Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Slm öyle zor ki kanser edene dek çabalıyor işte bakalım..bir kez boşandım.. başka sehirdeydi sonra nüfusunu kullanarak geri döndü bulundugum şehre çocukla küçük bir dünya küçük bir ev düzen kurduk ama bırakmadı yakamı annemi bırakacak bacilarimi aramayacam ki asla dedim.benim.meselem.onalrla değil ... Senle

Yok seveceğim anladım yemeğim önümde utum.hazir vs vs kısacası yine kendi cikarinicin cümleler kurdu kabul etmedim en son çocuğum zaten özel gereksinimleri var okula gelir giderken zorlanıyorum hastane işleri çok ve ailem ver çocuğu ona görsün gününü yapınca cocukda da zekasal bir şey yok hamdolsun sadece kas sorunu derken ağladı defalarca okuluna annem babamı arabasına almıyor beni hastaneye iki ayrı arabada goturuyorlar dediği zaman ben de durumlar değişti çok söz verdi Kur'an'a el bastı tedavi olacam dedi nitekim psikiyatrik tedavisine de götürdüm ilaclarinida alıyor ama bir yıldır gitmiyor belki dozu degisecek bir garip ve 6 aydır bana git hadi surdan atla öldür kendini vs vs komutlar veriyor bırak sevgisizligi 10.katta yaşayan biriyim ona göre düşün sevgisi batsın...ve bu adam. Oldukça iyi bir konumda dışarıda inanılmaz kibar naif yakışıklı bakımlı zeki Türkçe ile 4 dili var öyle böyle değil dil dediysem 2 Şi anadili gibi amaa bir benle anlaşamıyor.cocuguna çok iyi baba bosaninca da vericiydi parasını yatırdı hep başkaları 300-500 iken o ozmaan benim.maasimin yarısı kadar çocuk parası yatırdı mesele para da değil benimde gelir seviyem yeterince ama bir gariplik var ne evlilik terapisi ne psikiyatri ne terapi bir çok iyi bir aşırı kötü yaptığım yapmadığım herşeye takık benle sidik yarısında anlamiyorum aramızda varsa bir psikolog veya deneyimi olanalr yazsınlar ama benimmbir ümidim yok çocuk küçüktü çok istedi. Şimdiki aklım olsa çocuk 15-17 olunca boşanmak
Allah eşlere merhamet versin diyorum.Heleki hastane süreci çok zor ekstra yardıma ihtiyaç oluyor.
Allah beni artık ondan kurtarsın iyi bir şekilde diyorum ..

Tatlım @penceremden arkadaşımız mühendis
Allla allaogretmenim.ozrengin i niye varyemez yaptınız ki gayette güzel yiyorsunuz okula da yapıp götürüyorsunuz evinize gelen gidende çok yani bu nick olayını anlamadım öyle olabilmek adına mi değişim.oldu tersden gidiyorummgecmise anlayamadim

Yani keşke bir tuş olsaa fabrika ayarlarına dindurulse erkekler yada erkekleri değiştirsem nick değiştirir gibi yada hiç mi olmadı oyuncu değişikliğine gitse kadınlar tabiki ahlaki boyutlarda

Bana bunları yazdıran Allah'ım sen içimi biliyorsun yarabbim .. neyse yarın birikim ne hedefleniyor. Benimkredinkarti bakalım 18 inde kaç bin gelecek

Aylık 17000 tl ile geçinmeye karar verdim
Aralık ayı itibariyle aylık gelirimin en az %70 'ni biriktirmeye karar verdim, en azından çabalayacağım
Bu sebeplerden dolayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…