Küçük Düşün Büyük Olsun!

Ee oglu bosanmis niye alacagi kiz bosanmis olmasin onu anlayamadim.
Sartlar gayet esit..
Kaynina soyleyebilirsin (ki zaten evlenme durumu olsa k.v ogrenecek duyacak)
Biliyor zannediyordum dersin
eski kafa canım işte....
bu konuda çok kızıyorum bakma.
bunu nasıl açıklayacağım ki kaynıma.

Arkadasim kizi cok merak ediyordu.
Sen cagir diyrodu.
Ramazan sonrasida yazliga gececek daha bir daha ki kisa kadar gorusemezdik.
Onu cagirdim.
1 saat oturdu gitti.
Pasta almis, kiza elbise almis kesesine bereket.
Oglumun ilkokuldan beri arkadasim.
10senelik arkadasiz yani..
Boyle sevdigim yine 2-3 arkadasim var yine onlarlada 10 senelik arkadasiz oglanin okul dönemlerinden farkli siniflardaydi onlar.
Ama iyiki karsilasmisiz.
Gel desem gelirler gel deseler giderim.

Benim kaza zamani bile onlar kostu geldi hemen duyunca aksam geldiler ya bi de..
Allah razi olsun hepsinden.
Iyilik asla unutulmuyor kotulukde oyle
Ben boyle arkadaslarimdan kopmak istemiyorum zaten seciciyim umarim yaslaninca da omrumuz yeterse gorusuruz yine
Haftayada nasip olursa yine diger arkadasimi cagiricam.
O arkadasda hep evde.
Esinede is yerinde her hafta test yapiyolarmis.
Ramazan girmeden onuda cagircam.

eski kafa canım işte....
bu konuda çok kızıyorum bakma.
bunu nasıl açıklayacağım ki kaynıma.
Yani bilmiyordum de k.v bildigini.
Bir an da bilmedigini anlayincada toparlayamadim dersin
Acikca soyle bence annesinden duycagina senden duymus olur.

Yani bilmiyordum de k.v bildigini.
Bir an da bilmedigini anlayincada toparlayamadim dersin
Acikca soyle bence annesinden duycagina senden duymus olur.
eşim geldi ellerini yıkarken hal hatır sordubende girdim banyoya dedim iyiyim de az keyfim kaçık böyleyken böyle oldu.
dedi sanki gizli saklı bişeymi amaan bende bişey oldu sandım
ohhh rahatladım ama bu bana iyi bir ders oldu.

Bu erkekler çok düşüncesiz valla sen hasta çocukla ugrasiyodun bide çocuk uyurken ses yapmamayı dusunemiyir oğlumda 1 yaşında yoktu tıkanıp uyaniyordu yatarken esim uyandır ateşi olursa derdi fosur foşur uyurdu sonrada duymadım ki derdi benim kulağım cocukta yarı uykulu uyuyo anne

İllaki bı şekilde ogrenecekti canım kayninin durumu anlatması gerekirdi öncesinde hem ddigin gibi ikiside ayrılmış ne var bunda çoğu kadın bunu dert etmesken erkekler ve anneleri takıyor yakinimin başında gekdinyanlis anlama lütfen birde kadınız aynı şeyleri bizde yaşayabiliriz şuanı yaşıyoruz biliyoruz ilerde ne olur belli olmazki kimse evlenirken ayrılmayı düşünerek evlenmiyir nasip

Dolap uyg. Birisi kullanilmis sutyen eklemis ama sungeri falan gitmis.
Ayy cozuttular iyice
Ay geçen biridine gard.bise sattım kuzu kadın diyoki size erkekler yaziyomu bana çok yazdılar ddi yokk ddim bende kadın fotugrafini koymuş bence kaldırın ddim malum bazı şeylerde afrikayiz bı baktım kadın giyilmiş geceliği satmış sapik doku sanal ben koymam böyle bişe yani niye benim iç çamaşırını birisi giysin

körili tavuk yaptım ilkkez ne kolay ve de güzel oldu çabuk da okdu
daha evde yaparım ben...
geçen tavuk dünyası nda yedik,o kadar azki tabaklar.
3 kişiye 125 falan ödedik galiba.
çok aç olsak doymazdık
aynen senin gibi düşünüyorum.
hatta ilk eltim bekardı da ne oldu, insan olsun dedim

Selamlar bacılar arkadaş geldi yazamadım 11 di geldi kahvaltı oturma kahve içme derken 2 yi geciyodu oyunparkina götürdük cocuklari oynadılar 4 tü o gitti bizde 5 e doğru geldik oglusla orda börek yediler evde kahvaltı etmemişlerdi düzgün geldim evde oyuncak topla çamaşır yijanmisti astım bulaşık açmıştım topladım yarın eltimler gelcek bı paspas atarım buzluktaki tatlı kabağı şekere yatırdım pisircem akşam börek yaparım yarın pişer diye kahvaltılık var kaşar azdı Onur'a girdik kaşar ekmek 28 ödedim oyun parkına 50 verdim bugünlük masraf bu

Kötü olmus tabi sizden duyması ama evlenseler kızın evlenip ayrıldıgını saklayacak halleri yok herhlde.
Ya zaten saklayamazlar dünya kücük,sakladık der evlenir,kalkar alakasız bir tanıdık cıkar söyler falan.
Bence kaynına anlatırsan agzındankactıgını anlayısla karsılar cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…