Küçük Düşün Büyük Olsun!

İyi geceler kızlar,
Bugün Elaya okul yoktu. Yarın da yok.öğretmeninin eğitimi var iki gün.
Bugün kontrolüm için hastane randevum vardı.
Aslında MR ı medicanada çektiriyorum.Sonra kontrole kendi doktoruma karşıdaki Acıbademe gidiyorum.
Buradaki doktora MR kaydı açtırmak için Elayla birlikte hastaneye gittik.
Oradaki doktor evraklarıma baktı. Patoloji raporumu sordu. Patoloji raporım tabiki bende yok. Evrak olarak çıkartmamıştım.mesaj gönderilmişti. Eski resimlere bakmam lazım.
Neyse ameliyat evrağımı okudu. Bana demezmi; tümörün tamamı temizlenmemiş.Nasıl yani dedim😱 ameliyat olalı iki yıl oldu. Ameliyattan yaklaşık 8 ay sonra MR çektirdim. Buradaki doktorda kendi doktorum da sorun olmadığını söyledi.ve raporda tümörle ilgili hiç bir şey yazmıyor.
Kendi doktorum 1 yıl sonra gel dedi. Ve ben kontrole gideceğim. Şimdiki yeni doktorda tamamı temizlenmemiş dedi.
Valla kime inanacağımı şaşırdım.
Bir parça bile tümör olsa doktorum tamamını temizledim dermiydi, illa ek tedavi uygulardı.
Çünkü beyin tümörünün riski çok fazla.
Valla kafamı çorba etti.keşke hiç evrakları vermeseydim😅 Ameliyat sonrası yazılan evraktaki bir terime takılmış ondan öyle söylüyorum dedi😂 içimize kurt düşürdü.
Bu doktorların rahatlığı beni öldürecek.
Cumartesi gününe MR için randevu verdiler.
Bakalım onu nasıl yorumlayacak meraktayım.
Eşim hiç uğrama sonucunu al çık gel. Kendi doktorumuza gideriz dedi.
Ne yapayım bilemedim.çok merak ediyorum. Keseyim biçeyimmi diyecek.
Bir de devlet hastanesindeki doktoramı yorumlatsam.
Bir de bu doktora ilk girince söylüyorum.sol şakak kısmımda var yok gibi bir yanma hissediyorum son günlerde acaba psikolojikmi diyorum.
Bana diyor hafıza kaybın varmı. Konuşma bozukluğun varmı, baş dönmen kusma bayılma varmı... yok dedim. O zaman tümör yok diyor. Eee hem öyle diyor hem tamamı temizlenmemiş diyor.
Bir de zaten ilk hastalığım çıktığında da bu belirtilerin hiç birini yaşamamıştım.Tesadüfen öğrenmiştim.Tümör bunlara sebep oluyorsa bendeki neydi😅
Merakla Mr çekilip sonucunu görmek istiyorum.
Uzun uzun da yazdım kusura bakmayın. Akşamdan bu yana eski evraklarımı tek tek gözden geçirdim. Tıp terimlerini ezberledim😁
Bakalım hangi doktor haklı çıkacak.

İyi geceler kızlar,
Bugün Elaya okul yoktu. Yarın da yok.öğretmeninin eğitimi var iki gün.
Bugün kontrolüm için hastane randevum vardı.
Aslında MR ı medicanada çektiriyorum.Sonra kontrole kendi doktoruma karşıdaki Acıbademe gidiyorum.
Buradaki doktora MR kaydı açtırmak için Elayla birlikte hastaneye gittik.
Oradaki doktor evraklarıma baktı. Patoloji raporumu sordu. Patoloji raporım tabiki bende yok. Evrak olarak çıkartmamıştım.mesaj gönderilmişti. Eski resimlere bakmam lazım.
Neyse ameliyat evrağımı okudu. Bana demezmi; tümörün tamamı temizlenmemiş.Nasıl yani dedim😱 ameliyat olalı iki yıl oldu. Ameliyattan yaklaşık 8 ay sonra MR çektirdim. Buradaki doktorda kendi doktorum da sorun olmadığını söyledi.ve raporda tümörle ilgili hiç bir şey yazmıyor.
Kendi doktorum 1 yıl sonra gel dedi. Ve ben kontrole gideceğim. Şimdiki yeni doktorda tamamı temizlenmemiş dedi.
Valla kime inanacağımı şaşırdım.
Bir parça bile tümör olsa doktorum tamamını temizledim dermiydi, illa ek tedavi uygulardı.
Çünkü beyin tümörünün riski çok fazla.
Valla kafamı çorba etti.keşke hiç evrakları vermeseydim😅 Ameliyat sonrası yazılan evraktaki bir terime takılmış ondan öyle söylüyorum dedi😂 içimize kurt düşürdü.
Bu doktorların rahatlığı beni öldürecek.
Cumartesi gününe MR için randevu verdiler.
Bakalım onu nasıl yorumlayacak meraktayım.
Eşim hiç uğrama sonucunu al çık gel. Kendi doktorumuza gideriz dedi.
Ne yapayım bilemedim.çok merak ediyorum. Keseyim biçeyimmi diyecek.
Bir de devlet hastanesindeki doktoramı yorumlatsam.
Bir de bu doktora ilk girince söylüyorum.sol şakak kısmımda var yok gibi bir yanma hissediyorum son günlerde acaba psikolojikmi diyorum.
Bana diyor hafıza kaybın varmı. Konuşma bozukluğun varmı, baş dönmen kusma bayılma varmı... yok dedim. O zaman tümör yok diyor. Eee hem öyle diyor hem tamamı temizlenmemiş diyor.
Bir de zaten ilk hastalığım çıktığında da bu belirtilerin hiç birini yaşamamıştım.Tesadüfen öğrenmiştim.Tümör bunlara sebep oluyorsa bendeki neydi😅
Merakla Mr çekilip sonucunu görmek istiyorum.
Uzun uzun da yazdım kusura bakmayın. Akşamdan bu yana eski evraklarımı tek tek gözden geçirdim. Tıp terimlerini ezberledim😁
Bakalım hangi doktor haklı çıkacak.
canım acil şifalar dilerim
bazen doktorlar, emin olmadığı bir konuda düşünmeden çat diye söylüyor

Selamlar
Çok şükür kızım küvezden çıktı.
4 gün yatti.
Çok minik 2260 gr
Anne sütü sağıp biberonla veriyoruz annemle.Emerse yorulur kilo verirmiş.
Bir süre böyle devam edecek 2 gün sonra kontrol var
Sarılık olmuş 2 kere ışık vermişler.
Anne sütü aldıkça sarılığı düzelir inşallah 🙏🤲
maşallah bundan sonra çok hızlı büyür inşllah

selam kızlar
sabah bir dogum günü süprizi vardı
erken geldim ofise
herkes şaşkın :)
ben genelde 9:15 de gelirim
8:30 da geldim
diyorum direktör saati ile geliyorum
işinize geliyorsa :))