Küçük Düşün Büyük Olsun!

Gunaydinlarr, bugun uzun bir aradan sonra 9a kadar uyumusuz. Tabi gece ben en az 3 kere uyandim. Birinde oglum uyandi yanima gel dedi,2 defada bebek emzirdim. Ama yetti 9a kadar uyumak. Kahvalti yaptik simdi cay iciyorum. Sonra maraton baslar, makinede cocukla4in camasirlari var bjtsin onlar asilacak. Mutfak toplancak,oglene corba yapmam lazim markete gitmem lazim.. Aksama ne pisiririz bakalim dusunmedim daha.

Bizdede eve gelen ac gonderilmez. Kisa oturuyorsa kahve yanina ne varsa evde kek cikolata. Birazdaha izun oturucaksa cay,yanina gene birseyler.yemek saatindeysek zaten yemek vrilir. Evde birsey yoksa en kotu ver siparis lahmacun,yada cay yanina borek.
Insanlar cok dusuncesiz. Bayramda hele borek,sarma,tatli olurdu kesin evde. Gelene bunlari koysan karin doyar zaten.

Benimde canim bol cikolatali islak kek cekiyor amaa zayiflamam lazim yapasim yok.
Sekeri birakali cok oldu ama cayi bos icemiyorum simdjde.yanina birsey araniyorum illa..

Bencede öyle şeye takılan pek erkek yoktur heralde esimin hiç aklına gelmez misal he özellikle oturmasada niye oturmadı gibi şeylerde söylemez takılmaz öyle seylere

Aynen bizdede zorla yemek yedirilir nerdeyse hele teyzem var niye tok gekdiniz diye kızar tok gelene tatlı sarma çay kahve yapar illa oda diyor özledim misafir agirmayi

Hayirli olsun , sağlıklı günlerde kullanın kazasiz belasiz

Olsun hayırlı olsun
Bizde arıyoruz ama doğru düzgün araba yok bayramdan sonra bakcaz bizde
Bilezikler den 2000 kar ettik kısa zamanda benimkine kalsa
Altın düşecekti fırladı resmen

Olsun hayırlı olsun
Bizde arıyoruz ama doğru düzgün araba yok bayramdan sonra bakcaz bizde
Bilezikler den 2000 kar ettik kısa zamanda benimkine kalsa
Altın düşecekti fırladı resmen
teşekkür ederim
bizimki 0 karsız bozdurttu altını.hiç karım yok
Ama sağlık olsun.
Daha güzel leri sizin olsun

Günaydınlr
9 da uyandık as bayrakları as as
Kahvaltı ettik markete cıktık
Bim 40 tl;cöp poseti,sirke,ped,camasır suyu,yumurta.
Koci pazara gitti 50 tl verdim karpuz aldırdm
O da 100 tl harcamıs
Sen vermesen ben 50 tl vermezdim karpuza diyo ya
Bide kızın bayram harclıgının pesinde
Akiki kescekmis eehh ne akikmis arkadas
300 tl parası var cocugun onunla mı kescen dedim
Bayılazam

Benim koca da doğduğunda babasının verdiği iki akiki parasını harcadı şimdi kara kara düşünüyor nasıl keseceğim diye oğlan 2 yaşına girdi daha kesemedi

Tünaydın kızlar
Oğlum 2 gecedir korkarak uyanıyor geceleri tekrar uykuya dalmakta zorlanıyor
Çok sıkıcı bayram kimseye gitmedik kimseyi görmedik
Balkonlarda geçiriyoruz ancak
Dün oğluma havuzuna su koydum oynadı eğlendi buğun de koyarım eğlenir
Bizim de bayram böyle geçiyor
Oğlan uyuttum kalkmış yanıma gelmiş uyursa yemek yapmayı düşünüyorum tam yapıyordum herşey kaldı tezgahta
Patlıcan güveç
Bulgur pilavı yapacağım

Bizde de bayram da eve gelen aç bırakılmaz
Sarma kurabiye börek tatlı mutlaka yapılır bayramdan önce 2 güne kadar temizlik biter ikramlık hazırlanır
Kaynanamda hiç görmedim şeker bile almazlar evlere gelen giden yok zaten kendi aralarında dururlar ben çok yadırgamıştım ilk başlarda bu eve bayram gelmiyor mu diye sonradan alıştım bunlar da böyle diye
Ah annemin yanında olsa idim neler hazırlardı
Bende yapamadım sarma baklava vs ama
Hazır da baklavam var kurabiyem var gelen olur diye

Benim koca da doğduğunda babasının verdiği iki akiki parasını harcadı şimdi kara kara düşünüyor nasıl keseceğim diye oğlan 2 yaşına girdi daha kesemedi
Kız babası verdi
Üzerine ben dogum paramdan verdim yok yani harcadı
Deve mi kescen ne kescen yani
Akik dedikce deliriyorm Allah affetsin
Bizim de agustosta 2 olcak cocuk gelin olmadan kesse bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…