Küçük Düşün Büyük Olsun!

Kesiyor o zalimm
Boşver açma atsın dursun engelle hatta ya ne gerek var ne derse desin bence

Ya kizlar anneme dun telf. Anlattim
O da dedi acma ne anlarsa anlasin cok mu gorustugumuz insan. Beni arasin aicaksa sen ne alaka senin yuzunu yumuşak buluyorlar dedi. Yuz verme acarsan gelir bile dedi. Ama bence bi derdi var. Cunku birini ararsin acmiyosa aramazsin daha..
Bu cok israrla ariyor biktirdi yani
Cikar gelir falan o derece bos biri.

Uyandirmim ozaman ben 11.aya gircez zaten erken yatinca uyaniyor gece acıkıyor
Gecmis olsun canim allah hayrini kabul eylesinin kardesinin.
Onun k.v de benim annem gibi desene.
Annem 2 haftadan fazla oldu gelmiyo.
Her gun markete cikiyorlar ama.

Bende aldım kuzu çok azcik çıkıyor elmalı olan daha fazlaydı gördüm hurmalı güzeldi yedim valla

Selammm..
Bu saat oldu 10aylik bebem uyumuyor a dostlar.
Aksam 9 da uyudu.
Gece 1 defa uyandi mamaya sabah 8 e kadar uyudu sonra.
Bugunde cozuttu tabi.
Ama uykusu geldi.

Evi supurdum, sildim, toz aldim.
Camasir astim.
Bulasik mak. Bosalcak
Patates oturtma yapicam.

Aksam kardesim geldi kiza a101den mikrofon almis muzikli sesde sikinti vardi.
Sabah oglana dedim kizla dur 2 dk degisim.
Onu degistim ordan bime girdim
Domates, patlican, elma, avokado, muz, ayran, kofte, kraker, actinia(yine oglan ortak cikti), hindistanc. Yagi, sut aldim surasi 100tl.
Bu ara bimin meyve sebzesi guzel.
Taze
Bana mi denk geliyo bilmemde guzel cikiyor.

Kasar az kaldi yumurta az kaldi.
Eksikler var hala.
Bi kampanya falan bulsam alsam netten.
Trendyolexpres bizim semtde yokmus sasirdim.

Selam canlar yazamadım ortalık topladım kahvaltı ettik eşime döner aldım dışarı çıktım geldim kaliteli bı saatim var pil taktırdım ne zamandır duruyordu almış pili içine adam taktı pili geldim eve calismiyir yarın yine çıkıp bakcam arksdas gelcek kahvaltıya bugün gelemedi duşakabin temizledim lelli kuzum çok temiz yapiyo bulaşık sabunu ve sirkeli bide fairy almıştım karıştırdım güzel oldu akşama nohutum var erişte yanına yoğurt yeter tursuda var akşamdan yarın için börek yapcam sabah sadece pişirmesi kalıyor iyi olur

Burdada yok kuzu yoksa kampanyalı bişey vardı yokmuş servisi

Kilo veremedim hic bu ara ya.
Ayniyim.
Birden vermek istemiyorum acikcasi yavas verilen kalici oluyor.
Ama 3 kilocuk az yaw.
Bari 2 kilo daha verimde 5 kilo etsin.
Direniyorum.
Aburcubur, mesrubat hic yemiyorum.
Aksam yine yemiyorum.
Su az iciyorum sikinti.
1.5lt ictim bu saate kadar.
1lt daha icicem yatana kadar.
Buna sukur valla cay kahvede cok tuketmiyorum ama su hep zorla.
Vucut nasil sivi istemez ilginc.

Bende gecen yine kopurttum ful cam burdaki azicik su hemen iz yapiyor
Yenisinide kutu cam seklinde yaptircam
Parkur zorlasiyor

Aksam arkadas ugricak
Kiza kiyafet ayirmis.
Sagolsun baya vermisti oncedende.
Onlari dedim napim duruyolar kiyafet kutusuna atalim dedi.
Dedim arabayla gelcen veririm sana atarsin.
3 poset onlari ayirdim.
Ona da kardesi falan cok veriyor.

Yine cop ayiriyorum at at bitmiyor ya cikti yine 1 cop poseti.
Pijama alamadim pijamalarimi aticam.
Burda tayt tshrt giyiyorum ev sicak.
Tasininca evin durumuna gore alirim uzun kollu hic giymedim desem yeri koca kis.
Hic pijama almam ozaman sicak olursa
Tshrtlu pijama alirim.
O sebeple erteledim.
Ayy hele polarlarim vardi 2tkm onlari giysem buharlasirim galiba ama diger ev soguktu giyiyordum.
Atmadim onlarida elerim ozaman.

Selam kızlar
Bugün öğleden sonra arkadaşa gittik. Hediyesini almıştım dün geldi götüremedim. Bugün götürdüm. 2 saat durduk. Sonra çıktık eve gelip kalın giyindik çıktık. Silikon tabanca için silikon alacaktım. Gittim aldım. 6 tl bıraktım. Sonra 10 tl çilek satıyordu arabada adam. 1 kilo aldım.
sonra kız park gördü ağladı illa park diye yahu bahçede var annecim dedim yok illa gitmek istedi indim yokuş. Sonra bugün yine çiş kaçırma maceramız oldu hiç yapmıyordu da. Anlamadım neden. Sanırım arkadaşın evinde bardak bardak su içtiler yarış yapar gibi. Ondan sanırım. Oysa çıkarken tuvalete de soktum.
Neyse koştura koştura bayağı yokuş çıktım.üşümesin diye. Havada soğuk kalın tayt vardı o ıslak. Sanırım bugünki sporumu yaptım.eşim geç gelecek fuar var.zaten çıkamayacaktım yürüyüşe. Hemen hızlıca sitedeki carrefoura uğradım. İki gündür kahvaltıda simit srasına bandıran yumurta diyor simiti tavaya koyup ortasına bütün yumurta kırıyorum. Simiti yumurtaya bandırıp bandırıp yiyor :)
Simit az sonra çıkacak dediler bekleyemedim kız üşüyecek diye. O anda hemen meyveli yoğurt istedi bir de süt burger.
Eve geldim Onu soydum güzelce sıcak suya yıkadım. Yemeğe giriştim. Tuttırmuş süt burger istiyorum. Bir fasıl da sabah oldu buna benzer olay. Anlatıyorum yemek yiyeceğiz diye. Hayır istiiiyorum diye bağırıp ağlıyor. Bir sustum iki sustum en son aldım süt burgeri git ye dedim attım koltuğun üzerine.Biraz da söylendim. Sabır ya. Bu ara hayır istiyorum diye ağlama çok. Sonra ağlayarak gelmiş. İstemiyorum istemiyorım
neyse yedirdim yemek ben de rahatladım o da :)

Ay sorma kvdesine is deme ne dersen de
Kız 2 haftadır kızı da mı özlemiyo

İyi aksmlar bacımlar
Anneme kıza corba yedirmek zor geliyor herhalde anlamadom
Yemiyor diyor
Ben gelip yediriyorm gayet yiyor
Tarhana yapmıstm sabah ,gelince yedirdim koyu yaptm birazda ilikli kemik sulu.
Evet zorluyor buara,agzını acmıyr falan hadi kahve yap bana hadi bebek yesin falan derken bitiriyor yani.
Kvdem valla yaslı kadın elinde tabak geziyor arkasından saolsun
Teyzem aksm üstü laf soktu anama
Annem yorgunum flan dedi,abla sen de 80 oldın galiba cok gencsin daha,girme bu triplere erken dedi
Annem köpürüyor
Yemek yedik
Arkadsm test vermisti pozitif cıkmıs
Valla bisey demedim de pazardan beri gribim diyo,dün gitmis hacamt yaptırmıs
Hadi buyur bulasıyo iste böyle
Gripsin ne hacamatı,kardesi okula gidiyo göndermeyin pazrtei dedik hatta gitmis.
Sonra kimden bulasıyo bu virüs

babyloading87 ollaluna da açmıştı paketi dun 3 tane cikmisti.
Söyleniyordu
Saka gibiler ya
Paketlemeye degmez
Artık o kadar paket gramaj hileleri dönüyor ki Allah vicdan versin ne diyim..
Sanki fiyatlar düşükmüş gibi virde gramajı ile oynuyorlar.. Rabbim sorsun.. Yazık ya resmen insan kandırmaca..
Geçen günde eşim file marketten zeytinli kekikli krem peynir almış.. Kutuyu görünce baya dolu sanıyoduk..bir açtık ki yarısı boş!!
Dedim vayy bee haram olsun aldıkları para.. Az para da değildi yanii.. Kutunun içi görünmüyor ambalajdan dolu sanıyorsun.. Resmen hile bu.. Yatacak yerleri yok inan böyle hile yapanları..

Çok geçmiş olsun

Eşimin kuzeni evindeki herkes koronayken gribim diyerekten metrobüse binip kaynimin işyerine oturmaya gitmiş! Kaynım görünce almamış tabi ve adam yine metrobüsle eve dönmüş tabii ki test yaptırdı korona çıktı akabinde!

Ay sorma kvdesine is deme ne dersen de
Kız 2 haftadır kızı da mı özlemiyo
Telf kiz napiyo diyo okadar.
Benim annem rahat ya
Oyle özlemek cocuk sevgisi falan
Ozlemiyor demek.
Cocuk bakmayada pek bayilmadigindan

Bugun mesela 16 30- 17.00 a kadar falan uyumadi mesela.
Aksamda arkadaşım ugricam dedi yemek yok ev dandini
Nereye yetiscem sasirdim.
Az uyusaydi oglen hallederdim.
Arkadas geldi daha yemegim pisiyordu esime ancak yetisti.

Hani gidimde 1 saat durim kiz az is yapsin demiyor.
Orasi agriyo burasi agriyor hep ayni seyler.
He he diyip geciyorum.
Hastaysan git doktora yani

Supla yapinca bana resim at kuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…