Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ence zorlamiyorsa sizi yapmakta fayda var, ne yaparsanız kar kendinizi çok sıkmadan

Ben de çalışırken kahvaltımı evden götürürdüm yoksa sıcacık poğaça açma gömüyordum öğle yemeği yemezdim. Karatay diyeti yapıyordum. Yemek param da cebime kalıyordu. Ama akşam çay yanına atıştırmalıklar bana da çok kilo aldırdı

Bizim de teyzesinin dayı ve kardeşinin taktığı şeyleri eşim almış bana sonra söyledi ama ben tahmin etmiştim. Babası nişanda da düğünde de kendi taktı sağolsun.

bizim her sabah poğça simit veriliyor.
çay vs.
öğlen yemeği de var.
ama ben evden haşlanmış yumurta peynir zeytin götürüyor um.
poğça çok kg aldırıyor.1 ayda 3 kg verdim dikkat ediyorum.
1hafta evde kaldım hiç kg almamış m sevindim
72 kg yum

Ben deterjanlı su hazırlamadan hiç temizlik yapamam. Ya yapıyorsam öyle yapacağım ya da hiç yapmayacağım ben de değişiğim işte

tam da kurabiye yapiyordum ahaha gobegum cikti kilo degismedi henuz ama mutsuzum

Bereketli olsun kuzum. Ben de altın alırken öyle yapıyorum. Hatta birara sıfır parayla çıkmıştım. şimdi yine gram alacağım da bir gidip para çekemedim

oohh tatil planı yapalım ya surda
Nasıl iyi geldi
Bizde Antalya istiyorz benim iznim pek yok ama istemek basarmanın yarısı
mühendis e dedim ki Eylül de tekrar istiyorum 3 günüm var ama 3 de siz verirsiniz
Antalya ya gitmek istiyorum Eylülde de
Yardımcı olur sanırsam,kasımda ki izninden ödünç
sizde gidersiniz inşallah
benim koci Antalya çok uzak gitmem diye tutturdu

Karpuzuncekirdegi adac testini gecmis olsun canim mutlaka.joienin bir iki uygun modeli de gecmisti muhendisiniglunda vardi sanirim onerilerde.
e bebek joie urunlerine ara ara indirim yapiyor onlara bakmak lazim
Evet hatta 2.el almayın oto koltugunu diyor uzmanlar.
Kaza gecirmediğinden emin olmak adına.

Valla ortalık hafiflersw kısa bi cinnetle cözerim

Ben deterjanlı su hazırlamadan hiç temizlik yapamam. Ya yapıyorsam öyle yapacağım ya da hiç yapmayacağım ben de değişiğim işte
Oo iyimis ben genelde mutfak dolaplarına marc sıkıp geciyorm
Suyu anca iclerini temizlerken yaparım onu da nezmn yaptın diye sor aylar oldu
Ay pasaklı demek serbest

Besafe bütçemizi aşıyor maalesef kuzum. Biliyorum yoksa çok iyi olduğunu.

Joie markaya da bakıyorum evet, yorumları iyi genelde.

Römer'in hangi modelini kullanıyorsunuz canım?

Dönen koltuk çok rahat oldu. Biz ikinci el almıştık çok da temizdi.İkinci el istersen bakabilirsin.

Eklentiler

• 8A722C3B-BB5E-47A4-A039-DA940A9783B3.png
    316,4 KB · Görüntüleme: 38
Yanlız değilsin bacım
Ben kaynım evlenince KV ile birlikte yasayacaklardi. Biraz birlikte oturdular sonra ev kucik geldi diye bizim binada satılık daire vardı evlerde çok geniş bir şekilde aldılar. KV onlarla kalıyordu sözde ama her hafta sonu onlar rahat etsin diye bizde kalıyordu. Çünkü biz insan değiliz..
Bize gelirdi markete pazara gidecek misiniz, bende geleyim diye. Bizimle gelir alışveriş yapar poşetleri altkata kaynimgile bırakıp bizde kalmaya gelirdi. Çocuğu bahane ederdi. Benim kıza 2 sene bakmıştı çocuk istiyormuş onu falan filan kalmaya bahane arardı. Sonra her geldiğinde kızıma gene gelicem kalicam beraber uyuruz seneler. Ki hala öyle kıza söylüyor gelicem sizde kalmaya diye.

Gene bize gelir ben alışveriş falan yaparım o da yapar hop kızına, diğer oğluna taşır. Bana pazarden sebze meyve aldırır kışlık hazırlar benim evimde hoop onlarda giderken diğer çocuklara..

Yani bizim elimizden birşey geliyor kimseye minnet etmiyoruz diye insan yerine koyulmuyoruz bu net.

tam da kurabiye yapiyordum ahaha gobegum cikti kilo degismedi henuz ama mutsuzum
BEnde bugun kek yapayım bari dedim.
Anam babam usulu sekerli
Evde sker yok saka gbi
1 fincan toz sekerim yokmjs meger.
Küp seker var az o da annemin kahveye atmalık.
Pekmz falan ugrasmadım usulca geri koydum malzemeleri buzdolabına

Oo iyimis ben genelde mutfak dolaplarına marc sıkıp geciyorm
Suyu anca iclerini temizlerken yaparım onu da nezmn yaptın diye sor aylar oldu
Ay pasaklı demek serbest
Ben de normal zamanda yağ çözücü sıkar silerim. Ama komple temizlikte hem yağ çözücü hem su ben de en son ne zaman sildim hiç sorma. Kendimi pasaklı hissediyorum. Emin ol senden daha pasaklıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…