Küçük Düşün Büyük Olsun!

7 yıldır araba kullanırım, kendi aracımdan başka hiçbir aracın suruci koltuğuna oturmadim. Abimde, ablamda, babamda araç var onlara gidince biryere gideceksen onlar bırakır, al arabayı derler ben almam.
Kendimi daha rahat, daha güvenli hissederim kendi arabamda. O yüzden daha hiç araba bile kiralayıp binemedim bile

Çokkk haklısınız,Aynen böyle davranmak lazım

Kolay gele canım keşke önceden haber verip kararlaştırılsaymis

Ay demiştin geçenlerde de he geçmiş olsun emanetin canı burnunda demişler biz kayın pederden alıyoruz bir kardeşimin arabayı bile istemez esim sürmeyi

Doyumsuz oluyor canım benimde eşimde var ben bazen bişe almadan cikiyorum geçen oyuncakçı var AVM de beraber oraya gitmiştik girdik bişe istedi 200 üzeri bir fiyatta ama yarısı etmez biseydi tutturdu ben tek olsam vazgeçiyor babası var illa alalım dikkatini dağıttım bu sefer başka şey iki oyuncak aldı resmen birisinde kaziklamdik esim indirimde istemez içime oturdu resmen önceki gün yine gitti almış 3 parça şey valla bir oyuncak gitti sabahı görmedi daha götürmem diyo bir sürü vermiş yine etmiyor o para birde AVM içindeki dükkanlar pahalı diyolar adam bizden çıkardı parayı diyorum artık

Hiç sevmediğim insan tipi Ablan...
Bukadar cimri olunmaz ama ya...
Hiçbir şey demiyor musun,ben dayanamam yani biliyorum kendimi.
Yani benim ablaminda durumu çok yok 3 çocuk eşi çalışıyor bir valla bahçe yapıyor kendine göre ordan toplar getirir vişne ceviz ağacı var onlardan toplar getirir nebilim insanın içi cimriyse parası olsada vermiyor oglusa çikolata alır sevdiği şeyleri bilir

Saolasın cnm aminn hep birlikte ins
Nice mutlu,saglikli yillara
Kazasiz belasiz kullanmak nasip olsunn. Ne cok sey yapmissiniz almissiniz. Ben birine birsey almak istrdigimde olurmu,olmazmi begenirmi cok ikilemde kalip alamiorum ya. Bunu aşmam lazim. Biriinin evine giderken birsey almak isteyip belki vardir evlerinde, biz senin getrdiginemi kalacaz gibi dusunurlermi mesela acaba diye sacma sapan seyler dusunuyorum. tr_lelli sende cok aliyorsin mesela,bu dusuncemi nasil aşabilirim ya.
Cok pahali bazi oyuncaklar ya,cocuklr sonra doyumsuz oluyor,ne alsak begenmiyorlar.
Bende istiyorum herseyi olsun ama sonra heyecanla bekleyecek bir oyuncagi olmayacak, herseye sahip doyumshz olacak diye almiyorum..

Bilmyşyiorum alkollü ü değilmi
Emanet nasıl alıyo
Bide elin arabası o kadar hızlı kullanılır mı ya
İyi cesaret eşim diyordu ya nasıl güvenipte alıyo milletin arabasını kullanıyor ya kaza yapsa bide süratli sürüyor diyordu dediği çıktı

Evt ya bizimki daha bilmiyor biz alıyorz oyuncakları ,gecen markette büyük lolipop seker almıslar icinden oyun hamurları ve kalıpları cıktı.
Bide tabi seker ,sekeri de patlayan sekermis attık cöpe.
Oyun hamurları da ucuz hamur les gibi kokuyo
2 saatte kurudılar onları da attık.20 tl cöpe gitti
Aldırma dedim böyle seyler,benle gidince cilek alıp geliyorz

Aa neden öyle düsündünki,bence demez kimse öyle ya.
Benim 1-2 sevdiğim pastane var onların meshur ürünlerinden alırım genelde.
Koci yazsa dondurma,karpuz alır.
Bence eli bos gitmektense bi karpuz kavun alınıp gönül alınabilir

Birine bisey götürmenin dısında ben misafir geldiğinde yemek hazırlama olayına da önem veriyorm kızlar.
Annemin evi dahi olsa kalkıp yapamıyorm.
Acıkcası bzii doyuran kardesimmis bayramda bunu gördük
Kardesim sürekli biseyler cıkarır evine git,annemdeysek de öyle sürekli cıkarır ,genelde o getirir atıstırmalık flaan poset poset
Bayramda onlar sabah kahvaltıdan sonra evlerine gittiler,biz aksam üzerine kadar oturduk.
Anam annem acsan kalk yap biseyler diyo ama yapmam yani ben bilir.
Cocuga corba faln ısıttım onu doyurdum da biz ac geldik eve
Yolda tavuk ekmek aldı koci girer girmez yedik.
Annemin o huyu vardır,kalkın yapın der ama kendi haZırlamaz
Valla cocuga paso yesil elma soyup yedirdim o gün
Bana garip gelio bu huyu,kimsenin evinde bisey yemez.
Kendi de kalkın yapın der.
Degisik

Esim uzanıyor 1 saatir oglusu Yıkadım tırnak kestim bir makine çamaşır açtım yine softa bezi fln vardı bulasik yikamisti boşalttım bı kahve yaptım iciyirum şimdi hasta olmuşum karnimda ağrıyor sıcak basıyor arada birde bu hafta namaz yok cam silip perde yikiycam içeri odanın

Allah razı olsun daha güzelleri sizin olsun.
Ben genel olarak alırken değişim fişi de alıyorum,isterse gider değiştirir.
Ama genelde Zevkiliymidir... Aldıklarım beğenilir.Kumaşını iyi seçerim,kendi çocuğumA veya kendim kullamamayacağım hiçbirşeyi kimseye layık görmem.
Bide sevindirmeyi Seviyorum, onlar mutlu olunca içimi huzur kaplıyor
Bunun için çok zengin olmaya gerek yok, hesabımda 14 tl var,480 TL kartım gelmiş.
Eşimde biraz var ordan aktarıp öderim.
Ayın 7 sinde rapor param yatacak,çok şükür darda kalmayız.5nde de eşimin maaşı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…