Küçük Düşün Büyük Olsun!

Anneme döndüm. Küçük kardeşim bana yan çizdi🙄 yarın tatil diye sevgilisi ile gezecekmiş. Eee dedim bugün geç geleceksin yarın onunla görüşeceksin. O zaman niye gitme ablamda kal dedin, ayrı odalarda uyumak içinmi dedim😂 dün doğum gününü kardeşimim evinde sürpriz yaptı, bugün onun ailesinin evinde doğum günü kutladılar. Yarın da gezecek. Ooo dedim ilerde evlenince anamın evi ablamı göreyim diye ağlanırsın dedim. Perşembe gezelim dedi bakarız dedim. Keyfim gelirse gezerim😅

Bende gittim geldim pertingenim resmen🤣🤣
Yoruldum felaket derecede
400 tl gömdüm
Gratiste indirim var %50giden olursa ay sonuna kadarmış eşimle kendime parfüm aldım
🤪Ben bidaha biyere çıkmayım
Omo
Pril
Çay iki pk
Sıvıyağ iki teneke
Un
Salça
Kaşat
Peynir beyaz
Çaya bisküvi iki pk
Sıvı sabun 4 lt
Islak mendil
Rulo kağıt
Şehriye tel
Arpa şehriye
402 tlcik
Bereketli olsun canım baya şeyi almissin

Eklentiler

• Screenshot_2021-05-18-20-56-28-095_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2021-05-18-20-56-28-095_trendyol.com.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 76
  • Screenshot_2021-05-18-20-56-32-308_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2021-05-18-20-56-32-308_trendyol.com.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 82
yedirenk79 yedirenk79 ela benden suslu arkadaslar.kesin bilgi yayalim :rolleyes:
Sorma ya taktırdı ne varsa. Bir sırt çantası toka bilezik taç saç bandı getirdim. Bebekken hiç taktırmayan kız başıma kokoş oldu çıktı. Sırf küpe sevdasına ağlamadı kulağını deldirirken.
Bir de aynanın karşısına geçip ‘ayna ayna söyle bana benden güzeli varmı bu dünyada,yooooktuur kraliçeeeem deyişi var’ Kopuyorum😅

Slm bacımlar
Kız 15.00 de uyudu 17.00 i geciyodu kaldırdım
O arada 3 mak.camasır yıkdm
Toz alıp yogurt corbası yaptm
Bide az güllcac yaptm kendime☺️
Aksama masumlar var kahve yanına.
Kız uyandı corba icirdim
Aksm icin biftek yapcam ona
Kendime de az bamya var semizotu yogurtlarım yeter.
Alya da yeni yeni huylar💆🏻‍♀️
Su iciyor bardagı atıyor
Dün erik yedi kaseyi fırlattı attı kırıldı😓
Napcm bilmiyorm😥
Ben ikeadan plastik tabak falan almıştım. Hala bardağı da mümkün olmadıkça cam bardak kullanmıyorum. Tehlikeli geliyor bana.

Ahahahh
Demiştim ya uzun zamandır okuyorum diye
Bence senin eşinin ailesi iyi
Eşin biraz tutumlu o kadar
Bi yerde okumuştum
Cimri eşi yola getirmek için
Mesela eşinin yapmadığı şeyleri yaptı gibi anlatacaksın onun yanında veya başkalarının yanında
Mesela eşiniz x diyelim
Valla x evin marketini o yapıyor hiçbişey bizden asla esirgemez
İstediğim şeyleri elinden geldiğince yapar
Veya eşinize
Direk biliyorum hayatım elimde olsa yaparsın sen falan falan diyerek onların içine işliyormuş bu tar söylemler
Şöyle örnek versem örneğin siz fazla börek çörek yapmıyorsunuz
Eşiniz veya başkaları sizin hakkınızda Baby çok güzel börek çörek yapıyor biz oraya gidince çayın yanı hiç boş kalmaz falan dediğinde siz buna daha fazla motive oluyorsunuz
Ve daha çok yapmaya özem gösteriyorsunuz gibi gibi
:))
Valla hakikaten benim anladığım dil bu, bilmiyorum aslan burcu olduğum içinmi iyi yapıyorsun diye övüldüğüm an herşeyin en iyisini yapmaya motive olurum. Ama eleştirilip kötü yapıyorsun denildiğinde hiç yapmam daha iyi. Ne uğraşacağım der keser atarım :) öyle bir yoruma çaba sarfetmeye ne gerek varki

Aynen katiliyorum sana bence de bu degil evlilik, ben boyle hayal etmemistim yada.
Bekarlik sultanlikmis 😂

Cocuk konusundada 2.cocuktan sonra sabrim cok azaldi, buyugum 2.yas sendromu felan cok zorladi, zorlamayada devam ediyor.
Coluk cocuk olmadan,kimseye bagli olmadan,sorumluluk almadan yasamak isterdim heralde tekrar gelsem..
Bekarlık güzel. Çocuklu bekarlık seçeneği varmı 🙄 Ama zor. En basiti çocuklar babalarına aşık.Ve olmadığında hep bir eksiklik oluyor ömür boyu.
çocuğumla olan hayatım vazgeçilmezim. İnşallah hep bunu dememi nasip eder rabbim.

Gunaydinlar, biz yollardayiz..
Yollar kalabalik, herkes ist.dan kaciyor valla.
Bizde 2 bebe ile yavas yavas gidiyoruz, suanlik sakiniz 😃
Babam heyecanla bizi bekliyor, daha kucuk bebegimi ilk defa gorecek 4aylik oldu ner3deyse..
Hayırlı yolculuklar canım. Sağlıkla gidin dönün inşallah.

Ben ikeadan plastik tabak falan almıştım. Hala bardağı da mümkün olmadıkça cam bardak kullanmıyorum. Tehlikeli geliyor bana.
Plastiklerini oyuncak sepetinden topluyoruz🤦🏻‍♀️
Bende de varda.
Okadr para verip aldıgım suluklardan da icmiyor🤦🏻‍♀️
Ac diyo bana sulugu pipetini cıkarttırıyo cünkü genc kız kendisi🤦🏻‍♀️Sulukdan niye icsin🙆🏻‍♀️

Günaydınlarr
7 de uyandık anne yat yat diyo kolumun altına giriyo bebem ya :KK61:
Yattık öylece yarım saat kadar sonra yumurta yumurta dedi kalktık yumurta yaptık yedi:)
Sonra koci banicka almaya gidiyorz hadi dedi 8 i gece cıktık evden:)
Ev ahalisi cılgın sabah sabah banıcka icin düstük yollara,espresso aldı yolda kahvemi arabada ictim:KK70:
İse bıraktılar beni.
Suan kvdemin sokakta bisiklete biniyor cocuum:KK70:
Aksama yemeğimiz yok sasırdık mı hayırrr:)
Avans yatabilrmis bugun/yarın
Yatarsa 0,5 gr alcm hesaptan.
Ay sonu alamam herhlade daha.
Ödeme cok:KK43:

X