Küçük Düşün Büyük Olsun!

bekleyelim dedik insallah aradaki farki kapatirlar ugrasiyorum baya ama cok yalniziz.kan tahlilleri iyi ama diger meseleyi bekleyip gorcez.annem gelicekti esimin isyeri koronadan dokuluyor korktum da getiremedim aman tatlar kacik
kiz senin adamda para vardir bi bak hesaplarina falan
Hayırlısı cnm
Valla benim arkadaslarda patır patır korona oluyorlar:KK43:
oturduk sıradaki biz miyiz?diye bekliyorz:KK43:
Allah korusun da.
Hesaplarına bakacak kafada değilim suan:KK70:
Dibe cökerim bide oralara girersem,toz pembe ilerliyorm:KK70:

Baby canım çalışan anne desteği alamıyormusun. Kreş ücretinin bir kısmını karşılar iyi olur.
Tam gün calısana veriyorlar,ki o bile kurayla.
Ama tam gün calısan alsın ya girmem kuraya flan.
Bence bana gelene kadar daha cok ihtiyacı olanlar vardır.
İdare ediyorz sükür yarım maas:)

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Senin koca da senin çalışmana güveniyor o zaman 😂
Ben evlendiğimden beri hiç senin maaş benim maaş diye ayrım yapmadık. Hangi ödeme senin hangileri benim demedigimiz için bana değişik geliyor açıkçası bu durum. Ben evden çalışıyorum ve her ay sabit bir gelirim yok. Sigorta işleri bazen 10 poliçe oluyor bazen 2 poliçe. Ona göre para alıyorum ve 1.5 senedir o parayi eşim ayrı kalsın evin giderlerine kullanma dedi. Ben o parayla altın aldım. son 3 5 aydır ufak tekek ödemeleri yapıyorum. Onun harici tüm ödemeler tek elden yapıyoruz. Geçen hafta 4 bin küsur kendi kredi kartım geldi. Onda da arabanın sigorta kasko taksotlero var hepimizin sağlık sigorta taksitleri var. Benim şahsi alışverişlerim var. Kartı eşim ödüyor 🥰 kendim ödesem o kadar acilmam herhalde 😁😁😁
Biz ilk evlendiğimizden beri giderleri paylasıyorz.
Kira dogalgaz onda,elektrik mutfak bende.
Faturalar ödendikten sonra kimse karısmıyor kimseye.
Büyük bisey alındıgında genelde paylasıyorz.
Buzdolabını yenilemistik gecen sene.Ben 3 ceyrek verdim,kalanı o taksitle ödedi.Bunun gibi.
Ama genel olarak benim koci sıkı,bide acil bisey cıktıgında hemen bana kosuyor,hani kendim halledeyim yok.
Arabanın bakımında pürüzler cıktı mesela tam pandemi basında,1500 kdar yine benden gitti.
Oyle seylere delleniyorm iste.
Birikmi gizli yapıyortm ondan:KK70:
Artık ne kadr gizleyebilirsem:KK70:

Canım benim eşimin babası da zamanımda üzmüş kırmış işte eski babalar malesef çoğu şimdik.ben yıllar sonra öğrendim. Ama ben tanıdım tanıyalı severim kafa dengi muhabbetçidir. İyi anlaşırız.beni de sever.
Her geldiğinde getirir çok şey yapar. Sıkışınca da para gönderdiği oldu ama eşime sorsan hala babası diğer babalar gibi değil.
yani bilemeyizki belki de adam evliliğinde sıkıntılar yaşıyordu. Örneğin eşimin annesinin ailesiyle hep İçiçelermiş. Bir de eşimin annesi iyi biriymiş ama onu bunu beğenmeme,tepeden bakma büyüklenme huyu varmış. Ben olsam ben de huzursuz olurdum.
Ben de babadan gün görmedim. Hala da yaşıyor ama faydası yok bana. Ve benim kızdığım annemle ayrılmaları değil çocuklarına baba olamamasına kızıyorum.

Ben tren istasyonuna yakın oturuyordum canım, bulvar cd nin aşağı tarafı. Trene yakın tarafı diyeyim.özellikle yakın diye orayı seçmiştik.
Kızz nerdeyse komşuymuşuz:),
Bende öyle işte.. eski tren istasyonu yeni marmaray istasyonu oldu.. 14 sokak ben..
Aile bağları önemli canım..
İşte maalsefe aileyi insan kendi seçemiyor..
Buda bir imtihan diyorum eşime hep.. senin imtihanın ailen diyorum..
Babası maalesef vicdansız canım :KK43:Bize bir faydası olmadı senelerce.. Rabbim yar etmiyor..
Durumu var da yapmıyor..
İç anadoluda büyük bir şehirde kendne 3 katlı kocaman ev yapmış.. orada yaşıyor senelerdir..
10 dönüm arazinin içinde..
koskoca bahçesi var..
Kapısında 3 arabası var oğlunun daha bir tane yok düşün:KK43: gelmiş 80 yaşına.. ama vicdan yoksa yok yani..Birde beni istemeye geldiğinde herşeylerini yapcam etcem ne vaadlerde bulundu.. pehhh.
demese beklentiye girmezdik en azından.. Birde yapacak gibi bir kaç kez vaaddee bulundu..
Yapma ama insana vaadde de bulunma madem:KK43:

Bizimde sansimiz bu galiba
Napalim herkesin sinavi farkli 😔
Ben bisi beklemiyorum evime karismasalardi yeterdi vakti zamaninda.
Simdi agizlariyla kus tutsalar ıı ııhh
Gozumde yok hic biri hele boyle yanasmaya falan calisiyorlar komik geliyorlar gozumde hep kotuler, cirkinler.
Aynen canım ya.. Sağolsun başta annemlerin hep destekleriyle evlendik..
Onlardan zırnık yoktu..
Tamam annesinin gücü yoktu şimdi Allah için onda para olsa o yapardı..
O babasına göre biraz daha vicdanlıydı..
Ama sonrasında oda kızını hep öne aldı..Hep ona hep ona..
babasının durumu olduğu halde hiçbir zerre yardımı olmadı.. Kendi kendimize evlendik..
Senelerdir de kendimiz çabalıyoruz işte..
Eşim aileden görmediği için çocuklar onun en hassas noktası..
O yüzden hep arkalarındayız şükür..Elimiz gücümüz yettiğince..

Günaydın kızlar
İyisindir umarım
Arada okuyorum ama fazla giremiyorum
Oğlumla tüm gün oyun oynuyoruz elime telefonu almama müsade etmiyor pek
Alıp yere atıyor
Hala geceleri uyku sorununuzu çözemedik 4 kere mutlaka kalkıyor Buda beni çok yoruyor😫
Doğduğu günden belli bi delilsiz uyumadı 😫
Montesorri yatak aldık bakalım belki yatağım diye benimser uyur
15.20 gün içinde gelir dediler bakalım
3800 lira yatağı ile aldık 😂daha içinin nevresimleri korumalığı var bi 600 de ona istiyor 😂

Günaydın kızlar
İyisindir umarım
Alıp yere atıyor
Hala geceleri uyku sorununuzu çözemedik 4 kere mutlaka kalkıyor Buda beni çok yoruyor😫
3800 lira yatağı ile aldık 😂daha içinin nevresimleri korumalığı var bi 600 de ona istiyor 😂
Güle güle kullansın insallah:dua:

Slm bacımlar
Hayatta hersey kısmet valla
Aylardır robot diyorm tam karar verdim
Aidat derdi cıktı 1 yıldır ödenmiyor tabi adamlar haklı ama simdi cıkması manidar😂
Bugun ulastım yönetime nihayet 1250 tl sizin dediler tahmin ettim zaten 13 aylık falan
Dediler sizde sıkıntı yok 3-4 senedir ödemeyen var😣
Dedim 2 aya kaparım ben onu
Tmm dediler yarın 500 geccem hesaba
Koci dedi zatenn bu sene cıkarız artık😱
Kafasında farklı planlar var ama😂
Anamın memnun olmayacagı planlar🤣
Cıkalım bırdan annemlere yakın yeni bi apartmana tasınalım diyo
Aslında daha cok merkez tarafı anama yakın
Kızı annesi kabul ederse 1 sene daha krese yollamayalım,ona verceğimiz parayı kiraya ekleriz.
Büyük eve cıkarız hem kıza oda olur dedi
Yani annesi keske kabul etse yalnız bakmayı bu senede
Hem evi degistiririz hem de pandemi de kız evde olur bu sene de .
1 yas daha büyür gider.
Hayırlısı artık.
Özetle benim robot isi uzar💆🏻‍♀️
İnşallah yardımcı olur kayınvaliden kızın da 1 yaş sonra gider daha ifade eder kendini o zaman

Aynen canım ya.. Sağolsun başta annemlerin hep destekleriyle evlendik..
Onlardan zırnık yoktu..
Tamam annesinin gücü yoktu şimdi Allah için onda para olsa o yapardı..
O babasına göre biraz daha vicdanlıydı..
Ama sonrasında oda kızını hep öne aldı..Hep ona hep ona..
babasının durumu olduğu halde hiçbir zerre yardımı olmadı.. Kendi kendimize evlendik..
Senelerdir de kendimiz çabalıyoruz işte..
Eşim aileden görmediği için çocuklar onun en hassas noktası..
O yüzden hep arkalarındayız şükür..Elimiz gücümüz yettiğince..
Ben artik diyorum ki bizden istemesinlerde naparlarsa yapsinlar.
Annesinin zaten masraflari esimde.
Kardesleri sorumsuz, sigortalari yok is de durmazlar.
Benden uzak diyorum bilmek falan istemiyorum.
Bu sebeple birikim yaparken bir yandan da istediklerimi aliyorum.
Tasinincada borca gireriz zaten.
Teras yapilcak, araba degisecek.

Ben artik diyorum ki bizden istemesinlerde naparlarsa yapsinlar.
Annesinin zaten masraflari esimde.
Kardesleri sorumsuz, sigortalari yok is de durmazlar.
Benden uzak diyorum bilmek falan istemiyorum.
Bu sebeple birikim yaparken bir yandan da istediklerimi aliyorum.
Tasinincada borca gireriz zaten.
Teras yapilcak, araba degisecek.
Aynen öyle.. Bende diyordum bzie dokunmasınlar ne yaparsa yapsınlar ..Kayınvalidem ölmeden önce aynen bizde öyleydik.
Varken kızına yedirdi.. Çocuklarını o büyüttü. Annesinin sayes,nde bir güzel emekli oldu..
Sonra annesini istemez oldu evinde ..
Biizim elimize bıraktı...İşi bitti ya..
Geçen 1,5 yıl hep biz baktık ilgilendik masrafları da farklı ihtiyaçları da..İlaçları senelerdir bendeydi..
Neyse helali hoş olsun.. Eşimin annesi sonuçta yapmak zorundaydı..
Allah rahmet eylesin ..
Kızı etinden sütünden faydalandı.. bize zararı kaldı .. He kıymet bilselerdi gam yemezdim yinede..
Ama Rabbimin adaleti şaşmaz..
Şimdi eşimin hiç bir akrabası ile görüşmüyoruz zaten..
O yüzden kafamda rahatladı artık..
Bi annesi vardı oda vefat edince bitti gitti..
Herşeyin hayırlısıı..

Kızz nerdeyse komşuymuşuz:),
Bende öyle işte.. eski tren istasyonu yeni marmaray istasyonu oldu.. 14 sokak ben..
Aile bağları önemli canım..
İşte maalsefe aileyi insan kendi seçemiyor..
Buda bir imtihan diyorum eşime hep.. senin imtihanın ailen diyorum..
Babası maalesef vicdansız canım :KK43:Bize bir faydası olmadı senelerce.. Rabbim yar etmiyor..
Durumu var da yapmıyor..
İç anadoluda büyük bir şehirde kendne 3 katlı kocaman ev yapmış.. orada yaşıyor senelerdir..
10 dönüm arazinin içinde..
koskoca bahçesi var..
Kapısında 3 arabası var oğlunun daha bir tane yok düşün:KK43: gelmiş 80 yaşına.. ama vicdan yoksa yok yani..Birde beni istemeye geldiğinde herşeylerini yapcam etcem ne vaadlerde bulundu.. pehhh.
demese beklentiye girmezdik en azından.. Birde yapacak gibi bir kaç kez vaaddee bulundu..
Yapma ama insana vaadde de bulunma madem:KK43:
Yani işte resmiyette baba, baba olmak onunla olmuyor işte. İyi yapmışsınız görüşmeyi keserek.

ben kaçıncı sokaktı çok hatırlamıyorum. 10 yıl oldu sayılır oradan taşınalı. 1.5 yıl oturmuştuk.
sonrasında kuzenim oturuyordu askeri lojmanlarda o zamanlar geldim oralara. Bir de hastane işlerim vardı geldim. Kaç yıl oldu gelmedim.
Ben oradaki halkeğitimin yüzme kursuna da gitmiştim. Hocalar çok iyiydi. Ablam oradaydı o yıllarda. Onda kalıyırduk kursa gittiğim günlerde. Yıkılacak diye kursum yarım kaldı. Yıkıldımı orası çok merak ediyorum. 😄

Günaydın kızlar
İyisindir umarım
Alıp yere atıyor
Güle güle kullansın kuzum. O telefon çekmeleri bizde de çok😅

X