Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ben başvurumu geri çekmez, yarım gün bir bakıcı alır,aidare ederdim.
yani öğlen 12 akşam 6 arası....zaten 9 da kalksa kahvaltı vs 12 olur hemen.
Neden haksızlık olsun ki herşey onlar için.
Hayat çok pahalı.İyi düşün

selam kızlar
Çetinkaya markete 124
Un şeker pirinç
Kasaba 124 1 kg yu geçik kıyma,biraz tavuk ve adana
Peynirci baba ya 140
Peynir yufka sucuk,helva tereyağı mısır unu
bime 45 pirinç ekmek makarna
Hakmara 28 tl harcadık geldik.peynir çekirdek

Kasaptan adana,marketten 1 küp şeker,çikolata bitki çayı,ekmek ve peynir i kendime aldım
Gerisini Kayınvalidem lere Ramazan kolisi niyetine aldım, Rabbim kabul etsin.,.

Son düzenleme:
Karpuzuncekirdegi ceyreginiz bereketli olsun.
Evden calisma fikri guzel bence
Ama bakici su donem icin risk sanki
Eve extra gelir insanin elini ne rahatlatir su donemde.
Benimde maasim olsaydi biz yatirimlik dairede, servis aracinida almistik cokdan eminim buna.
Birimizin maasi krediye giderdi.
Cok sukur rahatim aksini soylersem sukursuzluk olur ama yatirim daha iyi yapardim oyle olsaydi ama ben cok yorulurdum eminim.
Esim yemek konusunda falan zor (cok seciyo kimsenin yaptigini yemiyo falan)
Annemde malum cocuk bakasi yok.
Her turlu yipranan kadinlar oluyor

Son düzenleme:
Selamm kiz elde avucda durmuyo
Bi sabit durupda az oynayalim yok fuul enercii
Yedirdim yikadik uyumasi lazim yok.
Zorlamiyorum iyice uykusu gelsin.
Yine bisi yapmadan yoruldum bugun.
Yine oturamadim.
Mutfagi temizledim biraz, evi supurdum

Yarin kendimi iyi hissedersem y.Odasindan baslicam temizlige.
Cam silip tul yikicam baza cekip supur sil yapicam.
Oda oda temizlemiyi dusunuyorum.
Icime sinmiyor boyle uzerinden supur sil.
Bi dip kose yapim.
Mutfagi h.sonuna birakirim her gun 1 oda
Yoksa ramazanda falan kizla altindan kalkamam.

Kızlaaar kız uykum var dedi onu uyuturken size uğrayayım dedim. Aslında benim de uykum var. Ama fırında kekim var. Starbucks havuçlu tarçınlı kekini yaptım.
Buzlukta levrek vardı onu çıkartmıştım. Benim koci de onu marine ediyor.
Ramazanda balık yemeyi çok sevmiyorum. Ramazan öncesi balık partisi olsun dedim.
Bugün kıza aburcubur vermedim. Kahvaltısını da güzel yapmadı. Tabi sevgili babacığı kız istemeden ağzına tıktı çikolatayı. Bu çocuk nasıl abur cuburcu olmasın. Kendi yiyor çocuğa da veriyor

Allah kabul etsin.
Hayir yapmayi nasip etsin insallah hepimize.

Nubuk cok ovulmus nette
Bende nubuk alicam bu sefer sanirim
Bende söze gireyim dedim.canım bende 1 sene önce nubuk kumaş koltuk aldım. Kumaşı okadar güzel ki kahve döküldü ıslak mendil le sildik geçtik. Hiç bi leke tutmuyor tavsiye ederim.çok büyük kolaylikmis.eski koltuğumu silmek ten bikmistim.

Başvurumu çekmicem eğer olursa bakacağım artık bir çaresine
Sağol canım.
İşin en büyük artısı pandemiden sonrada evden çalışmak. Mesela kızım okula gittiğinde ben evde rahat rahat çalışabilirim ve sosyal hakları vs çok iyi.
Biz de kiradayız biliyorsunuz amacımız ev almak, eğer evim kira olmasaydı düşünmezdim bile muhtemelen. Çünkü benim anneminde bakası yok, daha ortada bir şey olmadığı için söylemedim ama 1 bakar, 2 bakar muhtemelen sonra surat asar.
Kv desen çocukla oyun oynayacak enerjide değil.
Neyse artık bir dönüş olsun da ona göre şekillenir artık bir şeyler.

Yaa cok sevindim
Direk kullanici yorumu daha iyi oluyor.
Bendeki taytuyu ama bu da bir sure sonra sildikce falan toplaniyor veriyor kendini.
Bakalim bi de nubuk olsun

Insallah alirsiniz canim ev.
Gercekden suan kiradayiz ya biz de ay demeden geliyor.
Ev de rahat hareket edemiyorsun
Kendi evin olunca istedigin gibi yaptir, kirilsa, dokulse kendi evin.

Allah kabul etsin bereketli olsun canım erzaklarin

Insallah alirsiniz canim ev.
Gercekden suan kiradayiz ya biz de ay demeden geliyor.
Ev de rahat hareket edemiyorsun
Kendi evin olunca istedigin gibi yaptir, kirilsa, dokulse kendi evin.
Aynen öyle valla. Kiranı ödüyorsun gözünü açıp kapıyorsun yine kira ödeme zamanı gelmiş. Amin canım dileyen herkese nasip olsun inşallah ev. İnsanın 1 göz odası olsun kendisinin olsun der annem hep, gerçekten de öyle.

Allahım gönlünce versin Hayal ettiğin eve kavuş inşallah,çook güzel evin,huzurla oturacağın eşyaların olsun bunu çok içten söylüyorum

Allahım gönlünce versin Hayal ettiğin eve kavuş inşallah,çook güzel evin,huzurla oturacağın eşyaların olsun bunu çok içten söylüyorum
Çok teşekkür ederim senin de etli ekmek tutar inşallah ben bugün somon pişirdim her zaman yaptığım gibi yaptım ama balıkta bir şey mi var anlamadım hiç güzel olmadı. Yiyemedik bile sokaktaki kedilere indirdi eşimde. Niye böyle oldu anlamadık.

valla o fiyatlar ne oyle .ben hep sezon disi ve lc den aliyorum cogunu ama deli para tutuyor

valla o fiyatlar ne oyle .ben hep sezon disi ve lc den aliyorum cogunu ama deli para tutuyor
Ben bu zamana kadar kızıma toplasan 10 parça bir şey almamışımdır kıyafet olarak. 1 yaşına geldi bak. Hep yeğenlerimden kalan, arkadaşımın verdiklerini giydirdim genel olarak. Ama şimdi onların verdikleri de tükendi. Arkadaşımın kızı ile de baharlık bedenleri tutuyor ama yazlık kışlık olmuyor. O yüzden yazlık alışveriş yapacağım mecburen. Önümüzdeki kış için yazın almayı planlıyorum ben de ama. Uygun oluyor ama çocuk bu dönemde çok üstünü kirletiyor ee kışın kolay kurumuyor çamaşırlar bir tık fazla olması gerekiyor kışlıkların bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…