Küçük Düşün Büyük Olsun!

tr_lelli teşekkür ederim lellim etiketlemişsin beni. Buradayım sizleri okuyorum, menüler çok güzel. Güllaç benimde alışveriş yaparken almıştım ama evde hep kızlar farklı bir tatlı istediklerinden güllaça sıra gelmiyor. Zulam da 2850 tl birikti ama altın alamıyorum çok yükseldi bir süre tlde kalıcam. Düşerse bir bilezik alırım. Akşam için etli kapuska, fırın poşetinde tavuk-patates, pirinç pilavı ve tarhana çorbası, eşim gelirken tatlı ve pide alır. Yemekler hep kalıyor kızlar kafalarına göre takılıyor, az önce dondurucuda hazır sardığım lahana sarmalarından çıkarttılar çözülsün onuda pişiricem. Kapuska var diyorum benim canım lahana sarması istedi diyor.

Ah bu kızlar ahh:)
Benimkilerde öyle.. Yemek seçmeleri yok mu.. Herkese ayrı şeyler ..;Ramazanda ekstra yük
biz eşimle herşeyi yeriz.. Ama çocuklar öyle değil. Özellikle küçük kızım ikizler burcu..Saati saatine uymuyor:)
Küçükken herşeyden yerdii. Büyüdükçe çok seçmeye başladı..
Oda tutuyor oruç. Hadi diyorum oruçlu ne isterse ona da ayrı yapıyorum..
Yemek seçen çocuk zor..Şimdiden hayırlı iftarlar canım.. Menün gayet güzel..
Kapuskaya bayılırım:)

Kızlar selam
Öğlen arkadaşa kadar geçtik. Benim kız gidelim diyordu. Arkadaş da arayıp çağırınca 1-2 saatliğine uğradık. Geldik. Kız uykum var dedi. Uykuya dalıyor şimdi. Akşama babası oyuncağını getirecek uyusun dedim. Benim de fena uykum var. Eskiden daha az uyurdum. Uyku yeterdi oruçluyken öyle olmuyor. Bir de ben sahursuz tutuyorum. Kız uyuyunca yemek hazırlayacaktım. Eşim aradı kahvaltı hazırla dedi. Ramazanda kahvaltı hastası. Neyse yine yemek yaparım yarına yeriz. Kıza da yemek yapmış olurum. Niyetim terbiyeli sulu köfte yapmak ama kız yermi bilmiyorum. Ona ayrıca salçalı da yaparım az birşey. Bugün terbiyeliyi yerse yarın salçalıyı yer. Ahh bu yemek seçmesi.
Tatlı yaparım fırsat bu fırsat kız uyumuşken. Herşeyi yapabilirim :)

Tam da konunun üstüne yazmışım yemek seçme konusunu

Nice mutlu yıllarınız olsun oğluşuna da nice yaşlar diliyorum en güzel çok güzel ömrü olsun.

Menüde çok güzelmiş oysa
Benimkilerde hep etli tavuklu şeyler seviyolar bende kendime bakliyat sebze yapıyorum napim.
Minnak tencerelerle yapıyorum bir de günlük yapiyorum.
Ertesi güne kalınca istemiyorlar

Napalim can sağlığı olsun
Bereketli bir yatırım olur inşallah senin icin.

Güllaç sevilmezmiii hiççç..
Ramazanda hergün yesem bıkmam valla:)
Bende öyle
Serbetli tatlı yiyince ağırlık çöküyor bana
Güllaç güzel gidiyor soğuk soğuk
Kız bile yiyor benle
10masa bulsa 10unada oturur gerçi benim kiz

Güzel uzun ömrü olsun.
Mutlu yillar

Oy anam o iyice kötüymüş niye geliyoki bişey yapmiycak da birde kalabalıkla ugrasiyodun anlattıkların aynı kayinvalidemin yaşadıkları gelmiş doğumdan aynı bide yemek yaptım gorumceleri geliyimus çoluk çocuk

S sutlukawe okumaya mola
Nasilsin ses ver
İyiyim canım yetisirim dedim ama 120 sayfa kaç günde yetisirim o arada neler olur daha
Oğlumu kreşe başlattım geçen hafta tam başladığı gün hasta oldu, aslında daha önce bikac kere başlar gibi olmuştu alerjik de ben düzeldi sanıp goturdum 1 gün gitti sonra 1 hafta evdeydi çok şükür şimdi daha iyi bugün gittik başladık bakalım. Her an bir iş durumu olursa bakacak kimse yok alışması lazım bari ben evdeyken alistirayim. T thesekreter nice yillariniz olsun canım
babyloading87 aslında eşinin taşınma fikri iyiymiş kayınvaliden bakarsa tabi, benim oğlum büyük yani 4 yaşında yine de bu sene bakacak kişi olsa vermezdim yani

Nice yıllara canım oglunda iyiki doğmuş

Selam kızlar gelemiyorum misafirim var yazamıyorum yarın doncek ablamlar anneme geccekler bugün elektrik tuttum toz alıp cam önü aldım sonra PTT çıktım oglusu bırakıp ablama ordan esim gelip aldı a101 e gittik iki pide wc kağıdı vardı indirimde aldım 50 li maske iki küçük süt 2 li 6 li organik yumurta çok alda indirum vardı bir kg pirinç pastamia gerisi puding ıvır zıvır cips eşimle gidince ucu kaçtı 10 TL üzeri Nestle çikolata ve crunc vardı aldı 6mini Magnum aldı biseler daha ,180 verdik valla elle tutulur bı kaç parça yani 100 tutturmuş anca iş almış benimki bugün onun seysine o ödedi çocuklara aldı bir sürü şey vercem giderlerken yesinler

Gecmis olsun
Valla kvde yakında hepimizi sutlucak
Görümceminkilere de gitmiyomus bu ara,fizik tedaviye basladı
Biz dedik gerci basla dedik,cocukların isi bitmiyor,kadın iki büklüm geziyor

Kim demiş evde pide yapılmaz diye
kendimize yapmıştım iftara davet edildik
giderken götürdüm
börek vardı ,salata yapıp götürdüm,barbunya götürdüm
fırın sütlaç da götürdüm
baklava yapmıştı arkadaş 3 dilim yedim...

Eklentiler

• IMG20210419192057.jpg
    183,7 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG20210419192053.jpg
    191,9 KB · Görüntüleme: 57
Seymanin sevgilisi ozeljet bulamayınca yolcu uçağının tüm biletlerini alıp uçağı kapatmış. Bende napim işte esra erol falan izliyorum, süpürge yapıyorum arada
Bazı yorumcular da kendini avutmus gördüm
200 usd kisi bası diyolar
Cık az cünkü 200 usd

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…