin aynısı dedim.
Buranın havasına alışkın değil bünyemiz. Kızla bende başladı. Bugün yeğenimin de burnu akmaya başladı. Kardeşimin de aynı. Bizden onlara geçti.
oysa buradakiler akşam çocuklar kısa kollu şort bahçede ben kıza hırka giydiriyorum. Yine de onlarda bişey yok bizde var. Çünkü bünyeleri alışkın buranın havasına.
Gecmis olsun cnm
Degildir ins ya kötüye yormayalım hemen.

Koci pazara ugramks bana 6 tane enginar almıs süpriz😍
4nü vakumlatmıs,2sini pisirirsin diye vakumlatmadım dedi .
Ay tazecik hemen 2sini soteliyorm soganla
Cilek
Karpuz
Kayısı
Erik almıs kıza
Domates/salatalık istemistim 2 ser kilo almıs
Alya benim salatalık domates canavarı 😄
Dün sokdan aldım yarım kg salatalık bugun bitti🙈
Ahh enginara sevinen bir sevgipitircigi❤️
Afiyet olsun kuzu

Bizde ilk defa dun domates tatti yarim domates yedi
Insallah alerji yapmaz diye diye gedirdim.
Isira isira yedi
Alerji yapmazsa vericem artik.

Biraz daha buyusunde bende soyup verim elime havuc, salatalik, elma falan.

Oglana soyar karisik verirdim tabakla hala cok sever.
Aburcuburdan iyi
Kuru meyve ve bu tarz seylere alistirmak lazim cocugu.

X