Küçük Düşün Büyük Olsun!

İnş yasak olur temennim kızına gitti kv

Bide yemekleri yaptım söylemiyorlar sinir oldum artık canı ne zaman isterse bide bayrama kadar kalırsa gelde sıyırma bacım
İki gün kalır gelir durmaz yani sanmıyorum
Eşimde dedim madem gelmeyevekler yemek çok yapmazdım dedim ertesi gün yine yeriz diyo yapsam yemek yapmamış olurum tartısırıs dedim sustu
Valla enteresanlar

İyiaksmalar bacımlar
Kızlarla sözlestik gündüz,facetime görüselim bari diye.
Kzıı uyuttım 21.00 da baglandım
Kızlarınkiler uyumamıs tabi
Biri anasınun kucagında,öteki emme derdine biri tablet derdinde
Ben sonlara dogru Alya uyandı onu sallarken
Ama 1 saat konustuk iyi geldi.
Garanti iadeler konusunda delirtiyo beni.
Alissden iadem var,görüyorm bekleyen iade diye bekletiyor.
Ayın 13nde iptal etmisim.Hadı cmrtsi pazar gecmedi,bugun gec yani!
Bekliyor iade

İyi geceler kızlar,
Ancak gelebildim.iftara kahvaltılık hazırladım. Ek şeyler illa yapıyorum ben kahvaltıya. Öncesinde de yarına hazır olsun diye sulu köfte yaptım iki çeşit :)) kız kahvaltı yemedi sulu köfte yedi. İki çeşit yemekmi o ne yemiyor bir kase yemeğini bile yemediki. Kıza herzamann iki çeşit yapmıyorum. Yapsam da yemiyor. Ama yarın süt söylemem lazım yoğurt seviyor kaç gündür yok evde.
Tek çeşitti ama severek yiyor bu yemeği o da güzel.
Neyse sonra eşim geldi. Mutfak setini getirmiş ona daldı biz iftar yaptık.
Tabi kız uyumuştu geri uyuması 12 yi buldu. Ben yatmıyorum diye eşim mırın kırım. Dedim dur bi kız yeni uyudu az oturayıp. Azmı diyor saat gece 2-3 lere kadar
Napim ama mutfağı topladım arkadaşı geldi dün gelecek olan arkadaş (Siteden) kedi malzemelerini almaya kahve ikram edelim dedi az oturdum, kızla kum boya yaptık Sonra filtre kahve vs kızı uyutmaya çalıştım 22:30 da uykum var dedi. 24:00 da uyudu.
Eşime dün teyzeleri iftar konusunu açtım. Gerek yok bu virüste dedi. Dikkatsizler dedi. Kardeşini de diyor dikkatsiz diye. Ben de dedim yargılama. Oldu bitti covit geçirdiler. Başımıza ne geleceğini bilemeyiz.
Bir de teyze sitemlenir yine niye çağırmadınız diye dedim. Valla uğraşamam zaten 3 gün yasak olacak hafta sonu. 3 gün çekemem dedi. Ne yapayım bilemedim.

Ayni bizzzz. Esim fasulye nohut yapinca yemekmi bu diyor arda yilda bir yaparim. Kiz zaten fasulye yemiyor. Nohutu ehh yiyor diyeyim. Haslayip verince yiyor. Enteresan. Sebze desen ben daha cok seviyirum. Öyle 3 kişiye üç ayrı çeşit yuvarlanıp gidiyoruz :)

Bendeki sıkıntı da o zaten. Ek ders de aldım sınava girmeden. Ama ehliyet alınca sınav yapılan yerde değil direk E-5 e çıkartıp eğitim veriyorlar. Ona cesaret edemedim. Zaten genel olarak araba paniğim var. Küçükken kaza geçirdim onun etkisimi bilmiyorum. Sen de kaza geçirdin ya belki ondan da olabilir korkun. Keşke kullanabilsem çok isterdim. Ehliyeti nasıl aldığıma bile şaşkınım. Her o direksiyona oturduğumda elim ayağım titriyordu. Bu korkuyu nasıl aşarım hiç bilmiyorum.

Ben de aldım dolapta bekliyor.,hergün koci güllaç soruyor. Güllaçsızlıktan ölmüş yahu.
yarın süt söyleyeceğim yaparım akşama.

Kız ciddi senle aynı şeyleri yapıyoruz ben de dün helva yaptım. Dondurmayla yedik. Cunartesi de pazar da menülerde aynı şeyler var.
Bu arada bugün de cheddar peyniri ile fırında bişey yaptım. O da müthiş oldu.

Valla noracım sen çok iyi dayanıklısın maşallah. Ben olsam şimdiye papaz olurdum. İyi idare ediyorsun, iyi niyetlisin de. Allah gönlüne göre versin

Valla ben de düşündüm ne olacak bu koca paket güllaç. Ben bir dilim yerim. Fazla yapıp sitedeki arkadaşa göndermeyi düşündüm. Daha da kalırsa bilmiyorum ne yaparım.

Uykuyu sevmeyen çocuk çok zor. Bizim 16:30 civarı uyudu. 18:50 uyandı. 22:30 da uykum var dedi. Tabi zor daldı. 24:00 ı buldu tam uyuması.
Bebekken nasıldı uyku konusu.,

Uykuyu sevmeyen çocuk çok zor. Bizim 16:30 civarı uyudu. 18:50 uyandı. 22:30 da uykum var dedi. Tabi zor daldı. 24:00 ı buldu tam uyuması.
Bebekken nasıldı uyku konusu.,
Bebekken de 11 den önce uyudugunda gece uykusu yapmazdı mutlaka uyanır 1 2 saat oturudu.
Geçen sene gene çok geç yatıp, her sabah 5 6 gibi kalkar 2 saat oturur sonra uyurdu.
Uzunca bir süre sabah cami hocasından önce uyanıp oturmaları devam etti. Son 2 aydır neredeyse kalmadı ama şimdi de geceleri çok geç yatıyor. Sabah uyaninxa öğle uykusuna kadar en fazla 4 5 saat dayanabiliyor. Ama öğlen uykusundan kalkıp da gece uyuyana kadar rahat 8 9 saat oturabiliyor

Anasının evinde ne yiyomus?Kuzu mu ceviriyolarmıslar hergün
Hadi sebze erkekler yemiyor genelde ama kuru,nohut falan da yemezse Öhh artık
Kendine kompleks yapmıs bazı seyleri o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…