Küçük Düşün Büyük Olsun!

Valla begenmiyolar
Bende giydiriyorum.
Simdi oglanin botu var teyzeme goturcem onun oglana olurmus giyer.
Tshrtlerini falanda ayirirsam arkadasima vericem
O giydiriyo kadin 2.evi aldi kredi oduyor.
Masallah valla tutan idare eden aliyo.
Kullanana veriyorum bende.
Bende giydiriyorum bı kuzeni bar esimin 2 yaş büyük bizimkinden temizse kullanıyor bide arkadaşım saolsun eşi tekstilde o yapıyor eşofman oğluna saolsun kız banada getiriyor dikilen oduncu gömleği getirmiş gorumcesi dikmiş valla alsak 60 70 şuncacik şeyler

300 salavat cektim
Yemekler tamam
Evi supurdum
Kizi doyurup bakicam uyucak mi
Toz da alim soyle ustunden (islak mendille🤪)
Aksam biraz daha salavat cekim

Cok yedim yine ya aslinda bakinca buyuk porsiyonlar degiller ama sık yedim.
Midem rahatsiz oluyo boylede.
Allah kabul etsin cnm🙏🏻

Slm bacımlar
Hayatta hersey kısmet valla
Aylardır robot diyorm tam karar verdim
Aidat derdi cıktı 1 yıldır ödenmiyor tabi adamlar haklı ama simdi cıkması manidar😂
Bugun ulastım yönetime nihayet 1250 tl sizin dediler tahmin ettim zaten 13 aylık falan
Dediler sizde sıkıntı yok 3-4 senedir ödemeyen var😣
Dedim 2 aya kaparım ben onu
Tmm dediler yarın 500 geccem hesaba
Koci dedi zatenn bu sene cıkarız artık😱
Kafasında farklı planlar var ama😂
Anamın memnun olmayacagı planlar🤣
Cıkalım bırdan annemlere yakın yeni bi apartmana tasınalım diyo
Aslında daha cok merkez tarafı anama yakın
Kızı annesi kabul ederse 1 sene daha krese yollamayalım,ona verceğimiz parayı kiraya ekleriz.
Büyük eve cıkarız hem kıza oda olur dedi
Yani annesi keske kabul etse yalnız bakmayı bu senede
Hem evi degistiririz hem de pandemi de kız evde olur bu sene de .
1 yas daha büyür gider.
Hayırlısı artık.
Özetle benim robot isi uzar💆🏻‍♀️

Slm bacımlar
Aidat derdi cıktı 1 yıldır ödenmiyor tabi adamlar haklı ama simdi cıkması manidar😂
Bugun ulastım yönetime nihayet 1250 tl sizin dediler tahmin ettim zaten 13 aylık falan
Kızı annesi kabul ederse 1 sene daha krese yollamayalım,ona verceğimiz parayı kiraya ekleriz.
1 yas daha büyür gider.
Hayırlısı artık.
Hakkında hayırlısı canım zaten çıkmak istiyorum diyirdun ordan bakarsın annesi bakar annene ihtiyaç olmaz o zamanda karışmaz artık

Slm bacımlar
1 yas daha büyür gider.
Hayırlısı artık.
Doğum gününe az kalmış. Eşinden doğum günü hediyesi isteyebilirsin 🥰🥰

Slm bacımlar
1 yas daha büyür gider.
Hayırlısı artık.
Canım annen ne derse desin, ihtiyacın olduğunda yanında olamıyor bahane üretiyorsa senin kararlarına karışmaya hiç hakkı yok. Eğer huzurlu olacaksan eşinin dediği şey mantıklı. Zaten çalışıyorsun yakın olsan çok sorun olmaz sanırım. Hem Alya daha küçük bir yıl sonra kreşte olanları daha rahatça anlatır.
Hakkınızda hayırlısı olsun. Alyanın kreş parası olmaz alırsın robot bir ay kreş parası eder o robot :)

babyloading87 babyloading87 canım hakkınızda hayırlısı.. Aslında kayınvalden bakarsa bemcede 1 yıl daha kreşe vermesen daha iyi.. Biraz daha büyür.. Pandemide belki biraz yoluna girer.. Eşin mantıklı düşünmüş.. Ama tabi burada en önemli olan kayınvaldenin bakmayı kabul etmesi.. Heö bu oturduğun evden sende pek memnun değilsin sanırsam. Rabbim gönlünüze göre versin. Ammman robot dediğin nedir kii.. Her zaman alınabilir.. Bence önce tr_lelli tr_lelli alsun denesin iyimi kötümü süpürüyor biz sonra alalım🤣🤣

İyi akşamlar kızlar..
Geldim eve brokoli buharda haşladım.. Sarımsaklı yoğurt üstüne biberli yağ.. Miss bayılıyorum..
Gelirken kasaptan tavuk pirzolada aldım..Hemen marine ettim.. Dökğm tavada yaptım eşimin gelmesine yakın mis gibi oldu..
Buraya kadann güzel.. Ekmeksiz brokoli ve 2 parça tavuk yedim..
İyide işte şu çay işi beni mahvediyor..son sütlaç lar kaldı 2 tane. Çay demledim.. Şuam içiyoruz eşimle.. Sütlaç yemedim şükür.. Amma çayıda boş içemiyorum.. Petibör ve haylayf bisküvi yedim.. Sorarsan sütlaçdan daha masum(kendimi kandırıyordum) 🙈🙈🙈.. Yok anacjm yok ben diyet miyet yapamıyorum. Beni yemekten durduran tek şey moral bozukluğu stres.. Yada oruç..
Neyseki inşallah haftaya mübarek ramazan geliyor.. Tek ona güveniyoeum artık.. Yoksa bu iştaha ne oldu böyle bilmiyorum yaa.. 😔😐

Selam kizlar okudum ama yazmaya anca fırsat bulabildim.
Dünden yemeğim vardı. Bugün öğlen kızın bilsem de uygulama sınavı vardı öğlen vakitte oraya gitmeden de çocuğun çorbasını yapıp çıkmıştık. Eve gelir gelmez de çocukları doyurup küçüğü uyuttum, dünden beri dişim ağrıyordu bende yattım çocukla beraber iyi oldu 🙂

Markete çıktım çöp poşeti alayım diye Bim e gittim. Ama bilin bakalım ne almadım 😂 tabi ki çöp poşeti. Alışveriş yapıp çıktım sonra aklıma geldi geri döndüm ama bu defa da çöp poşeti kalmamıştı.

Canım kaç gündür tatlı istiyordu, markette de Ramazan hazırlıkları başlamış. Muhallebili için çıtır kadayıf aldım, kuru kalburabasti aldım, birde kedi dili aldım. Ramazanda arada yaparım tatlı, elimin altinda olsun. Oruçlu oruçlu evden çıkıp market pazar gezmesi zor.
Bir de bu akşam yemek için 2 kazandibi, 1 de büyük boy danone aldım çocuklara, 1 kavanoz zeytin 2 küçük çikolata toplam 60 TL ödedim. Fırından da tam buğday ekmek aldım 2 tane 8 TL. Mayalamak için süt alacaktım ugradigim yerlerde kalmamıştı. Artık sütü yarın alırım.

Trendyol dan 1 kutu çocuğa bez, 1 koli 24 lü ıslak mendil, birde saçım için kullandığım şampuan ve vitamin setinden aldım. 298 TL tuttu. Geçen günkü siparişim de teslimat noktası sectigim için 20 TL de indirimi bekledim bugun aktif oldu kuponum onu kullandım.

Selam kızlar 💓
Telefonumda sıkıntı vardı, donup duruyor. Giremedim pek bu zamanda. Herkes iyidir umarım. 😊
Bu ara hep alışverişle geçti. Mutfağa harcadık, az önce de kızıma ıslak mendil aldım. Bitmek üzere elimdekiler.
He bir de oto koltuğu almam lazım. O da nerden baksan orta hallisi bile 1000 lira üzerinde. Şu an marka ve f/p araştırıyorum, bakalım. Varsa öneriniz alırım. 😅

besafe cok iyi hem guvenlik testleri hem de yuksek oldugu icin etrafi rahat goruyorlar
Selam kızlar 💓
Telefonumda sıkıntı vardı, donup duruyor. Giremedim pek bu zamanda. Herkes iyidir umarım. 😊
Bu ara hep alışverişle geçti. Mutfağa harcadık, az önce de kızıma ıslak mendil aldım. Bitmek üzere elimdekiler.
He bir de oto koltuğu almam lazım. O da nerden baksan orta hallisi bile 1000 lira üzerinde. Şu an marka ve f/p araştırıyorum, bakalım. Varsa öneriniz alırım. 😅

selam kizlar pek keyfim yoktu kac zamandir yazamadim.bu ay birikim olmaz gibi kart fena .hepsi de market alisverisi tek tek baktim yine ay sonu gelince
Gündğz aklıma geldin
Yok bayagıdır diye
İyisinizdir ins bacım
Kartlar hep patlak
Tam düzene girdik diyorm bisey cıkıuo🤦🏻‍♀️

Doğum gününe az kalmış. Eşinden doğum günü hediyesi isteyebilirsin 🥰🥰
Sen yeni misin buralarda kız😅
Benim gecen sene dogumgünü pastamı benim ödediğim karttan aldı adam💆🏻‍♀️😂
Zalımın oglu 90 teele vermis bide🤣
Dogımgünü hediyesine verecek bütcem yok🙆🏻‍♀️😂

Gündğz aklıma geldin
Yok bayagıdır diye
İyisinizdir ins bacım
Kartlar hep patlak
Tam düzene girdik diyorm bisey cıkıuo🤦🏻‍♀️
cocuklarim da gerilik var beybi isaret parmafi falan kullanmiyorlar .o kadar izole yasiyoruz ki insallah ondandir diyorum
ayni ayni bizim de her ay ekstra bisi cikiyor.bak 9 unda kart kesildigi gibi 2 binlik harcama olcak klozet takimina tuvalet suyu tasti o alincak.ikizlerin havlulari kucuk geliyor bornoz alincak.kuru incir vs evde yok ikizler yiyor hurma vs o alincak.zaten 1000 direk mama gitti yine

babyloading87 babyloading87 canım hakkınızda hayırlısı.. Aslında kayınvalden bakarsa bemcede 1 yıl daha kreşe vermesen daha iyi.. Biraz daha büyür.. Pandemide belki biraz yoluna girer.. Eşin mantıklı düşünmüş.. Ama tabi burada en önemli olan kayınvaldenin bakmayı kabul etmesi.. Heö bu oturduğun evden sende pek memnun değilsin sanırsam. Rabbim gönlünüze göre versin. Ammman robot dediğin nedir kii.. Her zaman alınabilir.. Bence önce tr_lelli tr_lelli alsun denesin iyimi kötümü süpürüyor biz sonra alalım🤣🤣
Aynen ya keske baksa
Ben de istemem tabi 2 yasında krese baslasın ama hayırlısı artık🙏🏻
tr_lelli tr_lelli sen al bari😅

X