Küçük Düşün Büyük Olsun!

ABinin hanım nerde bunlar gezerken

Slm bacımlar
Bimde 37 tl bıraktım,feast bezelye,2 paket sigara böregi ramazanlık,pudra sekeri,mantar,karbonat
Keki yaptım sonunda.
Ben keki pudra seker ve tereyag ile yapıyırm
Annem pudra sekeriyle kek mi olur diyo gerciAma pufur pufur oluyo valla
Fırın yanınca posete köfte patates attım.
Koci sigara böregi istedi kızarttım biraz yedi cıktı.
Kız yine uyuyo 2 saattir
Aksma yine diker beni

Acık cek verilmis simdi versen siparis yarın gelir süpürürler

Selam kızlar... Bugünde mesai bitti geldim eve.. Sinir oldum.. İnternet gitmiş.. Bizim evde wife superonline.son zamanlarda sürekli bir arıza çıkarıyor.. Aradım müşteri hizmetlerini.. Neymiş Telekom kabloların yerini mi ne değişmişmiş..Çocuk 2 dersi kaçırdı o yüzden.. Ben gelince telimden girdi ama bu ne böyle ya.. Arıza kaydı yaptılar.en fazla 48 saate çözülür dedi. Çok pişmanız ocakda keşke başka neye geçseydik diye.. Bakalım yarın netcez.
Sabah gelmesse telefonu mecbur bırakacam kıza benim netimden bari grisin napalım.. Yoksa derslerden kalıyor.. Sınavlara da kaldı 3 hafta..
Dünden yemeğim var rahatım.. Sadece biraz daha pilav yaptım.. Kız öğlen yemiş biraz az kalmıştı.Azcık ilave yaptım. Oturdum biraz eşimi bekliyorum..
Bugünde böyle geçer gider.. İnternet ypk netflixde izleyemeyiz artık bu akşam

Ramazanda tam kapanmadan bahsediliyorlar.
Ben tam kapanma anladım ama kızlar haftasonudur diyo
Sanmam canım tam kapanma yapmazlarda.. Ama restoranlar cafeler gene kapanıp paket servise geçiyor.. Evde iftarlar falan yasak..hafta sonlafı yasak devam.. Camilerde teravih yok.. Belki okullar tamamen yine online geçer. Daha fazlasını bilmiyorum yapmazlar ekonomi de hiç iyi değil çünküsü..

Selam kızlar
Bütün gün evdeydim yemek çamaşır akşam oldu bile
Eşim geldi markete gittik birkaç eksik vardı onları aldık
Geldik yemek yedik mutfağı topladım dizi izleyelim diye salona geçtik benimki sızdı kaldı
Kapattım diziyi film açtım komedi ama o da sarmadı bütün gün evde yalnızdım zaten şimdi yine yalnızım ay canım sıkıldı

hoşgeldin
seviyorsan kitap oku,kek yap canım...

işyerinde zaman nasıl geçiyor anlamıyorum 8 saat o tez geçiyor.
1 aydan fazladır poğaça yemiyor dum kg almayım diye,
bu sabah baniçka alacaktım servis geldi sıra vardı...kaldı.
1 tane poğaça yedim

10 çayında Memur hanımlar la kahve içtik
çikolata benden kahve onalrdan,
etinin karamel li çikolatası çıkmış.
iş çıkışı eve geldim eşimle birlikte yemek az yedik dişçiye gidip tedavi olduk.

kafeler tıkış tıkış sanki sadece bize korona var şaştım kaldım.
az turladık çarşıda.ekrem coşkun döner yedik 34 tl tuttu.
eve geldik namaz kıldım dinleniyorum.mutfağı toplayıp banyo lavabosunu yıkarım yatmadan

Selam kızlar
Valla çok yoruluyorum artık ayakta fazla duramıyorum oğlumun arkasına zor koşuyorum
Bu aylar çok kilo almışım başta almamıştım ama artık 4 kilo felan alıyorum
Kiloyu fazla takmıyorum oğlum da almıştım emzirme döneminde zaten veriyorum
Annem gelecek bu hafta biraz yardım eder gider yine
Hafta sonunda bi yardımcı çağıracağım camlar felaket annem geldiğinde mutfağımı temizledik ama camlara dokunamadık
Oğlum bu ara otubuse taktı anne bindir diye
Şu zamanda nasıl bindireceksem

Benim annemde oyle
Kadin koye falan kacar galiba

İlk baslarda yaptı babasız bakamam falan dedi
Herhlde alıstı artık oda,annemin haftasında aksmları görüntülü arıyorlar
Abi bize geldi sende gel diyorlar kpderle cocuga
Kociye diyorm götürsen ne geldin dicek ama neyse diye,dmez diyo

Benim evi nasıl dağıtıyor oğlum topladığımı görse inadına yine dağıtır
Oyuncak sepetini önce boşaltıyor başından aşağı döküyor. Boş sepetin içinde oturuyor. Ama dökülen oyuncakların yüzüne bakmıyor.
İlla oyuncaklar ortalıkta olacak. Küçük adamin düzene karşı alerjisi var

İyi geceler beybiler,
Bugün sizden sonra ev işine giriştim. Tamamını okuyamamıştım da.
Evi büyük sulu süpürgeyle süpürdüm. Süpürge yordu ya ağır vs.
Bugün arkadaşa geçecektim. Arkadaş da aradı kızı parka indirmiş. Evi süpürüp. Lavabo wc yıkadım. Çıktım apartopar. Çöpleri atamadım. Süpürgeyi toplamadım. İçindeki parçaları yıkadım. Borusu yatak odada süpürge oturma odadaydı. Parka indik arkadaşa geçtik. Akşam üstü onlar sahile çıkacakmış. Sizde gelin dedi geç gelir eşim dedim. Eve geçtik. Sonra eşim aradı geliyorum diye. Biz de gittik sahile çok durmadık. Çok esiyordu. Sonra dönerken eşim dedi gelin yemek yiyelim evde yemek yok evin hali harap :) tabi biliyor da eşim. Eve geçtik benimki evi toplamaya başladı. Neyse olsun arkadaşla evlerimizin her halini biliyoruz. Birşeymi söylesek dedik. Arkadaş dedi lahmacun var bende..neyse en son kahvaltıya karar verdik.
sonra kahvaltı hazırladım. Yedik kahve falan Oturduk bayağı.
Evi de yeni süpürmüştüm bizim kızlar evin hakkından geldi. Oyun hamurunu bulup dökmüşler yarın süpürürüm artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…