Küçük Düşün Büyük Olsun!

Yanlız değilsin bacım 😂😂😂
Ben kaynım evlenince KV ile birlikte yasayacaklardi. Biraz birlikte oturdular sonra ev kucik geldi diye bizim binada satılık daire vardı evlerde çok geniş bir şekilde aldılar. KV onlarla kalıyordu sözde ama her hafta sonu onlar rahat etsin diye bizde kalıyordu. Çünkü biz insan değiliz..
Bize gelirdi markete pazara gidecek misiniz, bende geleyim diye. Bizimle gelir alışveriş yapar poşetleri altkata kaynimgile bırakıp bizde kalmaya gelirdi. Çocuğu bahane ederdi. Benim kıza 2 sene bakmıştı çocuk istiyormuş onu falan filan kalmaya bahane arardı. Sonra her geldiğinde kızıma gene gelicem kalicam beraber uyuruz seneler. Ki hala öyle kıza söylüyor gelicem sizde kalmaya diye.

Gene bize gelir ben alışveriş falan yaparım o da yapar hop kızına, diğer oğluna taşır. Bana pazarden sebze meyve aldırır kışlık hazırlar benim evimde hoop onlarda giderken diğer çocuklara..

Yani bizim elimizden birşey geliyor kimseye minnet etmiyoruz diye insan yerine koyulmuyoruz bu net.
Gece gece kvdemi arayıp hakkını helal et kız dicem ya 🤦🏻‍♀️😂
Bunları yaparken es kisisi napıyo?
Yani gaz vermek gibi anlamayın da
Ben annene sahip cık demistim simdiye.
Benim kvde de yapmadı bisey,düğün zamanı kayboldular ortadan falan ama yinede gittiğimizde bi is yaptırmaz bana.
Calısıyonuz siz otur sen der.

Ben de normal zamanda yağ çözücü sıkar silerim. Ama komple temizlikte hem yağ çözücü hem su😄 ben de en son ne zaman sildim hiç sorma. Kendimi pasaklı hissediyorum. Emin ol senden daha pasaklıyım🙈
Gel sarılalım😂
Valla elim yetmiyo gün bitiveriyor😓
Koci yasak da bile sadece pazar evde,onda da öglene kadr uyuyo🤦🏻‍♀️
Alya yemek yaparken bile kucak istiyor😒
Nerde kaldı dolap ici silmek😣

Gece gece kvdemi arayıp hakkını helal et kız dicem ya 🤦🏻‍♀️😂
Bunları yaparken es kisisi napıyo?
Yani gaz vermek gibi anlamayın da
Ben annene sahip cık demistim simdiye.
Benim kvde de yapmadı bisey,düğün zamanı kayboldular ortadan falan ama yinede gittiğimizde bi is yaptırmaz bana.
Calısıyonuz siz otur sen der.
Önceden pek inanmazdi annesinin tavırlarına. Sonra kardeşi evlenince gelinle annesi problem yaşayınca sen hakliymissin dedi. Ama ne yapsın oda bunun farkında.. babasından kalan birtek annesi var diye bakıyor. Ben sadece annesi diye artık bazı şeyleri görmüyorum, bazı şeyleri söylemiyorum, bazı şeyleri duymuyorum ve öylece geçip gidiyorum.

Eşim annesinin yapmadiklarini kendisi yaparak kapatmaya çalışmak işin uğraşıyor diye ona da kıyamıyorum.

Ben 10 yıldır hala KV ye siz diye hitap ediyorum 😄

Yanlız değilsin bacım 😂😂😂
Ben kaynım evlenince KV ile birlikte yasayacaklardi. Biraz birlikte oturdular sonra ev kucik geldi diye bizim binada satılık daire vardı evlerde çok geniş bir şekilde aldılar. KV onlarla kalıyordu sözde ama her hafta sonu onlar rahat etsin diye bizde kalıyordu. Çünkü biz insan değiliz..
Bize gelirdi markete pazara gidecek misiniz, bende geleyim diye. Bizimle gelir alışveriş yapar poşetleri altkata kaynimgile bırakıp bizde kalmaya gelirdi. Çocuğu bahane ederdi. Benim kıza 2 sene bakmıştı çocuk istiyormuş onu falan filan kalmaya bahane arardı. Sonra her geldiğinde kızıma gene gelicem kalicam beraber uyuruz seneler. Ki hala öyle kıza söylüyor gelicem sizde kalmaya diye.

Gene bize gelir ben alışveriş falan yaparım o da yapar hop kızına, diğer oğluna taşır. Bana pazarden sebze meyve aldırır kışlık hazırlar benim evimde hoop onlarda giderken diğer çocuklara..

Yani bizim elimizden birşey geliyor kimseye minnet etmiyoruz diye insan yerine koyulmuyoruz bu net.
uzun uzun anlattım canım...
ne vardı biraz merhamet etseydi...
aynı larnayrımcı lar...
Yaranamassın uğraşma.
ben pazar akşamı yemek yapıp gittşm,
pazartesi evde idi o ama ben işten gelince yemekle uğraşmayayım diye.
Eşim bugun diyor az acı katsaydın,
dedim annen herşeye laf ediyor 🤣
he dedi yemeğin salçası fazla olmuş dedi🤣🤣
Kendi yapaymış o zaman dedim🤣

mr girdim kızlar 50 dk sürdü çok bunaldım.
bide görevli kafanı oynatma vs
yahu gözlerim kapalı,bilerek yapmadım ya🤣
sanki ilkkez mr çekiliyor uz.
gelirken Arkadaş lara uğradık 1 2 çay içtik.
hiç sevmem eli boş gitmeyi ama saat 9 olmuştu ve heryer kapanmıştı.
az oturup geldik eşim 11 de işe gitti bende bakınıyorum öyle

Oo iyimis ben genelde mutfak dolaplarına marc sıkıp geciyorm😄
Suyu anca iclerini temizlerken yaparım onu da nezmn yaptın diye sor aylar oldu😓
Ay pasaklı demek serbest💆🏻‍♀️😂
Valla bende hep silemiyirum dışını kızartma haftada birkaç gün üstten prilliyorum yada Viking var turuncu oguzel onunla bı tanıdık var birkere yemeğe gitmiş eltim Demiski kadin her ay düzenli hatta ay geldmedn dokuyirum dolapları siliyorum yıkıyorum herşeyi vitrinide dökerim fln sonra anladık kadın temizlik takıntılı esiylede sorunluydu öyle rahatliyomus

İyi geceler canlar güllaç yapmıştım ben çok sevmem ama güzel olmuş esim iki büyük dilimi gömdü 🤦fındık kırdı oglusla kavurdum tavada onları çayla yedik Oğlusu uyutmak uzereyim sabah eşim annemler e bırakacak ablam geldi akşam çocuk larla
kalcak 10 gün herhalde okulları ebadan internet yok bilgisayar interneti hallediyolar bisekikde ortanca yeğenime laptop lazım çocuk bilgisayar üzerine lazım dedi ablsm çok bilmiyor kullanmayı da alamadılar eniştemin durumu anca kendilerine kadar ikici el baktılar düzgün bişey bulamafi yeniler 8 bin fln taksitlerle burdan bakcas bulursak iyi bişe katıncam 200 300 bende okusun yeterki oğlusun haberi yok yarın sürpriz ne zamandır özledim diyodu içine doğdu sanki biraz önce keşke gelseler ddi ne sevinir

Valla bende hep silemiyirum dışını kızartma haftada birkaç gün üstten prilliyorum yada Viking var turuncu oguzel onunla bı tanıdık var birkere yemeğe gitmiş eltim Demiski kadin her ay düzenli hatta ay geldmedn dokuyirum dolapları siliyorum yıkıyorum herşeyi vitrinide dökerim fln sonra anladık kadın temizlik takıntılı esiylede sorunluydu öyle rahatliyomus
sözüm meclisten dışarı ama temizlik takıntılı insanla r maalesef insana değer vermiyor.
ben haftasonu mutfak dolabı mı sildim.
aspiratör ve fırını eşim silmişti.
filtreleri kaynattım deterjanla
Ocak arkası taşları hep ocak silişimde her daim silerim.
Kv diyor bak buralar pis, sararmış bak ötekiler gibi mi 🤣🤣🤣
yahu musluk arkasındaki hiç buhar sıçrama yan taşla Ocak arkası 1 mi 🤣

İyi geceler canlar güllaç yapmıştım ben çok sevmem ama güzel olmuş esim iki büyük dilimi gömdü 🤦fındık kırdı oglusla kavurdum tavada onları çayla yedik Oğlusu uyutmak uzereyim sabah eşim annemler e bırakacak ablam geldi akşam çocuk larla
kalcak 10 gün herhalde okulları ebadan internet yok bilgisayar interneti hallediyolar bisekikde ortanca yeğenime laptop lazım çocuk bilgisayar üzerine lazım dedi ablsm çok bilmiyor kullanmayı da alamadılar eniştemin durumu anca kendilerine kadar ikici el baktılar düzgün bişey bulamafi yeniler 8 bin fln taksitlerle burdan bakcas bulursak iyi bişe katıncam 200 300 bende okusun yeterki oğlusun haberi yok yarın sürpriz ne zamandır özledim diyodu içine doğdu sanki biraz önce keşke gelseler ddi ne sevinir
Canım temiz birşey 2 el mutlaka bulunur ya.ama anlayan lazım o işlerden.
benim eşim ve Kardeş i çok anlarlar.
hatta kaynım 2.el alıp satıyor.

sözüm meclisten dışarı ama temizlik takıntılı insanla r maalesef insana değer vermiyor.
ben haftasonu mutfak dolabı mı sildim.
aspiratör ve fırını eşim silmişti.
filtreleri kaynattım deterjanla
Ocak arkası taşları hep ocak silişimde her daim silerim.
Kv diyor bak buralar pis, sararmış bak ötekiler gibi mi 🤣🤣🤣
yahu musluk arkasındaki hiç buhar sıçrama yan taşla Ocak arkası 1 mi 🤣
Ay o kadar karışana ver silsin canı çıkıyor insanın bide çalışıyorsun yani benim k validede titizdir ama gitsen yaptırmaz kolay kolay hele çalışırken kızım yoruluyosun diyodu diğer eltimlerde öyledir saolsun yaptirmazlardi oglus küçükken senin bebek var sen dur ddiler hep

Canım temiz birşey 2 el mutlaka bulunur ya.ama anlayan lazım o işlerden.
benim eşim ve Kardeş i çok anlarlar.
hatta kaynım 2.el alıp satıyor.
2 sene önce kardeşimin eşi bı siteden gitti elden aldı 300 e çokta iyi çıkmıştı şimdi 800 1000 den basliyo orta halli bişe bakalım nasip enistemde orda bakiyo bulursada vercem ablama çocuklara harcar

Ay o kadar karışana ver silsin canı çıkıyor insanın bide çalışıyorsun yani benim k validede titizdir ama gitsen yaptırmaz kolay kolay hele çalışırken kızım yoruluyosun diyodu diğer eltimlerde öyledir saolsun yaptirmazlardi oglus küçükken senin bebek var sen dur ddiler hep
Kendi evim mecbur yapıyorum canım.
Beğendi dolapları mı güzel oldu dedi 🤣🤣
ona pek uğramıyor um ama uğrasamda iş yapmam.
benim işim bana anca yeter bide sıkıntılı yani kolum🤣

Eline sağlık ben sevmem güllaç.
İşyerinden 5 6 dilim tiramisu getirdim ben attım dolaba.
Sağolsun Yemekhane ci abla bazen bize ayırıyor kalırsa alıyorum işime geleni 🤣

size saçma gelir mi bilmem
2 .el kitap bakındım biraz maalum kitaplar pahalı.
bildiğiniz güvenilir bir site var mı?
Hem ısraf olmasın hem ekonomik olsun hemde okuyalım🤣🤣gerçi ben kütüphane ye de üyeyim ama güncel kitapları bulmak pek mümkün olmuyor.
arkadaşımla paylaşım yapıyorum bazen.
Öğretmen olduğu için Devasa kütüphanesi var 🤣

X