Küçük Düşün Büyük Olsun!

Geçmiş olsun dış zor ya iki ay olcak azı dişe yakın dişim çekildi ama 1 hafta apse çekim açık yara gibiydi operasyonlu çekim yapıldı ağrı oldu hep 10 güne toplandi ancak

Bana bikini de sacma geliyr ya
Mayo bikini cok satılıyor ay milletin kullanılmıs bikinisini alacagıma sortla girerim denize
Banada iç giyim şeyleri satılması yada alınması elimdeki eskiyi giymek yada gidip mağazadan alırım ucuz yollu bişe alırım sıfır en azından geçen kullanilmis ruj vardı kız kullandigim yeri siler yollarım demiş ben öyle üründe almam hele hastalık var nasıl güveniyorlar anlamadim

Selam kızlar
Bu akşam içimde bir sıkıntı var hayrolsun inşallah
Dokunsanız ağlıcam o moddayım
Neyse yarın işte son günüm doğum öncesi dinlenip kendime vakit ayırcam öyle avutayım kendimi
Hayra yor canim dogumun yaklasirken hormon dengesini kontrol zor oluyo endişe oluyor illaki

T thesekreter 3 gunde onaylaniyor canim
Saol kuzum bekliyİm h sonu onaylanir o zaman

çok küçültmüşler canım.
En son yasaklardn önce yemiştim canım bilmiyordumZam yoksa porsiyon gramaj küçülmesi oluyor

İyi geceler kızlar
Bugün bakamadım. Kahvaltı sonra evde işler. Hazırlık kızın tütü eteğini bitirdim. Sonra baleye gittik.
sabah kahvaltı sonrası aç aç dedi. Birşeyler izleyecekmiş. Bugün zaten gideceğiz izlemesini istemedim. Öyle böyle oyaladım.telefondan şarkı açtım. Dans ettirdim.
Gittik geldik. Banyo yaptırdım. Sonra yemek çorbam vardı ona mantı pişiriyordum. Bir atraksiyon kriz atlattık yine. Bugünlerde benim istediğim olsun ve uyku azalması yaşıyoruz. İlla tabletten açmamı istedi. Açmadım. Çok isteyince Neyse o zaman dedim yemeğe çağırınca kapatacağız, Saçımızı kurutacağız ( kurutturmamıştı havlu sarmamı istemişti sardım ) sonra yemek yemeğimizi yeyip odamızı toplayacağız sonra tekrar açarız. Tamam olur anne sen yemek olunca söyle dedi. Tam yemeğe çağırıyorum yok izleyerek yiyecekmiş. Hayır olmaz ben sana böyle söylemiştim dedim. Bir krize girdi hayır kapatmayacağım aldım kapattım tamam geleceğim ama açık kalacak Çığlık çığlığa ağlıyor. Anlatıyorum dinlemiyor. En son artık sabrım taştı koydum koltuğa al tabletini de onu da oturttum al dedim. Gittim mutfağa peşimen geldi hayır kucağına gelmek istiyorum
Neyse öyle böyle anlattım tekrar yemek yedik. He bir de yemek yemeyeceğimm yemeyeceğim işteeee
Sonunda yedi yemeği ben de dedim şimdi oyun ne oynamak istiyorsun tablet açmıyoruz oyun oynuyoruz. Mutfağı bile toplamadım. Oyun oynadık. Eşim gelince topladım. Bu tableti saatli veriyorum. Yine mübtelası oldu ya. Bir de çocukların izlediği şeyler saçma videolar. Onu engelle bunu engelle yığınla var. Asıl hata babasında tablet almakla yanlış yaptı bence.
Neyse kızlar kusura bakmayın uzun uzun yazdım da. Ya ev işi diye koşturmayıp ona vakit ayıracağım sürekli aç aç dememesi için bilmiyorum da çocukların tablet sevdası beni bitiriyor. İlerde başından ayrılmayacak o da bir gerçek

İyi geceler kizlar oglusu uyutmsya çalışıyorum daldı gibi böreği hazırladım pscek ortalığı topladım yine bulaşık vardı elde hallettim yarın kahvaltı sonrası açarım makineyi kabağı pişirdim çamaşır kurumuştu kaldırdım nemlileri koydum sabah hallederim sabah erken gelcekler erken uyanirim daha bir süre misafirim olmaz ramazan geliyor zaten

Ayyy rujmu virüs olmasa bile alıp kullanamam.iç çamaşırı da hepten saçmalıkmış

Canım bence kv çok bencil düşünüyor. Sonuçta kendi oğlu da evlenip boşanmış. Kusura bakma da böyle insanlara çok kızıyorum. Sen doğruyu söylemişsin, engel olacak birşey görmüyorum ben de. Eşitler işte kısa ve öz. Heee bir de geç yaşta evlenenen insana niye talibi çıkmadı derler onu da anlamam ben de 30 yaşında evlendim. Oysa o kadar da çok talibim vardı iyisiyle kötüsüyle.. benim niyetim de hiç erken evlenmek olmadı. İyiki de geç evlenmişim diyorum. Şimdi 22 yaşında evlenmeye niyetlenen kardeşime de çooook dedim ama kararı vermiş ne diyeyim.
Neyse bence kaynına açıkla durumu bilmediğini anlat. Sonuçta eninde sonunda öğrenecekler. Şimdiden bilmeleri daha hayrına bence.

Ne kadar aidatınız canım merak ettim.

Ayrı odada mı yatıyor. Bizim bu yıla kadar öyleydi. Çünkü beşiğinin korumasını kaldırmamıştık. Anniii diye çağırırdı. Alışkındı odasında yatmaya. Tabi haftada iki gün dayanamayıp eşimi ekip kızımın odasında yerde yatıyordum. Hep bizim yataktan düşer kaygımız vardı. Bir de yatağına alışsın derdindeydik. Eee sonra ne oldu bir gün ben eşimle Telefonda konuşuyorım annee anneee bağırdı. Bir baktım yanımda bitti ben şokkk inmiş beşikten. Bizde korumayı kaldırdık. O günden bu yana uyanınca yanımıza gelmeye başladı sonra da biz bırakamadık odasında yalnız.

Aynen ya kullandıgım yeri silerim ne
Ruju da satma bi zahmet

Günaydınlar
Hayırlı cumaalar
Sükür gece sıkıntısız gecti,burunlar acık,asayis berkemal
Yalnız aksm az yedim,acıkmısım bu saatte kalktım lavasa tost bastım
Saglıklı beslenmede baby gibi ol
Bugunu de atlatırsak yarın tatil evdeyim
Yine yemegim yok
Alya köfte istedi(her saat bası istiyor gerci)
Izgara da ona köfte yaparım,corbası var enginarımız var 2 tane .
Mayıslar yatsın,tarhana cipsi siparis etcem cok övülüyor.
Ay bugun züber görmekten fenalık geldi igda.
Bütüün influcerlar züber yedi
Ramazan öncesi bütün influcerları doyuran koca yürekli züber

Önümüzdeki ay bakacagım,kendime uygun bi robot alacagım galiba.Xaiomi den herkes memnun ama onun en baz modelini alabilirim(1590 a düsmüs)
Muaidllerinde moplu olan 2000 tlye var.
2 yıl garantili oldugundan korkmuyorm,Genpa garantili muadil bi marka da olabilir.
Ama yaza su silme isi bitsin,kıza bez egitimi baslıycam yaza en azından silmeyi düsünmem.
Bide ben almazsam bana dogumgünü hediysi alan yok
Enginarla nereye kadar

Biizim evdeki modelde 2 yas sendromunda
Sürekli bi aglak mod,evi müze gibi dolasıyor ama aglayarak.
Ne istesem olmıcak diye bakıyor,gümüslük üstüne oturmak istior,kendi oturuyor bana da otu diyo,bütün gün gümüslükden evi izliycez bıraksam
Mutfakta elime ne alsam istiyor,vermeyince ambulans sireni gibi tiz bi aglama sesi‍♀
Hunilik olduk resmen

geçen hafta Erzurum a giderken uçağa binmeden önce avm de yedim cnm

Eklentiler

• IMG20210327161336.jpg
    161,6 KB · Görüntüleme: 79
Ben de yaptım evde çok defa tavuğu makarnası ( makarnaya zerdeçal ve fesleğen katıyorum oradaki gibi) salatada koydum yanına. Tavuğu körili kremalı çeşit yaptım hep.
evet körili kremalı yaptım biraz yağlı oldu.
kremadaki yağı hesap edemedim.
Bidahakine dikkat ederim.Refikanın tarifi yaptım, evde beyaz sirke yoktu koymadım.

züber ne yav geri kalmışım çok

Günaydın kızlar
Kv hala bende.Akşam mutfağı topladım 11 gibi yattım.
Gece ben mutfağı toplarken eşim annemin yorganları mı getir dedi,o an işim vardı sinirlendi kendi getirdi.5 10 dk sonrası gittim kızıp yatmış,bende ben neden evdeyim, raporlu yum, çünkü boyun fıtığım var farkında mısın dedim.Her istediğin anında olsun istiyorsun olmaz diye söylendim biraz (ohh içimde kalmadı )
sabah 6 gibi uyandım, birazdan işe gidecek kalkıp tost yapayım bari.küs kalmayı sevmem,içimdekileri de söylerim rahatlarım
normalde ev işlerine çok yardımcıdır ama arada anlayış sızlıkları tutuyor erkeklerin genel herhalde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…