Küçük Düşün Büyük Olsun!

İyi akşamlar kızlar
Dün kendimi temizlik mutfak da yemek çok yormuşum hala kendime gelemedim
Boğazım felan ağrıyor
Oğlumla 1,5 saattir parktayız
bugünün yemeğini de dünden yapmıştım
Kafam rahat parka götürdüm sitenin içinde oradan oraya koşturuyor
Menüm de
Kayseri Yağlama sı
Dünden mercimek çorbam
Salata yapacağım
Hamurunu da dünden hallettim açtım buzluğa atmıştım
Gecmis olsn cnm
Aksm üzeri bende bi korktum
Bogazım yanıyo gübiydi,ıhlamur ictim hemen
Simdilik sıkıntı yok bakalım.

Selam kızlar,
Sabah kıza kahvaltı yaptırmadan A101 e koştum. Zaten markete girince kızdan rahat yok anne şunu da alalım anne bunu da alalım. Çilekli süt aldım, bir de metre sakız deyip duruyordu🙄 ondan istedi kaç defadır aldım bu defa. Zaten onun aburcuburları 10 tl tuttu. Gittim güllaç yaprağı gördüm onu da aldım. 22 tl tuttu. Finish i görevliye sormuştum depodan getirdi. Kızın anne onu da alalım bunu da demesine finish i kasadan geçirmeyi unutmuşum. Sağolsunlar yardımcı oldular. Ama niye iki paket almadığıma sonradan dank ettim. Yarın belki yine giderim. Ama alınacak birşey de yok bakalım 10 tl ye ne alsam çok düşünceliyim:confused:
Neyse Toplam 40 tl civarı bıraktım. sonra bime gittim kıza hellim peyniri aldım.10 tl. Başka Marketten çilek aldım 12 tl.. eve geldik kahvaltı hazırladım. Saat 12 de. Hala yemeyeceğim diyor💆🏻‍♀️🙉
Öyle böyle yedirdim. Bugün bale kursuna gittik son gündü. Götürdüm. Gitmek istiyordu.
gitmeden önce ezogelin çorbssu yaptım grlincw de cevizli erişte yaptım. Yemek vardı zaten.
Kursta benim eski konşum mesaj yazdı napıyorsun müsait değilsindir diye aramadım yazdım demiş🤣🤣🤣 Neyse elayı çok özledim diyordu yakınız sana dedim geldi ayaküstü görüştük ders bitince
iyi oldu çok sevindim.
Ama oruçlu oruçlu yorucu birgündü. Akşam da çok yemek yemedi. 4-5 kaşık çorba ve iki parça makarna ile doyarmı insan. Bugün aburcuburda vermedim. Ben mi abartıyorum bilmşyorum. Yemekten yese evde et yemeği vardı. Dün de eti sade olarak pilava kattım yedi.
sizin çocukların yeme ölçüsünğ yazın kızlar. Ben mi abartıyorum merak ediyorum

İYiaksamlar bacımlar
Kızı öglen koci uyutmus ay süper oldu
Kalkınca yıkadım bende erken uyur hic değilse aksam.
Sehriye corbası kıza,ıspanak yogurtlu bide yalancı yaglama yaptım
Kücük güllac bulamadım yine,büyükler 25 tldi almadım
Fırın sütlac yaptım onuda fazla tutmusum ya neyse🙈
Markette 60 tl bıraktım;pril tablet,kurutulmus visne(alya eksi seviyor,pıt pıt yiyor)2 tane avakodo,hindistan cevizi,krema
Trendyolda 130 tl bıraktım,kıza pijama 59 tl lcw(önden dügmeli modellerden istiyordm zaranın,200 tl orda muadilini aldım😅)pijama ihtiyacımız yok aslında ama begendiğim seyleri alıyorm aylık.
Kendime de gronala aldım(evde yapmaya vakit yok)moms diye marka temiz icerikmis,bide 1 paket bar aldım kargo bedava olsn diye.
Yarın gramları alacam yoksa gidiyo para ucun ucun🙈
Güllaç büyük aldım canım A101 de 14 küsür fiyatı bilgin olsun. Güllaç yaprağını diyorsan eğer :)

İyi akşamlar kızlar
Dün kendimi temizlik mutfak da yemek çok yormuşum hala kendime gelemedim
Boğazım felan ağrıyor
Oğlumla 1,5 saattir parktayız
bugünün yemeğini de dünden yapmıştım
Kafam rahat parka götürdüm sitenin içinde oradan oraya koşturuyor
Menüm de
Kayseri Yağlama sı
Dünden mercimek çorbam
Salata yapacağım
Hamurunu da dünden hallettim açtım buzluğa atmıştım
Geçmiş olsun canım, tam hastalık mevsimi.

Kız 9 a gelirken uyudu. Ama bugün bir yorgunluk uyku hali var bende. Gittik geldik dışarıya çıktım vs ondanmı bilmiyorum.
Bugün elimdeki gram altınları bozdum. Kardeşime göndereceğim parayı yatırım yapsın benim yerime. Bakalım ne olacak belki kazanç olur biraz.

Kız 9 a gelirken uyudu. Ama bugün bir yorgunluk uyku hali var bende. Gittik geldik dışarıya çıktım vs ondanmı bilmiyorum.
Bugün elimdeki gram altınları bozdum. Kardeşime göndereceğim parayı yatırım yapsın benim yerime. Bakalım ne olacak belki kazanç olur biraz.
Hadi bereketli olsun insallah🙏🏻

Selam kızlar,
Sabah kıza kahvaltı yaptırmadan A101 e koştum. Zaten markete girince kızdan rahat yok anne şunu da alalım anne bunu da alalım. Çilekli süt aldım, bir de metre sakız deyip duruyordu🙄 ondan istedi kaç defadır aldım bu defa. Zaten onun aburcuburları 10 tl tuttu. Gittim güllaç yaprağı gördüm onu da aldım. 22 tl tuttu. Finish i görevliye sormuştum depodan getirdi. Kızın anne onu da alalım bunu da demesine finish i kasadan geçirmeyi unutmuşum. Sağolsunlar yardımcı oldular. Ama niye iki paket almadığıma sonradan dank ettim. Yarın belki yine giderim. Ama alınacak birşey de yok bakalım 10 tl ye ne alsam çok düşünceliyim:confused:
Neyse Toplam 40 tl civarı bıraktım. sonra bime gittim kıza hellim peyniri aldım.10 tl. Başka Marketten çilek aldım 12 tl.. eve geldik kahvaltı hazırladım. Saat 12 de. Hala yemeyeceğim diyor💆🏻‍♀️🙉
Öyle böyle yedirdim. Bugün bale kursuna gittik son gündü. Götürdüm. Gitmek istiyordu.
gitmeden önce ezogelin çorbssu yaptım grlincw de cevizli erişte yaptım. Yemek vardı zaten.
Kursta benim eski konşum mesaj yazdı napıyorsun müsait değilsindir diye aramadım yazdım demiş🤣🤣🤣 Neyse elayı çok özledim diyordu yakınız sana dedim geldi ayaküstü görüştük ders bitince
iyi oldu çok sevindim.
Ama oruçlu oruçlu yorucu birgündü. Akşam da çok yemek yemedi. 4-5 kaşık çorba ve iki parça makarna ile doyarmı insan. Bugün aburcuburda vermedim. Ben mi abartıyorum bilmşyorum. Yemekten yese evde et yemeği vardı. Dün de eti sade olarak pilava kattım yedi.
sizin çocukların yeme ölçüsünğ yazın kızlar. Ben mi abartıyorum merak ediyorum
Hercıcuk farklı kıyaslama yapma üzersin kendini.
Kilosu boyu normalse gidisatı yememesine takılma
Ara ögünü kaldırabilirsin mesela yapıyorsan
Ben 3 ögüne önem veriyorm sabah kahvaltı ettiyse öglen corbasını ictiyse icim rahat ediyor
ARalarda elma ve salatalık cok yiyor mesela
Gezerken 2-3 salatalık soy ver rahat yiyor
2 yi asmayın diyorm ,cünkü yemek yemiyor sonra.
Genel olarak bizimki atıstırmayı seviyor.Meyve kuruyemis flan.
Ama her cocık sevecek diye bi kural ypk sonucta😊

Hercıcuk farklı kıyaslama yapma üzersin kendini.
Kilosu boyu normalse gidisatı yememesine takılma
Ara ögünü kaldırabilirsin mesela yapıyorsan
Ben 3 ögüne önem veriyorm sabah kahvaltı ettiyse öglen corbasını ictiyse icim rahat ediyor
ARalarda elma ve salatalık cok yiyor mesela
Gezerken 2-3 salatalık soy ver rahat yiyor
2 yi asmayın diyorm ,cünkü yemek yemiyor sonra.
Genel olarak bizimki atıstırmayı seviyor.Meyve kuruyemis flan.
Ama her cocık sevecek diye bi kural ypk sonucta😊
14.5 kilo boyu da tam ortalama kilosu da. Tabi 2-3 yaş giyiyor. Minyon yapısı. Ne kadar yerse o kadar tuvalete çıkıyor 😂 tutmuyorki hiç. şaka bir yana iki öğün yiyor. 3 öğün hiç görmedim desem yeridir. Meyve kuruyemiş yiyor. Abur cubur sayılı veriyorum. Yemek arasında oldukça çok su içiyor. Ben de onun gibi olsam oo fit olurdum kesin.
Birgün hiç kızım yemek yiyelim demesem ne yapar acaba çok meraktayım.

Yine alışveriş yaptım. Yok kızın uyuması bana para harcatıyor😅 kız mutfak seti istiyordu elsalı. Odasında yer yok koymaya bugün kendisi de diyor anne odada yer açmamız lazım. artık mutfağa koyarız. Ne de olsa ben yemek yaparken o da uapıyor hep. Bugün babasına sipariş verdi. O da sen hallet dedi bana. Elsa ne diyor :KK70:
Neyse aldım bir de pasta seti aldım. Çünkü hergün bugün kızımın doğum günü deyip oyun kuruyor. Onu katar oyununa.
Hepsiburada da 100 tl Oyuncak alışverişine 15 tl indirim var. 200 e de 30 tl.
öğlen alamadım 4 tl zamlı aldım🙉 😝
Neyse 60 tl kocinin kartta puanı vardı onu kullandım. iyi oldu az harcamayla yaptım alışverişi

X