Küçük Düşün Büyük Olsun!

Bugün birikime 3 Gr altın, 20 USD, 350 TL lik hisse senedi aldım. Çocukların parasından da 150 TL lik gümüş, 150 de altın aldık.

Geçen hafta da 90 TL atmıştım zulaya
Bereketli olsun canım iyi yapmışsın ben elden alıyorum bayram sonrası alırım bende

Sarma sarıp pişirdim sulu koftem pisti namaz kıldım az oturdum halsizim bugun Mantıyı ısıtıp yogurtlarim oglus acikmisti ona yedirdim biraz markete çıktım oglusla çayır var oraya indirdim biraz hem a 101 girdik Jacobs indirimliydi 100 gram ondan pide ekmek oglusa süt baharatlı Çubuk biber salçası iki limon 39 verdim

İyi geceler kızlar,
Çok okuyup yazamadım. Yarım yamalak okudum yazdım.
evde yalnız olduğum gibi olmuyor.
Bahçede nargile keyfi, mangal keyfi hava da soğuk aslında. Ama en son evde kapıyı açıp nargile yaktılar eşimle kardrşimin eşi.
Dün gece de sanırım üşüdüm buranın havasında, bir karnıma kramp girdi. Kardeşim saçımı boyamıştı, o arada oldu boyalı saçla yattım yüzüstü. Annem sağolsun bitki çayı yaptı ağrı kesici verdi ovdu karnımı sıcak su torbası koydu. Kadın tam uyuyacaktı kalktı ilgilendi. Ne diyim yine de anne gibisi yok ya.
Bir daha buraya gelirken kesin kışlık kıyafet de getiririm :))
Bugün de iftara ela balık istedi yaptı annem. Kadının yükü çok ya. Kardeşim çalışıyor onlar da annemlerde yemek yiyor. Tabi kardeşim gelmeyelim dese de yine annem gelin diyor. Bugün dedi evde yapsrız gelin dedi. Neyse sonra kardeşim giderken yeğenim illa burada kalayım dedi. Sonra da Ela başladı onlarla gidelim diye ağla ağla zor uyuttum. Bakalım eve dönerken nasıl olacak. Bu defa kesin ağlar gibi geliyor.

Ben bu zamana kadar hiç ağzımdan çıkmamıştı o laf beklemiyordu da
Gidemeyeceğim düşündü hep
Gitmezdim anneme filan kızınca
Annemde iftara çağırınca sen git been artık burda kalacam deyince
O gün gelirken camlara bakıyo gelmiş i diye
Korktu
Az önce arıyo istediğin bişey varmı alıyı
Hatta demin noldu
Patronu demiş ihtiyacı olan biri varsa
Para yollucam demiş
Bu benim akıllı demişki iste benim yardım için kişiyi söylemiş
Dedim Allahım sopası yok aynı şey dedim böyle dönersin
Oh olmuş içimin yağları eridi :))

İyi geceler kızlar,
Çok okuyup yazamadım. Yarım yamalak okudum yazdım.
evde yalnız olduğum gibi olmuyor.
Bahçede nargile keyfi, mangal keyfi hava da soğuk aslında. Ama en son evde kapıyı açıp nargile yaktılar eşimle kardrşimin eşi.
Dün gece de sanırım üşüdüm buranın havasında, bir karnıma kramp girdi. Kardeşim saçımı boyamıştı, o arada oldu boyalı saçla yattım yüzüstü. Annem sağolsun bitki çayı yaptı ağrı kesici verdi ovdu karnımı sıcak su torbası koydu. Kadın tam uyuyacaktı kalktı ilgilendi. Ne diyim yine de anne gibisi yok ya.
Bir daha buraya gelirken kesin kışlık kıyafet de getiririm :))
Bugün de iftara ela balık istedi yaptı annem. Kadının yükü çok ya. Kardeşim çalışıyor onlar da annemlerde yemek yiyor. Tabi kardeşim gelmeyelim dese de yine annem gelin diyor. Bugün dedi evde yapsrız gelin dedi. Neyse sonra kardeşim giderken yeğenim illa burada kalayım dedi. Sonra da Ela başladı onlarla gidelim diye ağla ağla zor uyuttum. Bakalım eve dönerken nasıl olacak. Bu defa kesin ağlar gibi geliyor.
Alisiyorlar canım benim oğlumda paylaşmıyor oyuncağını bazen ama peslerinden gidelim diyor gelsinler diyor gidelim yasak bitince anne diyor

Günaydınnn hanımlar
Öyle böyle yedik ramazanı ya😓
Seneye ins daha kalabalık sofralarda bulusuruz.
Bugun kargo günümdü ,kargolarım geldi.
Trendyoldan a.fıstıgı tozu almıstım o geldi,ay nasıl tazeymis.Paketi actm kokusuna bakmak icin,Alya sen hemen daldır eli🤦🏻‍♀️😂
Zor cıkardık paketten elini bide yalıyo ya ölcem😆
Koci dondurma almıs ona ,annemlere giderken bi yer var elde yapıyolar,süt kokuyo resmn oyle güzel.
Üstüne yine antep tozu attılar yediler😅
Tatlıya kalmıcak bitircekler fıstıgı🙆🏻‍♀️😆
Onur market galiba cocukla alıyomus ya benimde gitmem lazım bugun.
Bulasık eldiveni falan lazım acil.
Denicez sansımızı zaten arkada hemen.
Olmadı döner geliriz hava alırız .

Günaydınnn hanımlar
Öyle böyle yedik ramazanı ya😓
Seneye ins daha kalabalık sofralarda bulusuruz.
Bugun kargo günümdü ,kargolarım geldi.
Trendyoldan a.fıstıgı tozu almıstım o geldi,ay nasıl tazeymis.Paketi actm kokusuna bakmak icin,Alya sen hemen daldır eli🤦🏻‍♀️😂
Zor cıkardık paketten elini bide yalıyo ya ölcem😆
Koci dondurma almıs ona ,annemlere giderken bi yer var elde yapıyolar,süt kokuyo resmn oyle güzel.
Üstüne yine antep tozu attılar yediler😅
Tatlıya kalmıcak bitircekler fıstıgı🙆🏻‍♀️😆
Onur market galiba cocukla alıyomus ya benimde gitmem lazım bugun.
Bulasık eldiveni falan lazım acil.
Denicez sansımızı zaten arkada hemen.
Olmadı döner geliriz hava alırız .
Bizim sitedeki onur market çocuğa birşey demiyor fakat sitenin dışındakileri bilmiyorum. İnşallah alıyordur. İşini halletmiş olursun.

Bugün ben de güllaç yapayım dedim annemlere. Kardeşime dedim gelirken güllaç yaprsğı alırmısın kardeşim bimde çalışıyor. Artık yok bulamazsın dedi. Sonra sanalmigrosa baktım orada da yokmuş. Ne güllaçmış ya. Ramazan bitince bittiğini bilmiyordum.
Bugün Adana karpuzu gelmiş bime kapmış koca karpuzu getirmiş. Kilosu 5 civarıymış. Tadı süperdi. Haberiniz olsun kızlar.

Günaydın kızlar
Benim gibi uykuyu seven kadının erkenci kuş cocuğu oldu sanırım🤦
Hanımefendi uyursa montları yıkayıp kaldırcam kaç zamandır aklımda elim varmadı
Dünden çamaşırlar var toplanacak annem duymasın😊 hatta Arya hanım uslu bir çocuk olursa annesi belki ütü bile yapabilir😊

X