Küçük Düşün Büyük Olsun!

Güllaç büyük aldım canım A101 de 14 küsür fiyatı bilgin olsun. Güllaç yaprağını diyorsan eğer :)
Esim aldı geçen valla kocaman ben çok sevmiyorum zaten onuda o yedi iki üç kerede yapıyorum ben kare borcama pahalı iki dilim aliyosum pastaneden dünya para

Camdaki kıza baktım biraz,ayy yok izlencek gibi degil🤦🏻‍♀️
30 sn bakınca annenin gırtlagına yapısasın geliyo😓
Hic bi dram daha yüklenemicem kapadım.
Ben videosuna denk geldim valla annenin kıza davranışı çok garip izlediğim tarz değil eldeki diziler yeter bize🤣😒

14.5 kilo boyu da tam ortalama kilosu da. Tabi 2-3 yaş giyiyor. Minyon yapısı. Ne kadar yerse o kadar tuvalete çıkıyor 😂 tutmuyorki hiç. şaka bir yana iki öğün yiyor. 3 öğün hiç görmedim desem yeridir. Meyve kuruyemiş yiyor. Abur cubur sayılı veriyorum. Yemek arasında oldukça çok su içiyor. Ben de onun gibi olsam oo fit olurdum kesin.
Birgün hiç kızım yemek yiyelim demesem ne yapar acaba çok meraktayım.

14.5 kilo boyu da tam ortalama kilosu da. Tabi 2-3 yaş giyiyor. Minyon yapısı. Ne kadar yerse o kadar tuvalete çıkıyor 😂 tutmuyorki hiç. şaka bir yana iki öğün yiyor. 3 öğün hiç görmedim desem yeridir. Meyve kuruyemiş yiyor. Abur cubur sayılı veriyorum. Yemek arasında oldukça çok su içiyor. Ben de onun gibi olsam oo fit olurdum kesin.
Aynı benim oğlan valla 3 yiyosa beş wc de çocuk abur cubur saolsun babası veriyo kızıyorum çok o yüzden benimkide minyon arkadaşın oğlu misal on ay küçük daha büyük duruyor ama annesi fln kalıplı yapılı yoksa oğlum daha çok yiyo yemeği

bazı insanlar ın yapısı öyle.
benim oğlum dolu dolu 11 yaşında
daha yeni 30 kg oldu.
ama kurutma makinesi diyoruz ona kendi aramızda 🤣🤣🤣güzel yemek yer,
ama hiç kg almaz,anca boyu uzar...

Aynı benim oğlan valla 3 yiyosa beş wc de çocuk abur cubur saolsun babası veriyo kızıyorum çok o yüzden benimkide minyon arkadaşın oğlu misal on ay küçük daha büyük duruyor ama annesi fln kalıplı yapılı yoksa oğlum daha çok yiyo yemeği
Ahh bu babalar ahhh.
bugün dedim zaten çocuğa kendin veriyorsun abur cubur çocuk onlara güveniyor diye laf yaptım.
Genetik yapı da çok etkili bence kilo boy olayına ne de olsa biz de minyon yapıdayız. Az benzesin dimi😂😂😂😂

Bugün yatırım anlamında borsa hissesi aldım. Galatawind halka arz ediliyor ilk defa aldım çok anladığında değil de merak edip o piyasadan da fikrim olsun diye aldım.
Yatırım hesabı açmak bayağı sıkıntı oldu. Garanti de adresler güncel değil diye netten yapamadım.
Şubeye gidip gerekli güncellemeleri yaptım.
Öncesinde de ziraat bankası üzerinden hesap açmaya çalıştım o da tüm gün hata verip durdu. En son garantoseki hesabı açıp onaylanmasino bekledim. Akşam 7 gibi onay mesajı geldi. Bende 500 TL lik giriş yaptim. Bakalım yarın sonuçlanır ne kadarlık pay olacağı.

E 4 sene evvel de bu topik sayesinde birikim yapmaya daha çok hevesleniyordum, sonra hamilelik, bebek, pandemi derken pek fırsat olmuyordu birikim yapmaya.
sonra tekrar geldim buldum sizi ve tekrar heyecanın arttı birikim yaparak daha mutlu oluyorum sanki.

altin fiyatları 2 ileri 1 geri gidiyordu. Bende altın hesabımı bozdurup eşime verdim bitcoine ve alt coinlere yatırdı.
ama ufak ufak altın almaya devam edeceğim tabi borçlardan elimize kaldıkça..

Kızlar merhaba tekrardan geldim 1 aydır şaşkınım Sebebiyse hamile oldugmu ögrendim beklemiyodum allah nasip etti oldu erken diye düşünüyorm aslında ama nasipten öte yol yok bütün ileriye dönük planlarım iptal oldu bebiş için olsun sağlık olsun rabbim isteyen herkese nasip etsin dualarımda olucaksınız hepiniz 😍
Gözünüz aydın, sağlıkla gelsin

Kızlar telefonum bozuldu gelemiyorum😑
Ekranı kırılmıştı idare ediyordum açma kapama tuşu düşmüştü onuda bir şekilde açıyordum ve açılmadı en sonunda.
Yaptirmicaz galiba yenisini alalım diyo esim.
Kulusture kaldım hiç bisi giremiyorum😣

Zaten pisir, topla, yika geçiyor gunler
Kız çok hareketli gözümü ayiramiyorum.
Anında tırmanıyor.
Bugün pusetini sallıyor oturmuş başına
Buyudude puset salliyo
Yaramazlık yaparken de bakıp yüzümüze sırıtıyor sebeklikler yapıyor bisi demeyelim diye.

Bu gece börek kahvaltılık yedik
Teveccüh kıldım tesbih çekip uyudum biraz malum kız 7 de ayakta

Slm bacımlar
7 de kalktı benim kız,
1 tam yumurta haslanmıs,ceviz salatalık yedi.
Biraz oynadık hadi uyuyalım biraz daha dedim
1 saat salladım yok:S
8.25 de cıktım artık evden,uyusa adam da az uyurdu,oruclu uykusuz cocuk bakıyo :)
Ama kısmet değilmis.
En son kaFasına top atıyodu alya ben cıktım:KK70:
Aksama yemek yapmam lazım.
Kıymalı sehriye corbası
Yalancı yaglama
ıspanak kavurma(yogurtlu)
Güllac yapacagım.
Kücük güllac bulursam alcam,bulamazsam hazır güllac alcam.
2 gündür canım cekiyo.
100gr olanlar varmış hangi markette vardır bilmem de bende bulursam alim
Çok severim benden başkasında yemez evde.
2dir eşim alıyor.
Ben demeden almış güllaç gözüme girdin bak yaz hanene ordan bi 9puan diyorum😅😆
Bugünde çeşitlisini bulmuş çikolatalı, frambuazli falan dedim sen duz klasik al.

Küçük pkt bulimde yapın bari kendime

Allah da onu öyle yaratmıs napacan😂
ay ben de hic sevmezdim yeemk yemegi Allah affetsin hala sevmem🤦🏻‍♀️

Kızlar telefonum bozuldu gelemiyorum😑
Ekranı kırılmıştı idare ediyordum açma kapama tuşu düşmüştü onuda bir şekilde açıyordum ve açılmadı en sonunda.
Yaptirmicaz galiba yenisini alalım diyo esim.
Kulusture kaldım hiç bisi giremiyorum😣

Zaten pisir, topla, yika geçiyor gunler
Kız çok hareketli gözümü ayiramiyorum.
Anında tırmanıyor.
Bugün pusetini sallıyor oturmuş başına
Buyudude puset salliyo
Yaramazlık yaparken de bakıp yüzümüze sırıtıyor sebeklikler yapıyor bisi demeyelim diye.

Bu gece börek kahvaltılık yedik
Teveccüh kıldım tesbih çekip uyudum biraz malum kız 7 de ayakta
Gecmis olsun cnm🙈
Olmadık zamnda bozulur zaten bu telefonlar🤦🏻‍♀️

100gr olanlar varmış hangi markette vardır bilmem de bende bulursam alim
Çok severim benden başkasında yemez evde.
2dir eşim alıyor.
Ben demeden almış güllaç gözüme girdin bak yaz hanene ordan bi 9puan diyorum😅😆
Bugünde çeşitlisini bulmuş çikolatalı, frambuazli falan dedim sen duz klasik al.

Küçük pkt bulimde yapın bari kendime
Klasik iyidir😂
Gecen sene bende yaptım cikolatalıı ııh sevmedim.

Klasik iyidir😂
Gecen sene bende yaptım cikolatalıı ııh sevmedim.
Yapıcam bakım evde fıstık tozu var, fındık cevizde var ortasında dondurulmus 🍒 koyarim.
Sanki hakmarda 100gr güllaç yazıyordu.
Dün gittim ama öyle detaylı bakamadım.
Senin yolunun üzerinde ise bi bak bacım banada haber et

Kücük evli ablam cam silme robotu almıs:KK70:
Cünkülümm pahalı almasamıydı:)
Hadi aldık dısardan nasıl silcez kız güvenip,3 milyoor liralik alet 4.kattan düserse atarım arkasından kendimi:KK70:
O da eşya değişemedi, ev degisemedi koltuğu kaplatti ama robota parası var, yersen😄

X