Küçük Düşün Büyük Olsun!

Masallah esin çok iyi düşünmüş canım faizler yüksek elinin altindayki ile daha iyi olur keske benim de esde olsa hiç biriktirme huyu yokk
Benim esim hep icerde birakir bilirim o huyunu ama kirayo biriktirecegini dusunmemistim
Cunku giderimiz cogaldi malum.
Ama onun sigara harici harcamasi yok
Üstüne basina almaz pek bizsiz yemez disarda falan.

Bende kvdeyle mesafeliydim
Ama hic is yaptırmadı bana Allah var
8 senelik evliyim kırk yılda bi yemege giderdik zaten,masayı hazırlamaya yardım ederdim en fazlaGelin gibi gelin
8 senede girip bi bulasıgını yıkamıslıgım yok

Anneler günümüz kutlu olsin bacimlar.

Kizi uyuttuk 11 de dedik hadi eve bakalim oglanada dedik kizi kolla.

Yuruyerek gittik anahtari oraya saklamislar ustalar, muteaahit dedi yerini girdik.
Evet kutu gibi kucuk ama sevdim
Sevimli, isik aliyo ferah.
Az esya dosersem ferah bir ev olur.
Uniteyi falan goturmicem zaten.
Y. Odasinda kiris var orayi sevmedim esimde dediki ztn bizim Dolap iyi bisi diil (surgusu bozuldu) oraya ozel dolap yaptiririz dedi.
Salon avizem uymuyor oraya avize alicam.
Koltuklari gri alicam ona uygun hali ve tv sehpasi alincak.
Anlicaniz bolca harcamali bir yaz olcek.

Banyonun kabini konustuk (resim atmistik) bi kendinden boyali profiller varnia bi de distan boyalı onlarin fiyatini soylicek bize.
Bir de camasir mak ve lavabo yanyana siyah tezgah Yaptircaz ustune
Ust modul dolapda ayna olacak disi
Onlari soyledik.

Esya azaltmam lazim.
Asma tavan fiyati alicam salon icin
Cok bisi tutmazsa o yapilcak.

Tüm annelerimizin ve topiğin taze, tecrübeli,hamarat ve bir o kadar da güzel hanımların anneler günü kutlu olsun. Kızlarımı uyku tutmamış bu gün biz kalkınca onlarda uyandı ve ikiside iki yanağıma yapıştı günümü kutladılar, evin beyi de muhtemelen onlar kutlayınca aklına geldi ve kutladı kızlar hediye almışlar ama kargoda oldugunu söylediler ama ne aldıklarını söylemediler sürpriz. Eşime dedim sen ne aldın tabi ki almamış zaten dışarıya karşı hep bize düşkün böyle düşünceli vefalı halleri vardır. O zaman alıyosun dedim açtım bilgisayarı acımak hiç yok bu yüzüğü begenmiştim dedim ve aldı. Zorla da güzellik olacagını anlasın artık.

Ohh iyi yapmıssın abla
Seninde anneler günün kutlu olsın

babyloading87 cicegini sevsinler
tr_lelli alyakusun pastasini merak ediyorum lelli.ben safi pasta spatulasini sen o gun yazinca ogrendim .bakin ne cahiller var aranizda
2. Ciceğim de geldi ayıptır söylemesi
Kardesim göndermis saolsın.
Hediye yok biz de ciceklerle avunuyırz napak

Bana da kendi evinde pek iş yaptırmaz. Genelde hep bizdeyizdir. Bizdeyken hicbirsey el sürmez. Onlara gittigimizde de işten gitmiş oluyordum genelde. Zaten çocuklar da olunca çocuklarla ilgilenirken bulaşık yıkamaya fırsat kalmıyor. O da bırakın ben hallederim isim gücüm yok zaman gecsin der.

Sade kaldi pastacik gözler yasli
Gayet güzeldi Pastan, abartısız,amacına uygundu. Ama pasta yerine Alya yi yemeyi tercih ederdim şahsen
En güzelini yapmışsın. Güle güle kullan yüzüğünü

Oh sefan olsun canım benimkinden yeni kopardım hasligi d günüm diye verdi aldığı şeyi beğenmeyip değişirim diye birde bileklik aldı bu yılki özel günlere sayıyorum ddim saolsun isteyince veriyor

Geç uyandık oglus kutladı ona gözleme yaptım mutfak topladım bulaşık topladım kadayıf li muhallebi yaptım kıyma çıkardım akşama mantı acicam yoğurtlu birde çorba yeter yanına bişe yenmiyor zaten namaz kıldım oturdum az oğlan bırakmıyor ekmek kalmamış fırına goturcem ddi babası çıksın az cocuk

VALLA NR İYİMİŞ EVİNDEDE YER OTURUR KÖŞEYE
BENDE DE OTURURR KÖŞEYE YEMEKTE Yapma evinde bile keşke öyle olsa
Annemde kendi yapar eder hep
Benimki peşimde dolanıyor özür diliyor yok dedim

Bize gel kalbur baastı
Patlıcan kuşbaşı domates biber jızarttım fırında üzerine de domates dizdim
Bulgur pilav cacık yeşil mercimek çorbası
Çiğköfte yogurcak beyfendi

Hazırda dondurucuda köfte kalmadı sabah kıyma çıkardım onu yogurdum bu akşam için isteyene kızartıcam kalanını da ayrı ayrı paketler dondurucuya koyucam. Taze bakla pişirdim dereotlu, az az yemekler var hepsi bitsin yarın başka yemek yaparım küçük hanım sade makarna ve biberli lor kavurdum. Mutfak topladım bulaşık yıkadım birşeyler yaptıkça çıkan bulaşığı yıkamama rağmen şöyle bir toplanmıyor mutfak. Çamaşır yıkandı astım. Biraz ütü var ama bugün kalsın yarın ev temizlenecek sonra yaparım ütüyü dün kedi dili bisküviden yalancı prefitrol yaptım kuplara koydum bugün yeriz. Dün kızlarla pazara gittik ama nasıl kalabalık hemen çıktık carrefoura gittik karpuz, çilek. biber, domates, salatalık,soğan,peynir,muz, dolma biber aldık eşim ödedi nekadar tuttu bilmiyorum yolda manavda kızlar şeftali gördü aldık 8 tane küçüçük şeftaliye ne kadar ödedik bilmiyorum manav, eşime hamile kadınlar için getiriyoruz ağbi dedi eve geldik hemen şeftaliyi soyalım anne dedi kızlar tamam dedim siyah paketin içindeydi altında ki 4 tane inanın nasıl ham 1 ay dolapta dursa rengi değişmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…