Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

Merhabalar hanımlar,
Yazılanları okurken aramıza yeni katılanlar oldu zannettim önce, sonra yazım tarzlarından ve konu devamlarından eski kişiler olduğunu fark ettim.. E hadi yeni nickleriniz hayırlı olsun..
Bu ayın 14'ü oldu hala birikim yapamadım. Ay başında sadece 1. günün gram altınını alıp verdim. Birde 2. günün gram altınını alıp vereceğim. Anlamadım gitti. bu ay altın almaya param çıkışmıyor.
Birde aldığım fonun aşırı oynak yapısı canımı sıktı.. Borsamız yerinde duruyor ki piyasa da konum alabilsin. Zaten zemin kaygan.. birde kartların limitlerine vergi gelecekmiş. İçimiz dışımız vergi oldu. Allahtan 1 adet kredi kartım var onunda limitini düşüreceğim. e zaten taksitli nakit avans kullandırtmıyorlar, nakit avansların faizi de olmuş o kadar. Kullanmadığım bir şeye birde cebimden ekstra vergi mergi ödeyemem. Alsınlar kartlarını başlarına çalsınlar.
Yakında aldığımız nefesten vergi alacaklar bu gidişle..
Annemin de kredi kartı limitini düşürtmemiz lazım.

Geçtiğimiz hafta aile boyu hastaydık. Yatak döşek çoluk çombalak yattık. elime telefonu alıp konulara bakmaya bile zamanım olmadı..
Geçtiğimiz hafta evde çamaşırlar yıkandı sadece.. birde yediğimiz içtiğimiz bulaşığımız.
Hafta sonuna da biraz iyileşmiştim.. ve süpürge tuttum vileda attım. Yiyeceklerimizi ayarladım
İçimdeki alışveriş isteyen Canavara da online alışveriş hediye ettim. 2.000 TL tuttu.
Oğluma zara dan bir sweat kendime 2 parfüm aldım. (zara indirimli ürünlerden)
H.M'den oğluma 2 sweat aldım.

Eve geldim hemen beyazları makinaya attım
Sütü ocağa koydum
Dolaptan yemekleri çıkardım oda sıcaklığına gelsinler diye

Birazdan süt içerim kitap okurum çamaşırları asarım

Birkaç sonra akşam yemeğimi yedim

Pöç ve pırasa yemeğim var yanına yoğurt turşu tamamdır

yok canım öğretmen değilim

Allah eşlere merhamet versin diyorum.Heleki hastane süreci çok zor ekstra yardıma ihtiyaç oluyor.

geçmiş olsun aldıklarınızı güle güle kullanın

özrengin varyemez ismine bayıldım profil resmin hele çok hoş ne zaman görsem gülümsetiyor
Allah razı olsun canım benim
Gülümsemene vesile olabildiysem ne mutlu bana ,sevindim

Isim değişikliğine karar verdiğim gün muzipliğim üzerimdeydi o duyguyu değerlendirdim

Msj attım buyukbasa
Alacaklarım var çocuklara
para at dedim
Akşam vereyim dedi
Verme kartla alcam hesaba at dedim elden anca 1 2 vercek biliyorum
7 bin atmış
10 beklemiştim neyse sonra yetmedi diyip yine isteyim
Oğlana eşofman altı kiza sueter kitap siyah beyaz badi alcam gratise gitmeliyim dedi yarına para mara kalmaz bende

Hah şöyle kuzucum iyi etmişsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…