Küçük Düşün Büyük Olsun!

Yiyo kadın demekki
Bizimkilerde lüksüne düşkün bize gezmeye gelir kardeşinden araba alır gelir yürümezler
Ben bebelerle otobüste elimde çanta giderim onlar gitmez
Aman sunla idare ederim derim onlar herşey alır
bişey den 3 5 tane olmasa rahat edemez kp.
Evinde bi domuzu eksik denir bizim Karadeniz'de 🤣

Çocuklarımın rızkınıda yedirmiycem altın alıp koycam iki gün sonra isteyecek habire yine
Altınlar varken yedi sülalesi borç ver
Kimseye vermem deeim
Yoksa eve oturamazdım
Sanki çok altın takmışlar gibi
Herkesin dertleri varmış bu konuda 🤣🤣🤣
babyloading87 babyloading87
ve eş ailesinden n dertli olan herkes boşverin yaa ....
vallahi değmiyor...
ben bu akşam bilerek dedim kulakları ağır işitiyor telefona yazdım

13 Bin tutuyor ameliyat en az dedim
bilerek

sıkışık olsa bile bizden istemesin diye 🤣

Delire delire ödedik bizde o borcları😀
Kız ben bosa demiyorum,koci hakkımı ödeyemez benim.
Benle evlilik kim olsa yürür.Sokaktan gecenle de evlensem yürürmüs😂
Tabi ruh hastası falan degilse.
Yani evliliğimde bi siddet bide aldatma görmedim.
Onun harici masallah bütün hersyi gördük🤦🏻‍♀️
gorucu usulu mu evlendin kuz
usen bu adamla gercek hayatta tanimiyorum ama boyle kipir kipir bi insansn masallah :bicak:

İyi akşamlar kızlar,
Kızı 21:00 da uyuttum. Ancak gelebildim :) saat 00:00 olmalı gelmem için😅
Öğleden sonra arkadaş geldi geç geldi bayağı. Ben de kısır yapayım dedim. Evde marul maydanoz yok aşağıya da inemedim. Sipariş oluşturdum. TRendyoldan aradı market yok o üründen yok yok bu paketin içinde adet farklı. İptal ettim.
yeniden az miktar sipariş verdim. Soda indirimdeydi 2x6 lı aldım. marul maydanoz domestos tuz aldım. 5 tl lik indirim de varmış. O ne ise.
tam bulgur ıslattım. Arkadaş geldi bir baktım elinde kısır😅 bir de kuru dolma getirmiş. Bende de börek vardı. Yedik iyi oldu. Islattığım bulguru attım buzluğa. Kullanırım çorba vs birşeylere. Bugün kızlar pek oynayamadı. Biraz kapıştılar malum oyuncak kavgası.bu defa benim kız cazgır çıktı şaşırdım😬 balonumu vermem diye tutturdu. Genelde paylaşır. Şaşırdım. Neyse en son gitmeye yakın oyuna başladılar. Giderken de öpücemm öpücemm. Sarıldılar. Ev yine dandiniydi🤦🏻‍♀️ Oyuncak oynamaktan çok dağıtıyorlar 🙃 arkadaşın kızında da oyun hamuru vardı. Aman oynamasınlar şimdi dün elimle kazıdım halıdan dedim. Ben bir sofra bezı seriyorum birlikte oynuyoruz hamur ve kum. Yoksa başedemem. Hem de yeni evi süpürmüşken.
yarın da yemeğe çağırdı arkadaş. Tatlı da bem yaparım diye düşündüm. Ne yapsam diye düşünüyorum.
kıyma çıkarmıştım bugün. Onu da yarın mantı yapıp koyasım var buzluğa. Onun için çok vakit alan tatlı yapmayacağım.

İyi akşamlar kızlar,
Kızı 21:00 da uyuttum. Ancak gelebildim :) saat 00:00 olmalı gelmem için😅
Öğleden sonra arkadaş geldi geç geldi bayağı. Ben de kısır yapayım dedim. Evde marul maydanoz yok aşağıya da inemedim. Sipariş oluşturdum. TRendyoldan aradı market yok o üründen yok yok bu paketin içinde adet farklı. İptal ettim.
yeniden az miktar sipariş verdim. Soda indirimdeydi 2x6 lı aldım. marul maydanoz domestos tuz aldım. 5 tl lik indirim de varmış. O ne ise.
tam bulgur ıslattım. Arkadaş geldi bir baktım elinde kısır😅 bir de kuru dolma getirmiş. Bende de börek vardı. Yedik iyi oldu. Islattığım bulguru attım buzluğa. Kullanırım çorba vs birşeylere. Bugün kızlar pek oynayamadı. Biraz kapıştılar malum oyuncak kavgası.bu defa benim kız cazgır çıktı şaşırdım😬 balonumu vermem diye tutturdu. Genelde paylaşır. Şaşırdım. Neyse en son gitmeye yakın oyuna başladılar. Giderken de öpücemm öpücemm. Sarıldılar. Ev yine dandiniydi🤦🏻‍♀️ Oyuncak oynamaktan çok dağıtıyorlar 🙃 arkadaşın kızında da oyun hamuru vardı. Aman oynamasınlar şimdi dün elimle kazıdım halıdan dedim. Ben bir sofra bezı seriyorum birlikte oynuyoruz hamur ve kum. Yoksa başedemem. Hem de yeni evi süpürmüşken.
yarın da yemeğe çağırdı arkadaş. Tatlı da bem yaparım diye düşündüm. Ne yapsam diye düşünüyorum.
kıyma çıkarmıştım bugün. Onu da yarın mantı yapıp koyasım var buzluğa. Onun için çok vakit alan tatlı yapmayacağım.
Etimekli tavuk göğsü
ıslak kurabiye
kazandibi

o şarkı hep ağlatır beni ☹️
Ben de çok severim. Şarkıları güzel. Eski şarkılar şarkıydı gerçekten. Bugünlerde kızıma da Edip Akbayram ‘güzel günler göreceğiz çocuklar’şarkısını dinletiyorum. Mırıldanıyor aç diyor. Bugün sabah yine dinledik. Aslında çok çok şarkı dinlemem ama bu ara takıldım.

gorucu usulu mu evlendin kuz
usen bu adamla gercek hayatta tanimiyorum ama boyle kipir kipir bi insansn masallah :bicak:
Hayır cok asıktım inanmazsın😂
Adam benden güzel diye geziyordum ortada😂
Güzeldi ama simdi yalan yok😂
Ben görücü usulu evlenemezdim zaten cünkü 3 sene sevgiliydik evlenmek istemiyorm ben dedim hep.
Bak bu günleri görmüsüm demek😂

Ben görücü usulu evlenemezdim zaten cünkü 3 sene sevgiliydik evlenmek istemiyorm ben dedim hep.
Aşık olduğun için benden güzel demişsindir😅 Aşk işte ne diyelim :)

valla evlilik zor ben de nasil evlendim anlamam demin onu konusuyorduk nasil evlendik bu levela nasil atladik diye

Ben de çok severim. Şarkıları güzel. Eski şarkılar şarkıydı gerçekten. Bugünlerde kızıma da Edip Akbayram ‘güzel günler göreceğiz çocuklar’şarkısını dinletiyorum. Mırıldanıyor aç diyor. Bugün sabah yine dinledik. Aslında çok çok şarkı dinlemem ama bu ara takıldım.

Ömer im de geçen baktım Neşet Ertaş dinliyor öyle mutlu oldum ki....
Ah yalan Dünya 🤣
Anasının izinden gidiyor...

Müzik, kitap gezi,şiir duygular...
Tamm bir Terazi Kadınıyım ya ben...

Şuan Yalın ve Sıla ver ozaman gömleklerimi dinliyor um yeni keşfettim 🤣
Melike Şahin mi neydi Nasır...
bide Yollar seni Gide gide usandım bu ara dinlediklerim
Hele Sezen Aksu hayranıyım
Mabel Matiz de çok severim

valla evlilik zor ben de nasil evlendim anlamam demin onu konusuyorduk nasil evlendik bu levela nasil atladik diye
Ben mesela kızıma isliycem
Alya evlilik eenn en son sey
Oku,meslek sahibi ol,dünyayı gez cok istersen evlen yine ama evlenmesen daha iyi dicem😀

X