Küçük birikimlerden büyük yatırımlara

iyiyim canım
halen kendime gelemedim
günde 3 kez görüntülü 3 kez normal arama sayısını hatırlamadığım mesajlar ile kuzumu darlıyorum
alışacağım çare yok
Ablacım Allah kalbine ferahlık versin
Hayırlısıyla geçecek inşaallah bu günler de
Analık işte

1,5 ay falan önce bir iş teklifi almıştım,
bir an heyecanlandım ama sonra hafta sonu dahil telefonlarımın susmayacağı ve hep tetikte bekleme sorun çözme içerisinde olacağım aklıma gelince içim daraldı ve vazgeçtim.

sabah 9 akşam 17 hafta sonları tatil olan bir iş olursa kabul edebilirim deyip kendimi sakinleştirdim.

yaklaşık 8 yıl önce yüksek lisansa başlamıştım
tezsiz ile başlayıp dersleri verip sonra tezliye geçmiştim,
tezi teslim edemedim bir türlü, o sıra çalıştığım şirket iflas etti farklı bir şirkete geçip ciddi yoğun çalışmalar ile sistem kurdum vs.

Kısacası aklımda tezi yazıp savunmamı yapıp yarım kalan işi bitireyim diye düşünüyorum
Allahım sabır ve güç verirse tabii

Ablacım niyetin varsa neden olmasın Allah yar ve yardımcın olsun

Haa geçen hafta açık öğretimden sosyoloji bölümüne kaydoldum
sosyoloji çok sevdiğim bir daldır, zamanında yüksek lisans için zorladım fakat kabul alamamıştım.

özellikle son iki sınıf derslerini bekliyorum heyecanla, umarım pes etmem o zamana kadar

Bir de temmuz gibi fransızcaya başladım
anladınız sebebini
adamlar tek kelime ingilizce konuşmuyor hatta bilmiyorlar desem yeridir.
mecbur kaldım başladım bakalım
A2 seviyesine gelsem şükür diyeceğim

Hafta sonu iş mi olurmuş yahu acımasızlar karşınızda duygusuz yapay zeka robot mu var pesss

Hiç yemek yapasım yok
ne yapsam acaba akşama
çorbam var sadece
Bugün saat 14.00 14.30 arası kahvaltı yaptım
Poğaça ,yumurta, domates, peynir, zeytin ,patates haşlaması, domatesli soğanlı biber kavurması ,kuşburnu marmelatı, tahin pekmez vs oldukça sıkı bir kahvaltı yaptım

Acıkırsam pırasa yemeğim var limonlayıp yoğurt ve komposto ile yerim

Bir de temmuz gibi fransızcaya başladım
anladınız sebebini
adamlar tek kelime ingilizce konuşmuyor hatta bilmiyorlar desem yeridir.
mecbur kaldım başladım bakalım
A2 seviyesine gelsem şükür diyeceğim
Yaaaa bennbir yilmyasadim Belçika'da da amaa çok Fransızca konuşuyorlardı gent de Brüksel'de flemengce vardı ve tabi ben Araplarla türk lerle takilmacayi kolay yoldan ahbapligi afyonlularla olmayı seçtim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…