Küçük bir arkadaş mevzusu

Bu kadar yakin oldugum insanlar benim soyledigim hic birseyde art niyet aramamali.benim icimi iyi niyetli oldugumu bilmeli.degilse bir daha mumkun degil gorusmem.ben yasasaydim su durumu kesinlikle biterdi arkadasligimiz.bence de esini esinizden kiskanmis art niyetli algilamis soylenilen seyi.
bizim düşüncemizde bu yönde acaba ben mi art niyetliyim yanlışa çeken bizlermiyiz diye kk nın hatunlarına danışmak istemiştim. hepimiz bu konuda hem fikir olduğumuza göre sanırım bizler haklıyız

Size zarar veren , sizi üzen insanları hayatınızda tutmak zorunda değilsiniz. Ben bir kalemde silenlerdenim.:KK76: Dünyaya milletin yanlış anlaşılmalarını düzeltmek , birilerini pışpışlamak için gelmediniz.
Benimde çok yakın bir arkadaşım var böyle oda evli bende evliyim. Ama eşleri tanıştırmadık. Çünkü biliyorum ki nerde çokluk orda yokluk. Arkadaşımı kaybetmeyi göze alamadığımdan yalnız görüşürüm onunla , oda aynı kafadan o yüzden gül gibi geçinip gidiyoruz.:dondurma:

Of böyle buluttan nem kapacak kişiler mümkünse karı koca olarak yalnız takılsınlar. Eşiniz anormal bir şey yapmamış, üzerine uyarılmış.
Ben olsam görüşmeyi keserdim ya da eskisi gibi samimi gel git yapmazdım.

Size zarar veren , sizi üzen insanları hayatınızda tutmak zorunda değilsiniz. Ben bir kalemde silenlerdenim.:KK76: Dünyaya milletin yanlış anlaşılmalarını düzeltmek , birilerini pışpışlamak için gelmediniz.
Benimde çok yakın bir arkadaşım var böyle oda evli bende evliyim. Ama eşleri tanıştırmadık. Çünkü biliyorum ki nerde çokluk orda yokluk. Arkadaşımı kaybetmeyi göze alamadığımdan yalnız görüşürüm onunla , oda aynı kafadan o yüzden gül gibi geçinip gidiyoruz.:dondurma:
ahh değil mi ama ya şu enerji sömüren insanlardan ne çok var hayatım da yaa

Adam normal gelmedi bana. Arada samimiyette varken sen benim esime nasıl havalı dersin demek ne demek. Bu gözünün üstünde kaşın var gibi olmuş biraz. Bence bir daha görüşseniz de ayni samimiyet kurulamaz. Esiniz olgunluk yapıp alttan almış. Siz arkadasinizla görüsmek isterseniz görüşün ama cift olarak bulusmayın bence

Adam normal gelmedi bana. Arada samimiyette varken sen benim esime nasıl havalı dersin demek ne demek. Bu gözünün üstünde kaşın var gibi olmuş biraz. Bence bir daha görüşseniz de ayni samimiyet kurulamaz. Esiniz olgunluk yapıp alttan almış. Siz arkadasinizla görüsmek isterseniz görüşün ama cift olarak bulusmayın bence
aynı fikirdeyim sanırım arkadaşımla yalnız görüşmeliyim.

hadi siz onlara gitmis olsaniz da boyle davransalar, belki biraz hak verilebilir.

Gecenin bir yarisi gelenler onlar, e madem memnun kalmiyorlar gelmesinler yani zorla mi,

hala size yazip aramalari da ayni sey,

sizden ve tavirlarinizdan memnun degillerse gorusmesinler yani olsun bitsin, ne diye sizi olmadiginiz kisiler olmaya zorluyorlar ki.
Ne hadlerine yani.
Boyle dost olmaz.

Demeki samimiyetiniz halis degilmis diye anlarim.
O kadar ye, ic eve git muhasebe yap. Bana sunu dedi bunu dedi art niyetle siva. Bir daha yapma vs.

Ozetle iyi niyetli degil bu insanlar. Kuruyorlar kafada. Daha fazla zarar gormeden uzaklasin.

aslında onlar hakaret olarak görmüş onlar değilde eşi işte ama biz direk kıskançlık algıladık ve yakıştırmaısnı çirkin bulduk. onlarda diyorki benim eşim böle ufak kelimeleri bile hakaret görür takıntılıdır. Ben bu konuda çok çektim. am aalıştım diyor.Aama ben de diyorumki tamam öyle düşündüyse benim eşimde farklı anladı ve alındı düzletmekte ona düşer diyorum.
Ama 23 yıllık arkadasiysa eşiniz bilmez mi adamın bu kadar her şeye takılacak biri olduğunu?ilginç geldi doğrusu.

Niyeti ne olursa olsun artık görüşmeseniz iyi olur.

Adam normal gelmedi bana ve açıkçası ben kıskanç insanlardan çok korkarım içten içe çok şey düşünüp kurarlar günü gelir hepsini ortaya dökerler. Yapar mısınız bilmem ama kendi aile huzurunuzu arkadaş uğruna değişmeyin. Olan size olur.

ay kesinlikle haklısınız bende bu kadar samimiyetten yana değilimdir insanlarla ama olmadı işte ipin ucu gitti. kesinlikle bende eşsiz görüşmke istiyorum ki çünkü eşli görüşüncede artık bir muhabbet kalmıyor ikimize özel olan ama arkadaş eşsiz görüşemezmiş :) ondan ayrılamazmış :) şimdi siz diyeceksinizki niye görüşüyorsunuz bu insanlarla ama inanın bende bilmiyorum o mesafeyi koruyamıyorum . musait değilim bir diyorum iki diyorum olmuyor yani.bu seferde alınganlığa geçiyor.
Bence karı koca ikiside takıntılı niye eşsiz görüşemiyormuş ben kocasını sürekli görmek zorunda mıyım arkadaşımın? Ayh ömür törpüleri silin atın valla bide adam elinde telefon beklemiş eklemesini. Takmışlar baya

Adam normal gelmedi bana ve açıkçası ben kıskanç insanlardan çok korkarım içten içe çok şey düşünüp kurarlar günü gelir hepsini ortaya dökerler. Yapar mısınız bilmem ama kendi aile huzurunuzu arkadaş uğruna değişmeyin. Olan size olur.
asla değişmem zaten.. kim değişirki..
Bence karı koca ikiside takıntılı niye eşsiz görüşemiyormuş ben kocasını sürekli görmek zorunda mıyım arkadaşımın? Ayh ömür törpüleri silin atın valla bide adam elinde telefon beklemiş eklemesini. Takmışlar baya
oda ayrı bir mevzu hatalı olmadığını düşünüyorsan konuyu kapatırsın benim hatam yok diyip uzatmazsın hata yapan kimse o çabalasın dersin değil mi ?
eşsiz görüşülmez günah, ayıp :) çünkü bizim hayatımızın merkezinde koçişlerimiz var onlar olmadan biz birer hiçiz aa onlar olmadan biz nasıl yaşıyorduk acaba mantığı..ama onlar kutsal varlık tek başlarına herşeyi yapabilir ler

asla değişmem zaten.. kim değişirki..

oda ayrı bir mevzu hatalı olmadığını düşünüyorsan konuyu kapatırsın benim hatam yok diyip uzatmazsın hata yapan kimse o çabalasın dersin değil mi ?
eşsiz görüşülmez günah, ayıp :) çünkü bizim hayatımızın merkezinde koçişlerimiz var onlar olmadan biz birer hiçiz aa onlar olmadan biz nasıl yaşıyorduk acaba mantığı..ama onlar kutsal varlık tek başlarına herşeyi yapabilir ler
Size gaz vermek istemem 23 senelik bir tanışıklıkta ortalama 5 senedir evlisiniz diyelim öncesinde kocası mı vardı? Yoktu. Evlendikten sonra kocişsiz sizinle görüşemiyorsa zaten bence bitmiş bir arkadaşlık. Böyle insanlar genelde sizin özelinizi kocasınada anlatıyor görüşürsenizde anlatmayın diyebilirim.

benim 23 yıllık arkadaşım :) eşleri biz tanıştırdık onlar 5 yıldır tanısır
Ok:)Ama çok ilginç ortada fol yok yumurta yok adam karıma havalı demeyin diyor hiç normal değiller gorusmeyin bence şimdi bunu diyen yarin obur gun iftiraya kadar götürür.

Size gaz vermek istemem 23 senelik bir tanışıklıkta ortalama 5 senedir evlisiniz diyelim öncesinde kocası mı vardı? Yoktu. Evlendikten sonra kocişsiz sizinle görüşemiyorsa zaten bence bitmiş bir arkadaşlık. Böyle insanlar genelde sizin özelinizi kocasınada anlatıyor görüşürsenizde anlatmayın diyebilirim.
ben zaten özelimi insanlara anlatmam gerek yok iki kişinin bildiği sır değildir. özelim banadır. Sanırım kocası yokken yaşamıyormuş :) bence arkadaşın bağımlılık problemi var ama ben takılmıyorum huyu bu demekki neyse artık yalnız görüşmek isterse görüşürüz bakarım bu konu yine koçişlerimize sıçrıyor yani ikimiz arasındaki 23 yıllık muhabbet yok keserim ilişkiyi en mantıklısı bu geliyor. O silebiliryorsa 23 yılı ve hala kocam olmadan asla moduna girebiliyorsa bende yapabilirim.

Ok:)Ama çok ilginç ortada fol yok yumurta yok adam karıma havalı demeyin diyor hiç normal değiller gorusmeyin bence şimdi bunu diyen yarin obur gun iftiraya kadar götürür.
eşiminde düşüncesi bu yönde sanırım olayı o boyuta çekmesinden kesip attı heralde.

X