Küçük Düşün Büyük Olsun!

Selam kızlar
Hayırlı cumalar
Koçi bugün evde az ev toplayacağız
Sabah BİM’e gittim oğluma kitap aldım oyun hamuru aldım elimde görünce nasıl mutlu oldu 😂😂
Yerine koyuyor tek tek oku diye😂😂
Ev hiç toplu durmuyor sinirlerim çok geriliyor o yüzden. Camlar da aynalar da sürekli el izi çok pasaklı gözüküyor ev gözüme
Oğluma domates çorbası yaptım kalkınca yer
Akşam olmadan markete gideceğiz Ramazan alışverişi yapacağız
Kasaptan et almak gerek
Çok para gidecek yine 🤔🤔
Olsun boşver:,bu el izleri olan günleri çok arayacağız. Özleyeceğiz. Benim cam ayna sürekli öyle. Boşverdim

Kesinlikle. Kimseye minnet etmem, kimseye de söylenmesi için laf vermem. Mesela düğünde 10 sene önce 6 7 bin TL'ye masraf ettik. Eşimin ailesi yapmak isteseydi öyle bir düğün yapamazlardi. Onlar verselerdi parasını yapacakları şeylere razı olmak gerekirdi. Ama zaten babası rahmetliydi zaten kendi başına yaptı çoğu şeyi, evlendikten sonra beraber ödedik kredilerinin. Eşim herşey istediğin gibi olsun dedi hatta ben istemeden fazlasıyla herşeyi yaptı. Bana o zaman 10 tane bilezik yaptı sadece eşim. Ablası da takı setini aldı. Birde köşe koltuk aldı ailesi. Annesi de ufak tefek çeyizlik şeyler yaptı. Evlenmeden düğün için Kredi çektik 10 yıl bitti evliliğinde hala kredi ödüyorum. Hiç kredi odemedigim dönem olmadı. Düğünümuzu, Evimizi, arabamı, yatırım için aldıklarimi hepsini kendimiz yapıp kendimiz ödedik. O yüzden kimseden de fikrini bile sormadım. Sadece evi alacağımız zaten götürüp gösterdik aileleri biz burayı aldık diye 😄.
Aynen razı olmak çok doğru. Hiç bana göre değil. Biz de hep kredi ödedik hala da ödüyoruz. Evimiz arabamız var. Hiç birşeyimiz yoktu evlendiğimizde.
Aldık evi aynı sizin gibi ev aldık dedik. Arabayı da aynı.
Bizim de bu ay 11 yıl olacak. Hala kredi ödüyoruz🙈😁
Aman bana kimse karışmasında. Minnet etmeyeyim de yaparım elimden geldiği kadar.
Bir de zaten ailesinin emeğiyle mal sahibi olan onlara muhtaç olan ve karısının ailesinin evinde oturan erkek hiç bana göre değil😅 Bu benim fikrim tabi.

Eşimden yana çok şanslıyım ben 🥰 hatta çevremdeki herkes örnek gösterir bizi, evliliğimizi.
Maddi anlamda da evlenmeden önce bekarken borçları varmış babası olduğu dönemde harcanmış onlari ödedi. Öncesinde hiç yatirimi falan yokmuş benden sonra biraz benim sayemde yaptı. İş değişikliği sebebiyle tazminat aldı gidip bilezik aldık, prim aldı bilezik aldık, Bayram ikramiyesi aldı bilezik aldık öyle öyle 10 tane bilezik yaptı bana. Ev alırken sattık ama onları ve düğünde takılan takılar senin deyip hepsinin hesabını tuttu kendince.
Hatta bize nikahta mehir sormamislardi bizde bilmiyorduk, eşim sonradan öyle birşey olduğunu öğrendi ve kendince bana borçlandı Sonra hamile olduğum dönemler için yine her ay 1 tam altın, emzirme döneminde 1 tam altin,gün yaptığım zamanlarda biriktirdiğim altınlar, çalıştığım her ay için 1 çeyrek altın diye diye bayağı bir borçlu yaptı kendisini..
Sonra da evi, arabayı, ufak bir arsamız var onu, apart daire almıştık onları benim üzerine yapıp bana borcunu kapattı.
O yüzden hiç hakkını yiyemem. Ben 1 istesem eşim 10 yaptı.

Ama hala emziriyorum hala bana borçlu 😂😂😂
Ohh masallah🧿🧿
Allah bozmasın🙏🏻
Bizimki de 1 verdi 10 aldı😂

Kesinlikle. Kimseye minnet etmem, kimseye de söylenmesi için laf vermem. Mesela düğünde 10 sene önce 6 7 bin TL'ye masraf ettik. Eşimin ailesi yapmak isteseydi öyle bir düğün yapamazlardi. Onlar verselerdi parasını yapacakları şeylere razı olmak gerekirdi. Ama zaten babası rahmetliydi zaten kendi başına yaptı çoğu şeyi, evlendikten sonra beraber ödedik kredilerinin. Eşim herşey istediğin gibi olsun dedi hatta ben istemeden fazlasıyla herşeyi yaptı. Bana o zaman 10 tane bilezik yaptı sadece eşim. Ablası da takı setini aldı. Birde köşe koltuk aldı ailesi. Annesi de ufak tefek çeyizlik şeyler yaptı. Evlenmeden düğün için Kredi çektik 10 yıl bitti evliliğinde hala kredi ödüyorum. Hiç kredi odemedigim dönem olmadı. Düğünümuzu, Evimizi, arabamı, yatırım için aldıklarimi hepsini kendimiz yapıp kendimiz ödedik. O yüzden kimseden de fikrini bile sormadım. Sadece evi alacağımız zaten götürüp gösterdik aileleri biz burayı aldık diye 😄.
Yaa o benim de hayalim evimi alınca aileleri götürüp biz burayı aldık demek
Allah'ım inşallah tüm kiracılara o günleri gösterir 🙏

Eşimden yana çok şanslıyım ben 🥰 hatta çevremdeki herkes örnek gösterir bizi, evliliğimizi.
Maddi anlamda da evlenmeden önce bekarken borçları varmış babası olduğu dönemde harcanmış onlari ödedi. Öncesinde hiç yatirimi falan yokmuş benden sonra biraz benim sayemde yaptı. İş değişikliği sebebiyle tazminat aldı gidip bilezik aldık, prim aldı bilezik aldık, Bayram ikramiyesi aldı bilezik aldık öyle öyle 10 tane bilezik yaptı bana. Ev alırken sattık ama onları ve düğünde takılan takılar senin deyip hepsinin hesabını tuttu kendince.
Hatta bize nikahta mehir sormamislardi bizde bilmiyorduk, eşim sonradan öyle birşey olduğunu öğrendi ve kendince bana borçlandı Sonra hamile olduğum dönemler için yine her ay 1 tam altın, emzirme döneminde 1 tam altin,gün yaptığım zamanlarda biriktirdiğim altınlar, çalıştığım her ay için 1 çeyrek altın diye diye bayağı bir borçlu yaptı kendisini..
Sonra da evi, arabayı, ufak bir arsamız var onu, apart daire almıştık onları benim üzerine yapıp bana borcunu kapattı.
O yüzden hiç hakkını yiyemem. Ben 1 istesem eşim 10 yaptı.

Ama hala emziriyorum hala bana borçlu 😂😂😂
Güzelmiş valla Allah daim etsin mutluluğu nuzu

Bana alevi türküleri mi dinliyor sn diyen olduğu için yazdım 🤣
İnsan insandır ve merhameti varsa insandır...
Alevi , Sünni çok şey değil.
Aziz Nesin’ in bir sözü var ‘Alevi değilsinki sana ne oluyor dedi, insan değilsinki nasıl alatayım dedim ‘
Çok severim bu sözü.

GÜnaydınlar💃🏻
Bize tünaydın oldu tabi 6.30 da kalktıgımızdan💆🏻‍♀️
Patatesli omlet yaptm kahvaltıda yedik
Sabahtan boyama,kitap okuma,evcilik oynama hepsini tükettik aksama kadr napacagız bilemeyrum🥴
Uyursa toz falan alırım,aksama nohut yada bezelye yapacagım.
Emzik savasımız devam ediyor sabah beri😪
Ben vermiyorm 3dk da bir meme diyo🤕
Bi bırakaydık su emziği artk🤐

GÜnaydınlar💃🏻
Sabahtan boyama,kitap okuma,evcilik oynama hepsini tükettik aksama kadr napacagız bilemeyrum🥴
Günaydın, benim oğlumda çok erken uyanıyor 6 da kalktık ama 5 ten beri uyanık sayılırız. Uyursa uyucam ben iş falan da yapamıcam 🤦🏻‍♀️

Kizlar selamm
Gecmisi okucam firsat bulup ani bir kararla koltuklari degismeye karar verdik
Esim bey oyle istiyor
Ama yeni eve gelecek odeyelim bitsin diyo esim

Sizce bunlardan hangisi guzel
(renk degisimi yapicam magzada)

A) 20210410_115501.jpg

B) 20210410_115526.jpg

C) 20210410_115537.jpg
D)
20210410_120125.jpg

GÜnaydınlar💃🏻
Günaydın
Bizde 8 den belli ayaktayız
Oyun hamuru oynandı
Kitap okundu
Balkondan kar alındı onla oynandı
Arabalarla oynadık
Makineden çamaşır boşattı ben serdim
Bize de aktive lazım 😂😂

GÜnaydınlar💃🏻
Biz 9 du uyandık oglusuda 10 geliyodu yanımıza getirdik uyuyan çocuğu uyandırdım🤦babası özledim ddi ddi getirdik mutfak topla kahvaltı bide esim rahatsiz di eczaneye çıktım geldim yakınındaki doktorada gitmiyor😬😬 utanıyor sanırım semptomlar makat çatlağı diyor ilacida almıyordu gittim aldım artık şimdi çay keyfi yapım cam silcem emzik için emziği kestinmi öyle okumuştum canim

Kizlar selamm
Gecmisi okucam firsat bulup ani bir kararla koltuklari degismeye karar verdik
Esim bey oyle istiyor
Ama yeni eve gelecek odeyelim bitsin diyo esim

Sizce bunlardan hangisi guzel
(renk degisimi yapicam magzada)

A) Eki Görüntüle 2821888

B) Eki Görüntüle 2821890

C) Eki Görüntüle 2821891
D)
Eki Görüntüle 2821894
B yi begendim canım renk olarak değişim olur tipi güzel ddi altı yüksek ki banada böyle bişey lazım valla değişmem gerekiyor altı düşük paspas süpürge girmiyor bide ağır bizimki

X