Küçük Düşün Büyük Olsun!

Evde niye laf ediyor benim eltimlerde kapalı biri çarşaflı mesala ilk zamanlar söylüyorlardı sende kapansan Fln diye esim de istersen kapan esim kapanıp açılsam laf eder ki bende istemem istiyorum yalan yok kapanmak rabbim içime istek versin diye dua ediyorum bide esim ev içinde kendi diyor sıcak giysene şortunu fln diye

Geliyorlar herhalde ondan bacım benimkine
Gören neyi olur

AYNEN gördüğünü uyguluyor cocuklar
Ay o kadını bende sevemedim cok övüyorlar
Yani herkesin kendi tercihi ama cocıkları tesvik adı altında zorluyor aile bence.
Etkinlikleri sadece dinle ilgili cocıklara.
Tabiki dinini yasasın bilsin cocıklar ama sanki cocukluklarını yasayamıyorlar gibi bilemedim.

Bana da öyle geliyor baby kocası baya tuhaf geldi herşey göründüğü gibi değil aslında

Alya uyurkeb yanına uzandım 15,00 gibi kalktık.
Ani kararla pilav yerine dolma yaptım fırında.
2 mak.camasır yıkadım
Kzıı balkona cıkardım bezelye yedirdim orda.
Ay cok duygusalım bugun alya beni aglattı
Alya malum emmedi 13 ay (ilk aylar haric )sagdım süt verdim.
1 yasından sonrasütüm bitti zaten.Son yuduma kadr verdim
Ardiyede süt pompasını bulmus getirdi bana sütt anne süt dedi
Yani hatırlıyor demek süt verdiğimi ona
Koci de vardı birbirimize baktık kaldık
Al sana anneler günü hediyesi dedi cocuum
Satısa sunlar koyulcak ama satıslar da hic yok bende buara
Sabah biri teklif yolladı almadı daha

Eklentiler

• 756D042F-6FB6-4E12-8465-2AE9C4A81A53.jpeg
    151 KB · Görüntüleme: 123
BEnim evde pirems georgenin tulumdsn cıktı kız
Ay kücülmüste yazık olmus
Markayı bilmediğimden google da aratıımda karsıma cıktı
Döverler beni tutumlu da suna 750 tele yazsm
Torunuma flan mı saklasam napsam

Eklentiler

• F4F7AA0D-C8FA-489F-9ACC-FF4C7DED3042.jpeg
    166,1 KB · Görüntüleme: 118
  • A0D0C69E-B5E4-4C00-98F4-CF7C80D563B1.png
    465,7 KB · Görüntüleme: 114
  • EFBEE6D1-4814-4A05-91AC-5605CBC00111.jpeg
    713,8 KB · Görüntüleme: 113
Kız resmen miras olmuş bende sende gördüm bu markayı bilmiyorum

Bugün kargoya çıktım iki kargom vardı 3 gündür bekliyodu gittim yurtiçi var 15 dakka uzagimfa yardımlar başlamış pttde acaip kuyruklar var giremedim yurtiçi ne verdim tatlı istedi esim az az baklava biraz sütlü Nuriye 30 TL gitti hal gibi bı yer var salatalık domates yarımşar kg bakla bide sivri biber uygundu 9 verddim oraya köfteci Yusuf'a girdim akşam için et köfte bide buzluğa yarım kg dan fazla kavurmalik aldım 150 verdim orayada a101 e girdim kalabalıktı çıktım bugün sonmu artık herkes kap kacak bakiyodu bulaşık tableti alcaktim ordanda kaldı yarın hallederim

Tam da benim söylemek istediğim hislerime tercüman olmuşsun. Biz adamları elimizden geldiğince salon erkeği yapalım sonra onlar bizi beğenmesin. citl bende senin yaptıklarının aynısını yaptım tabiri caizse yemedim yedirdim, giymedim giydirdim çocuklarıma aldım gözleri kalmasın diye eşime takım elbise alırken çift çift aldım hep ama bir kavgamızda istersen boşanırız evden gidebilirsin dedi bana ben zaten tansiyon hastasıyım bu cümleleri hazmedemedim o gece burnumda ki damar çatladı nasıl kan akıyor lavaboya gidesiye kadar iki avucum kan doldu. çocuklar bagıra bagıra aglıyor tamam kızlar dedim hemen hastaneye gidiyoruz ve benim kızlarda büyük babalarını affetmiyorlar. Ama inan iki kızımında elleri de üzerimde ben onlara onlar bana hiç kıyamıyorlar. Eşime de söyledim tüm kazandıklarımızı benim üzerime yap araba da dahil dedim ben seni hemen boşayacağım dedim. Eger çamurlaşcaksan da babama herşeyi anlatacagım dedim. Babamdan ödü kopuyor çünkü adamın dövmesine gerek yok sözüyle ruhunu teslim ettirir. Şimdi yaptıklarından utanıyor, ama ben asla taviz vermiyorum kızlarım ne karar verirsen anne biz senin yanındayız diyor. Emekliliğim var yaşımı bekliyorum kesinlikle ona taviz vermiyorum. Ben de ona dedim seni ben adam ettim saygın var, çocukların çalışkan ve Türkiyenin güzide okullarında üniversitelerinde okuyor beni de anlatmama gerek yok hanımlığım tescilli eşimin sülalesi Allah var beni ve çocuklarımı çok över-sever ben dünde hanımdım, bugünde hanımım, yarında hanım olarak kalacagım dedim. Sen nasıl istiyorsan öyle olsun dedi tabi babamın korkusuna söylüyor bunları.
citl en iyisini sen bilirsin arkadaşım ama dik durmanda çok güzel duruş.Kızlar kusura bakmayın benim kırmızı çizgilerim bu konular ben de babam gibi kızlarımın arkasında dimdik duracagım inşallah.

markayi bilmeyenlere arti bir .ben lcw waikiki fan clup

Kızlarının arkasında dağ gibi duran babalara saygım hep sonsuz ne güzel adam onlar allah ömrünü uzun etsin babanızın ..

Eşim beni babanı cagiricam seni gelip alsın falan diye tehdit etse o an ben ararım babamı gel bu adamı boşuyorum diye. Sonra da adamı evden dışarı çıkartır kapı kilidini değiştirir birde mahkemeden uzaklaştırma kararı alıp adami sokağa atarım.
Gaz vermek gibi olmasın, sakın yanlış anlamayın ama onlara muhtaç her dediklerine he demeyecegimizi bilmeleri lazım.
Benim eşim hiç öyle adam değildir. Kavga etsek ev de senin çocuklarda sende kalır ben ceketimi alır giderim der. Ama zaman geldiğinde aynı adam olarak kalır mı onu kestiremiyorum tabi.
İçinde Allah korkusu olan zaten karısına, çocuklarının anasına kapıyı göstermez.
Ki bunu yapan seni dini konularda eleştirip bu yüzden bosanalim diyen sözde muhafazakar ..

Selam kızlar iyi akşamlar.
bugün de valiz hazırladım. Çamaşır katla kaldır evi toparla yemek yap. Gün bitti. Kızla supangle yaptık. Sonra yemek işine giriştim. Ona sulu köfte yaptım. Bize de çorba niyetine olur dedim. Pazı kavurdum. Dolma yaptım fırında. Yoğurt da vardı zaten.
yarına da yemeğim var.

Bence de aynı fikirdeyim. Ne kadar güçsüz görürlerse o kadar ezmeye çalışırlar. İşte bundan dolayı hep diyorum kadının bir güvencesi olmalı.
Allah korkusu sadece saçını kapatmak da değildir bence de. Ben burda sinir oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…