Küçük Düşün Büyük Olsun!

Kzıın sonuclar cıktı mı?
Saglık olsun gerisi hallolur.
Benim kart uctu üstüne birde aidat cıktı
Simdi kociye desem ödeyelim ,altın bozalım der
Mecbur kendim halletcem

Kzıın sonuclar cıktı mı?
Saglık olsun gerisi hallolur.
Benim kart uctu üstüne birde aidat cıktı
Simdi kociye desem ödeyelim ,altın bozalım der
Mecbur kendim halletcem
bekleyelim dedik insallah aradaki farki kapatirlar ugrasiyorum baya ama cok yalniziz.kan tahlilleri iyi ama diger meseleyi bekleyip gorcez.annem gelicekti esimin isyeri koronadan dokuluyor korktum da getiremedim aman tatlar kacik
kiz senin adamda para vardir bi bak hesaplarina falan

Üzülme canım her çocuğun gelişimi farklı oluyor

Oğlusu uyutmaya çalisiyorum sonra oyuncuk toplancak dağıttı yine fena sulu köfte var yarinada çok şükür yanins pilav fln isterlerse yaparım dışarda işlerim var saatciye saat verdim o alincak güzel olursa oglusu parka ççıkarırım sabah tan güllaç i yaparim kumbaraya 15 attım atmiyordum kaç gündür

Sen yeni misin buralarda kız
Benim gecen sene dogumgünü pastamı benim ödediğim karttan aldı adam
Zalımın oglu 90 teele vermis bide
Dogımgünü hediyesine verecek bütcem yok
Benim de kartın biri benimkinde
Ödedikçe limit düşüreyim diyorum yoksa sinsi sinsi ele geçirdi resmen kurtulamıyorum

İyi geceler kızlar,
Ne okuyabildiğim ne de yazabildiğim bir gündü
Sabah kahvaltı sonrası mutfakta çekmece ve bir kaç dolabı sildim düzenledim. Kıza sa tablet açmadım o da yanımda resim yaptı evi dağıttı bir çok iş daha çıkardı bana. Hatta halıyı da güzelce boyayla çizmiş
Sonra kursa gittik. Çamaşır atmıştım gitmeden astım. Kursta çişi geldi söylemiş öğretmene maşallah bir damla bile kaçırmamış bu defa. Çişini yapınca daha kıyafetini toparlamadan gidecekti, inşallah ders bitmez anne diye diye aceleyle çişini yaptı :)
Sonra eve geldik. Banyo yaptırdım. Yemek yedirdim. Ben çok şey yemedim. Akşam eşimle çayın yanında aburcuburlar götürdük.
eşim geç geldi. Eşimin babası bize birşeyler göndermişti. Otobüsle gönderdi eşim silivriye gitti aldı.
Bayağı şey göndermiş. 3 halka sucuk, birer bidon yeşil ve siyah zeytin. 1 kilo tereyağı dil peyniri lor peynir ezine peyniri vakumlatıp göndermiş. 5 kilo koyun sütü. İşkembe paça. Et ve 3 çupra 3 levrek balık göndermiş. 5 kilo zeytinyağı. Aklımda kalanlar bunlar.Kıza da gofret bisküvi. Görüntülü konuşurken Ela diyordu dede bana abırcuburlarını gösterirmisin ondan ona da koymuş aburcubur. Aslında kendi gelecekti. Virüste sayı çoğalınca vazgeçti.
Allah razı olsun, kesesine bereket.
Onları yerleştirdim. Buzluk çok doldu. Bu ara buzluktan kullanırım. Birkaç şey çıkardım yarına kullanırım.

Ben kaşar peynirini buzluğa koyuyorum. Tost için yemek için kullanıyorum iyi oluyor canım

Bugün evlilik yıldönümü bizim 12 senemiz oldu kahve içiyorum kalkıp yapacağım sulu köfte yi
Daha çok güzel yıllarınız olsun birlikte. Mutlu sağlıklı
Bizim de 25 nisan 11. Yılımız olacak.
bu yıl bir sürpriz yapayım diyorum ama ramazanda ne yapabilirim bilemedim. Olmazsa hediye alırım. Kaç yıldır boş geçtik :))

Aman o çeyiz sermeye ben de karşıyım. Geceliğine kadar seriyorlar gösterişten başka birşey değil. Zaten evlenirken örf adet insanı değildim. Düğünde Takı merasimindende nefret ederim. O sebeple gelinliğe ek çanta yaptırmıştım. Ama gelinlik ayağıma sürekli takılınca herkesin yanına gidip görüşme yapamadım.
kızımla ilgili de hiç evlilik hayallerim yok. Torun hayalim hiç hiç yok
Gerçektwn doğru diyorsun parayı biriktireceksin. İlerde neye kullanırsa artık belki çeyiz yerine güzel eğitim hayatlarına kullanırlar.

Yaaaa sen yazdıkça hatıralarım canlanıyor gözümde. Pazartesi pazarına bende iş dönüşü çok giderdim. Birden sanki o günlerü yaşadım

Dün bide söyle bisey yasandı üzünclüyüm
Elimde kaldı kutuları topluyordm
Setimin bilekliği bide.
İns yapabilirler,bugun kyumcuya ugrucam.
Yapamazlarsa setime gecmis olsun:/
Bence de yaparlar. Benim de setimin bilekliği montumun koluna takılmıştı o takma yeri ayrıldı. Yaptırmıştım

Baby canım çalışan anne desteği alamıyormusun. Kreş ücretinin bir kısmını karşılar iyi olur.

Ben e bebekten aldım joie markaydı. Çok kullanamadan pandemi girdi araya evden çıkamadık. Şimdi de büyüdü kullanmıyorum 1 senedir de evde duruyor. Onu letgoya koyup satacağım bende

Valla ben eriyemedim canım. Tek zayıflama umudum çocuk ve yürümesiydi son umudumdu. Çocukla 8 kilo aldım
Bana yarayan tek şey pandemi oldu. Faydaları hafta sonu dışarda yemek yemiyoruz. Eşim evde olduğundan hafta sonu rahat yürüyüş yapıyorum. Birine ya da biryere gitmek yerine yürüyüş oluyor. Oturmaya gitmeler olmuyor o sebeple de yeme olayım azalıyor. Kısaca özeti bu. 11 kilo verdim şimdilik 3 kilo da ramazanda verebilsem keşke. Ama zor

Sen yeni misin buralarda kız
Benim gecen sene dogumgünü pastamı benim ödediğim karttan aldı adam
Zalımın oglu 90 teele vermis bide
Dogımgünü hediyesine verecek bütcem yok
Senin koca da senin çalışmana güveniyor o zaman
Ben evlendiğimden beri hiç senin maaş benim maaş diye ayrım yapmadık. Hangi ödeme senin hangileri benim demedigimiz için bana değişik geliyor açıkçası bu durum. Ben evden çalışıyorum ve her ay sabit bir gelirim yok. Sigorta işleri bazen 10 poliçe oluyor bazen 2 poliçe. Ona göre para alıyorum ve 1.5 senedir o parayi eşim ayrı kalsın evin giderlerine kullanma dedi. Ben o parayla altın aldım. son 3 5 aydır ufak tekek ödemeleri yapıyorum. Onun harici tüm ödemeler tek elden yapıyoruz. Geçen hafta 4 bin küsur kendi kredi kartım geldi. Onda da arabanın sigorta kasko taksotlero var hepimizin sağlık sigorta taksitleri var. Benim şahsi alışverişlerim var. Kartı eşim ödüyor kendim ödesem o kadar acilmam herhalde

Son düzenleme:
Geçen yıl 10.evlilik yıldönümümüzdü. Evlendikten sonra 10.yilda yine bir merasim yapma niyetimiz vardı tabi pandemi olunca bizimki hayal oldu. Sonra onun yerine çoluk çocuk yurtdışı tatili yaparız dedik o da pandemi sonrasındaki ekonomik krizleri düşününce rafa kalktı.
Pırlanta baget yüzük istiyordum ne zamandır, eşim de pandemi de kg verince alyansim elimden düşüyor diye hem alyans aldı hemde baget yüzüğü. Birini doğum günüme sayıyorum dedim diğerini de evlilik yıldönümüne (evde kullanmadığımız ilk söz yuzuklerimiz vardı, evlilik teklifi ettiği tektaş vardı başka da vardı ama hatırlayamadım onları verdim baget yüzüğü aldım. Evde kullanmayıp kenarda duracağına, istediğim birseyi alıp takayım dedim )

Bizim kullandığımız römer marka biz memnun kaldık. Hala bebeklik koltuğunu kullanıyor. Kızım 14.5 kilo sığıyor koltuğa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…